Вибір йогуртниці

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем gluk, 28 Січень 2012.

  1. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Іра так робила с заквасок Віво, і все було добре
     
  2. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Ага, і з віво і з активії. 15хв підігрів-виключити на годину, потім знов так само і на ніч в холодильник. Прекрасний виходив йогурт. А тут... Таки тре було цілий пакет давати, а то перевела продукт тільки. Шкода. Догріти точно не можна?))
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    дівчата, а хтось робив сімбілакт? який він у вас виходить?
    в мене такий дивнуватий (ні йогурт, ні кефір)
    ну і кислуватий, але дуже трошки...
    думаю чи то я шось не так зробила (молока вроді дала більше ніж 1 літр) чи то просто не знаю яке воно має бути
    п.с. з закваски віво
     
  4. SunriseTanya

    SunriseTanya New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    В нас Оріон, купуємо закваски Vivo. Користуємся десь півроку, 2 рази йогурт чомусь не заквасився - залишився рідкий, може щось не так зробила... решта разів все супер!
     
  5. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    В інструкції до моєї йогуртниці пише, що після приготування на 2 год. йогурт поставити в холодильник для дозрівання.
    Ось думаю, це обов"язково - ви так робите ? :girl_in_dreams:
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    роблю, бо мені консистенція зразу з йогуртниці не подобається, якась така "несмачно" ріденька, а після холодильника густіша
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    завжди ставила в холодильник і то на ніч, мені теж як і Ірі не смакував отак відразу.
     
  8. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Питання: хтось тут робить йогурти в духовці?
    Читав в неті, що якщо духовка дозволяє виставляти довільну температуру, то взагалі не проблема, а взагалі примудряються робити навіть в простій, просто вручну включають-виключають щоб температура трималася.
    Я, звичайно, розумію, що люди і на батареях опалення роблять... просто хочеться почути відгук від людей, які робили в хорошій духовці, а потім купили йогуртницю (бажано вказати конкретні моделі випробуваних приладів). Чи суттєва різниця в зручності, якості, тощо.
     
  9. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    дівчата, може хтось відповість на моє дурне питання ))
    я їла лише магазинні йогурти і лише зі смаковими добавками, натуральні не пробувала, бо мабуть не зможу проковтнути )) я не молочний фанат, м"ягко кажучи. але от задумалась над покупкою йогуртниці, більше для дитини. так от чи зможу я їсти той йогурт, коли додам до нього свіжих ягід, наприклад, чи він має надто молочний натуральний смак і консистенцію? і ще, чи можна заправляти ним салати?
    моя дитина за 3 дні сама не з"їсть літр йогурту, тоді й сенсу нема купувати поки що...
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    задавалась собі тим самим питанням... але тут найперше - закваски є різні.. є і йогурт, і кефір, сімбілакти, віталакти і тд.... дещо більш "молочне", дещо менше
    даю собі велику ложку варення і цілком можу їсти.. деколи маю настрій на більшу половину банок, деколи зовсім ні (від молока залежить і як заквасилось)
    думаю можна заправляти і салати, і взагалі використовувати фактично замість сметани і тд. якщо занадто "молочно" - добавляти солі чи приправ до страв
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    а чому ж не можна? Я все заправляла салати домашнім йогуртом. Він трохи іншу має консистенію, ніж куплений-тянеться так трошки, але я до того звикла.

    ---------- Додано в 06:37 ---------- Попередній допис був написаний в 06:35 ----------

    ну смак має точно натуральний. Я наприклад навпаки не змогла би проковтнути куплений йогурт з добавками. Він зажди дуже солодкий, окрум того, що з добавкою. Тому таки домашній то зовсім не то, але спробувати можна.
     
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    А я після 2 років домашнього йогурту магазинного їсти не можу - він мені як крохмаль з ароматизатором. Можна наливати не повну склянку, а на 2/3, буде менше, мені як бракує молока так роблю. Та й використовую його протягом 5ти днів, а потім можна і на оладки.
    І до салату даю, і то сиру домашнього, і замість сметани - мнямка.
     
  13. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    дівчата, та я знаю, що магазинний йогурт - то не найкраще, що я їла в своєму житті :). я вела до того, що той йогурт могла їсти лише за рахунок того, що ті ароматизатори перебивають смак молока.
    наприклад кефір я не можу спробувати.
    з кисломолочки їм лише сметану у стравах, і сир, також заправлений добре, щоб більше було смаку фруктів, наприклад, чи зелені (якщо солоний).
    я мабуть, для початку спробую зробити домашній йогурт в духовці, вже вичитала як, тоді подивлюсь, чи нам піде.
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    В мене навпаки, крім мене ніхто дуже не їсть домашній йогурт, бо після магазинної хімки він не такий смачний. То я своїм з нього робила коктейль - морожені ягоди і мед в блендер, і йшло на ура. Зараз підуть свіжі ягоди, то буду відлучати від магазинних йогуртів по трохи :)
     
  15. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    В мене - аналогічно, Златка домашній йогурт навіть нюхати не хоче, а за магазинними мліє.

    О, хороша ідея! Треба буде спробувати, може так піде.
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Про духовку незнаю, але до того, як подарували йогуртницю пару міс. робила в термосі - дуже кльово, головне щоб молоко було не вище 38 градусів, спершу міряла електронним градусником, а далі вже навчилась так визначати - заливаєш на ніч молоко+бактерії і на ранок маєш йогурт, і ніколи не вийде перегрітим.
    А ще з йогурту роблю фрогурт - десь навіть фотки висталяла - йогурт+фрукти чи повидло в формочки і в морозилку - виходить а-ля морозиво, і оце чудо їдять всі, особливо влітку.
     
  17. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    а я робила не в духовці, і не в термосі, а просто в звичайній літровій скляній банці. Бактерії заливала теплим молоком (температуру визначала приблизно, щоб не було загаряче, а саме - тепленьке), все добре розмішувала - і в баночку. Банку добре укутувала рушником і навіть пледом, перед тим прикривши горло баночки марлечкою. Роблю звесора - на ранок маю готовий йогурт.

    Молока я взагалі не п"ю (чомусь не можу себе змусити, не люблю), а от йогурт смакує, особливо коли підсолоджую трохи медом.
     
  18. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    в духовці робиться все те саме, просто не закутується, а чуть підігрівається духовка час від часу, за 3,5 год ніби має бути готове.
    я поставила десь біля 13.30, нагріла духовку лише раз, потім вимкнула і пішла гуляти. тільки повернулась, перевірила - молоко змінило структуру, типу пішов процес, але воно не однорідне, є сироватка де-не-де. я поставила ще нагрів.
    то вже ніц не вийде, чи в холодильнику має дійти до потрібної кондиції? взагалі, як виглядає йогурт після йогуртниці і перед холодильником?
     
  19. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Після йогуртниці в мене зазвичай ще не достатньо густа текстура, буває як рідка сметана, а ось після холодильника, особливо якщо наніч поставити, досить густий.
     
    Останнє редагування: 19 Травень 2013
  20. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    мав би вийти зразу після приготування такий, як треба - однорідний. В холодильнику може трохи ще згусне, і все.