Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Sandoryk Марина, Валентина.
     
  2. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Яринка, Іринка, Алінка, Ангелінка
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    @Sandoryk Катеринка, Богдана, Ксенія, Роксолана, Світлана, Соломійка, Улянка, Яніна, Ірина
    Але я щось на співзвучність імен дітей увагу не звертаю, головне, щоб йокнуло те саме)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    За мною ходять наразі два варіанти Соломійка і Юстинка, чоловіку більше Юстинка подобається, але цього разу вирішальне слово за мною)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Мені ще Полінка подобається)

    Надіслано від мого MI 8 Lite, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Masja

    Masja Well-Known Member

  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    ми до Даринки маємо Іринку
    мені ще пасує Марта і Катерина сюди
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Gala

    Gala Well-Known Member

    Оксанка.
    Маю Ангелінку і Оксанку
     
  10. Anty

    Anty Well-Known Member

    В мене Ілля, Еліна і напевно буде Лука. Мама Уляна, тато Микола :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. crissola

    crissola Well-Known Member

    Яринка
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    В останні тижні вагітності дуже сподобалось ім'я Злата, минулі вагітності навіть його не розглядала а зараз, як пише @aknytsU - йойкнуло), тому третя донечка в нас Златка
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    От і прийшов час вибирати. Спочатку все було легко, зупинились на декількох варіантах, а зараз... Дівчинку хотіли назвати Софі, а якщо хлопчик Алекс або Даніель (але якщо чесно хлопчачі не дуже вибирали).
    Зараз приїхала майбутня бабуся і завжди запитує за "Софійку", а мене аж злить звучання.
    Шукаємо щось інтернаціональне, бо не знаємо в якій країні житемемо пізніше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Софі мені подобається, гарно звучить.
    Бабуся «Софійкає», бо в Україні тепер кожна друга-третя дівчинка Софійка) просто поясніть ій, як правильно, якраз може допоможе)
    Наша бабуся теж пробувала спершу малого Любасиком кликати, але ми спокійно пояснили, що малюка звати Любомир, можна Любчик, Любомирчик, але в жодному випадку не Любасик) за пару днів звикла)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    І в мене чоловік дуже за Софійку, хоча ми й ще не знаємо хто в нас буде. Ще були варіанти Євгенія або Стефанія, але я проти. А мені до душі більше Соломія, Лілія.
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Пошук інтернаціонального - мені відомий. А ще й в ідеалі, щоб транслітерація буда однозначна.

    Третю дівчинку ми назвали Мальва. Дуже рідкісне ім‘я, але інтернаціональне (хоча не таке інтернаціональне як Марія). Я про те, що деякі імені несподівано виявляються інтернаціональними.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    В українському паспорті буде так як ви захочете. Забийте на українську транслітерацію (не повторюйте нашу помилку)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Це правда, програма пропонує варіант транслітерації, але ви можете міняти, вказуєте в заяві, як хочете, щоб було вказано
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    І ми шукали інтернаціональне. Але мені так ім'я Сергій подобається: воно таке чітке, сильне, тата мого так звали і скільки прекрасних людей має таке чудове по-батькові :) тому було вирішено Сергій.

    Але ми не могли визначитися як реєструвати все ж: Сергій чи Серджо.
    А потім була пологова бригада яка ладила увесь час "Серджо/Серджооо", якась тяганина під час реєстрації, гормони/сині-сині очі малюся/любов і ще купа всього за 30 годин від народження до реєстрації в адміністрації сина - і в нас малий Серджо :) я називаю і Сергійко, і Серджоне. Родичі теж. Мені головне щоб не "Сірьооооожка", бо за таке від мене і вхопити мож
     
    • Подобається Подобається x 4