вибір відеокамери

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем kati, 29 Листопад 2009.

  1. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: вибір відеокамери

    В мене така вже другий рік але ще не розібралась, інтерес пропав, кілька разів знімали, то якістю зображення задоволені Ми заплатили десь до 400$, вони тоді тільки появились.
    Каті, це не знижка, це та ціна яку вона коштує (як вас дурять!)
    http://www.capture.ru/news1/news_1546.html
     
  2. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: вибір відеокамери

    Не сприйміть за рекламу, попала випадково на сайт www.chako.ua, принаймі те на що я дивилась було дешевше, може комусь допоможе.
     
  3. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: вибір відеокамери

    дівчата потребую Вашої поради,хочу купити відеокамеру для дом. користування, дитячих свят в садочку,на природі......поділіться відгуками, вибір великий я гублюсь, незнаю на що звертати увагу, всі з прибамбасами але в "простокористуванні" вони може непотрібні....ХЕЛП!!!
     
  4. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: вибір відеокамери

    І у нас з'явилося бажання придбати відеокамеру(любительську). На днях вже і купили одну Соні DCR -SX45E. Потішилась я кілька днів, все чудово, зручна в користуванні, гарний дизайн, на дисплеї картинка-диво! А перекинули на комп - жах просто!!! Відеоролики, як з мого не найновфшої моделі мобільного!!! Так, я розумію, що це економ-варіант, але ж якість зображення повинна бути поганою не настільки.... Тому віддали назад покупку. Поділіться, яка у вас, дівчата!! Чи, може, у ваших знайомих.
    Буду дуже вдячна!
     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2011