Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. Havronia

    Havronia Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 6
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    О вах-вах, як мене увагою обділили. Та від лікаря треба, щоб пологи добре пройшли, він за то відповідає. А підлогу в палаті може і санітарка помити. Не в тому суть уваги. Дивно, що ви того не розумієте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Мого кума жінку так ложив. Але в неї просто вже почалися потуги, а Надіжко не встигав, Федина був черговим. От він і заставляв її дупою догори на животі лежати.
     
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Мда, капець. Він певно на своїй волні тепер.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  5. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Дохторка, яка спричинилася до смерті моєї дитини, приходила по кілька разів на день до мене після пологів. А толку? Так що частота візитів ПІСЛЯ пологів - аж ніяк не показник того, дбає лікар про пацієнта, чи ні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А в мене таке враження, що це вам нема, що робити. Чого ж ви писали сюди, як тут всі такі погані? Нашо діфірамби тут співати? Кожен, хто тут залишає відгук про того чи іншого лікаря - родив у нього, а не зі стелі то придумав. Я вас здивую, але один і той самийлікар може одну породіллю ввести в нірвану, і буде згадувати його, як якесь чудо, а іншу - покалічити і загробити дитину. Такщо не узагальнюйте, іне пишіть, якевіндиво. Для вас - так, ну і ок. Але не треба того "так що народжуйте в нього, бла бла". Це лише ваш особистий досвід, якийкорисний тільки вам. Свого лікаря колись описала, але з поправкою, що він не всім підійде як людина, і в пологах інших не знати як себе поведе.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А нащо на животі лежати? Щоб не народила швидко чи як? Вона так Надіжка мала дочекатися?
     
  8. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Мені це теж цікаво, бо коліжанка, що недавно в нього нарождувала, теж про таку позу розказувала, а ще казала що лікар це пояснив тим, що то фізіологічна позиція, так має бути, і що корова :girl_crazy: так родить. От то взагалі бомбезний аргумент, в мене очі на лобі полізли. Сама розпитати в коліжанки детальніше не можу, бо сприймає то як "доколупування до лікаря" і починається істерика, приблизно як кількома дописами вище
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Як корова лежить на животі і копита тримає на попореку? і сміх і гріх.
    --- дописи об"єднано, 15 Лютий 2016 ---
    :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 5
  10. maty

    maty Well-Known Member

    а я щось не можу уявити,як то на вагітному животі лежати:girl_nea:-навіть якщо невеликий,а якщо величенький-то як черепаха будеш... я людина неконфліктна,але сама б такого дохтіра послала :girl_nea:але шо я розумію-треба слухатися,потім поцьомає і грейпфрута в писок засуне:girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Омг… який ярий фанат Федини
    @Haidee ти читаєш?))
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та почитую. Мені давно фіолетово, які хто любить знущання під час пологів. Дякую Малій-Гресик, що таки не дала цьому світилу познущатися наді мною і дитиною вповні. Але я б у Львові більше ніде не народжувала
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Ага, і таки дочекалася.
     
  15. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Якщо я правильно розумію, то не буквально на животі, а стоячи на колінах, головою донизу, а д@пою догори. Саме так він сказав стояти дівчині яка лежала зі мною в палаті. Для чого це, я так і не зрозуміла, але картина була ще та. Мені її реально було шкода. Це ж скільки треба мати сили? А може це для того щоб роділля добряче вимучилась перед родзалом, а вже в самому родзалі була на всьо "согласна"?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Мені здається, так стають, щоб дитина повернулася в правильне положення. А Федина кладе не прямо на живіт, а так трохи на боці, одна нога зігнута. Мені так зручно було спати, коли живіт вже був великий, але на пологах так лежати важко, як, в принципі, і в будь якому положенні, якщо його не змінювати. ​
     
  17. VERO

    VERO Well-Known Member

    У випадку моєї знайомої, вона у Ф. народжувала. Тобто, зупиняти процес сенсу не було. (Данков, з яким домовлялася, був у відрядженні. Хтось із знайомих порадив Ф.) І для чого мала на животі лежати, невідомо. Чоловік був з нею. Він в органах працює. Людина не емоційна. Мало не плакав на пологах. І як тільки висловлювали невдоволення, казав, що можете йти і народжувати де пасує. З Ф. вона не домовлялась. Проблеми після пологів мали і мама, і дитина. Ходила потім по лікарях із своїми питаннями, зокрема із сечовим і по гінекології. Через 2 дні після виписки з пологового, росла температура. Ф. казав, що молоко її провокує. Як наслідок- чистка, антибіотики... Данков чистив. Був в шоці. Всі казали, що пологи проведені грубо, точніше- жахливо.
    --- дописи об"єднано, 16 Лютий 2016 ---
    Мова йде про лежання (в період перейм) прямо на животі і руки на попереку. Ні в якому разі не під голову. Про то лежання півбоком під час вагітності я знаю. Ф. мене в патології так клав. Дійсно лежати так зручно. Менше навантаження на спину, матку. Це зовсім різні положення.
     
    Останнє редагування: 16 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    я в шоці, навіть уявити то положення, мороз по шкірі, а під час перейм, то жесть. Не знаю, може я нервова, але я би певно його послала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

    П.С. В неї води відійшли і так "чекали" на збільшення перейм. Ясне діло, що потім була жостка стимуляція, бо від лежання плід бомусь не чинить тиск на шийку матки. От сечовий цього знущання не витримав.
    --- дописи об"єднано, 16 Лютий 2016 ---
    Вони пробували. Казав, ідіть куди хочете. Тому і побоялися. Перша вагітність. Інших лікарів не знали.
     
  20. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    то просто якийсь жах. я читаю і здригаюся, як то уявляю, бідна жінка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4