Вибір йогуртниці

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем gluk, 28 Січень 2012.

  1. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    то хіба я одна ставлю на 10?
    якось ставила на менше,то були рідкі, і я так по годині добавляла, аж до 10 дійшла і від тоді так і роблю...
    в мене теж гуд-фуд, то по смаку нагадує шось як домашнє кисле молоко, малий залюбки їсть і без добавок
     
  2. bleste

    bleste Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Можливо це залежить від молока.... або від самої йогуртниці (може різна температура підігрівання )...
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    в мене Оріон, а закваски Віво, через 6-7 годин йогурт густіший ніж магазинний, майже як желе)))
     
  4. HalynaKv

    HalynaKv Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Йогурт не має бути кислий, він у Вас перекисає. Спробуйте тримати менше, я виймаю з йогуртниці як тільки загуснуть. По часу виходить по-різному: годин 6-7, а якщо перезаквашую з материнської закваски, то і за 4 год. готові.
     
  5. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    таки перегрівається йогурт. це з мого досвіду. маємо йогурницю Дельфа. замість заявлених 40 градусів наміряла терморегулятором +/-52. банки і дно були гарячими, йогурт - кислим (закваски також гуд фуд). приєднали терморегулятор, виставляю межі для температури і маємо добрий йогурт - доня інколи хоче солодшого, то даю варенняі. а мені без цукру смачно
     
  6. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Купила закваску ВІВО, цілої баночки на приготування йогурта забагато - не хочу щоб готовий йогурт стояв в холодильнику довше ніж 2, ну максимум 3 дні. Питання, чи ви розбавляли баночку і половину тої закваски розбавленої тримали в холодильнику, і скільки можна зберігати?
     
  7. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Підкажіть, будь-ласка, чи важливо, щоб у йогуртниці був таймер?
     
  8. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Купила сьогодні собі йогуртницю: Clatronic JM3344 (Німецька).
    [​IMG]
    Заколотила Наріне, бо йогуртні закваски ще їдуть з Києва, а дуже хотілося випробувати йогуртницю. Тому збігала в найближчу аптеку і купила закваску Наріне Гуд Фуд. Завтра рано будемо пробувати, що получилося. :)
     
  9. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    думаю, що ні. не так тяжко відрахувати 6-7 годин. Потім всерівно в холодильник тре перекладати
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Придбали таку йогуртницю Vivo, всім задоволені поки що, мені дуже подобаються великі склянки :):
    [​IMG]
     
  11. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Дівчата, рятуйте!!! вчора поставила Наріне сквашуватися. Рівно через 10год (по інструкції) відкрила йогуртницю, взяла баночку в руки, а вона така гаряча, ніби я її з окропу витягнула. Наріне звичайно ж там зварилося. Воно вийшло таке густе, як желе. Підкажіть, що не так зробила? Я включила ту єдину кнопку, яка є на панелі, загорілась лампочка і все. А через 10год температура всередині йогуртниці була дуже високою. таке враження, ніби вона всі 10год тільки те й робила, що гріла ті закваски, а не підтримувала температуру. Що я не правильно зробила? Що робити далі? Може та йогуртниця несправна?
     
  12. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Ваша йогуртниця перегріває, баночки не мають бути такі гарячі
     
  13. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    купіть терморегулятор.
     
  14. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Не хочу. Йогуртниця 200грн + терморегулятор 90грн. Весело. Вона ж повинна без терморегулятора працювати правильно. Понесу її вечером назад в магазин. Хай міняють на іншу.
     
  15. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Пішла, поміняла на іншу. Та ж сама історія. Нагрівала до 60градусів. Більше міняти не стала. Здала йогуртницю чоловікові в його золоті руки і він мені її так зробив, що зараз нагріває до 38 градусів без терморегулятора. Тепер їмо дуже смачненькі йогурти. Діти особливо люблять з бананом+конс.персик.:nyam2::nyam2::nyam2:
     
  16. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Дівчата, купив чоловік якусь болгарську закваску. Продавщиця сказала- на 2-3 літри. Я розділила той пакетик на 2 і розвела в літрі молока. Вийшло в мене щось незрозуміло-рідке. На йогурт не схоже:girl_devil: Я вже зрозуміла, що тре було на літру цілий пакет давати. Чи можна їсти те що вийшло? Чи можна якось виправити? може додати тамту половину і прогріти знов?:sad:
     
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    apelsyn, а скільки часу гріли? я теж давала половинку, то баночку перевертала і не виливалось
     
  18. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Я коли робила перший раз з Гуд Фуд, то дала цілий пакетик на 1л, то вийшов дуже густий йогурт, а другий раз вже дала один пакетик на 3л молока, то вийшов якраз класний йогурт.
     
  19. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Rona, робила в мульті як завжди- 2 підігріва по 15-20 хв кожну годину. Якщо недогріла можна догріти ще раз?
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    ии... я не знаю як там в мульті... в йогуртниці 8 годин робиться (там т-ра стабільна тримається 40 градусів)