Вибір йогуртниці

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем gluk, 28 Січень 2012.

  1. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    спробувала ложкою - аж крається, густий. але в тому місці, де пройшлася ложка трішки виходить сироватка.
     
  2. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Хтось робив йогурт з Молокії в синій пачці? Вдався?
    Бо не мала іншого молока і заквасила на тому і якась кака вийшла(((. Дуже багато сироватки.
     
  3. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    то я нині експериментую з тим синім молоком зі сонечком. ще не пробувала на смак, хай добре охолоне...
     
  4. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    вже не пам"ятаю де то було написано (ніби на пачці з закваскою), що треба йогурт з йогуртниці хоча б на годинку в холодильник поставити, а тоді вже їсти.
    в нас нова стадія у вживанні йогуртів - моя малявка колись домашній йогурт їсти не хотіла, кривилася, бо то варення їй не таке, то консисенція не сподобалася, а тут я витягнула йогурт з холодильника, щоб набув кімнатної температури, наготувала перетерту з цукром полуницю, а моє дитьо взяло ту банку з йогуртом і випила його без нічого))) щей прицьмакувала який добрий йогурт
     
  5. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    В мене в інструкції до йогуртниці пише, що після заквашування охолоджувати мінімум 2 год.
     
  6. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    дівчата, а якщо до йогурту давати заправки, наприклад ягоди чорниці, чи джем, то це треба відразу з"їсти, чи такий йогурт може простояти в холодильнику ще де-який час?
     
  7. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    ПРобувала-все супер. Головне,з любим молоком, щоб не перекис, бо тоді сирватка відділяється

    Все вірно-повинен охолонути!!1
    Додавайте фрукти й смаки краще перед вживанням
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2013
  8. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    На протязі одного-двох днів без проблем може залишатись у холодильнику, просто поступово втрачаються смакові якості.
     
  9. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    вчора пробувала зробити йогурт в термосі - нічогісінького не вийшло, просто молоко з запахом йогурта і якимись грудочками на дні.
    в чому проблема? може молоко? - казкове 2,7%
     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    А скільки часу сквашували? Може воно ще недокисло, або молоко було загаряче і бактерії зварились.Якщо робите із закваски гуд-фуд, там на пакетику є детальна інструкція, мені лише раз невдалося і то з домашнього молока:girl_wink:
     
  11. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    поставила на ніч, загалом було десь 14 год.
    в духовці мені викис за 4-5 год до ідеального стану.
    робила з активією всі рази. температура молока була нормальна. тепер нагадала - термос брала новий і перед використанням ошпарила кип"ятком, можливо він не вистиг достатньо, коли я молоко в нього влила...
     
  12. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Можливо це. Ще у мене в термосі не виходило, коли молоко було недостатньо тепле, бактерії "не запрацювали". Ідеальна температура 37-40 градусів.
     
  13. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    для мене з дитиною останніми днями то чи не єдина лакомка - йогурт+банан+чорниці в блендері збити. фактично лише в такому вигляді я його можу з апетитом вживати))). правда, ще додаю до салатів.
    ага-ага, і морозиво теж роблю з вищеописаної суміші, то чоловік тепер щодня питає "морозиво є?" :)
    а ще готую з нього оладки , якщо залишається - дуже ніжні виходять, навіть без яйця, або замішую тісто на пиріг.
    а взагалі, приловчилась до термоса і в мене відпала потреба купувати йогуртницю )).
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

     
  15. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибір йогуртниці

     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    Ось тут є фотка.
    Змішую йогурт із збитими у блендері ягодами або повидлом, розливаю у формочки і в морозилку. Можна давати шматочки ягід - наприклад полуницю і цукор, кому подобається. І головне корисно!
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    а які ті формочки ікеа по висоті? не знаю чи мені в морозильну шухляду влізе
     
  18. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    по інформації зі сайту - 10 см.
     
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    А таке морозиво дуже відрізняється від магазинного?
    власне, перестала їсти дом.йогурт, бо виходить якийсь слизький і тягучий :confused: хоча досить смачний, ну але не можу себе перебороти :) ото думаю, може морозиво краще піде)
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір йогуртниці

    а якої фірми ти береш? Попробуй різні, бо я теж не дуже люблю оту тягучість, а Віво здається ( але можу помилятися) нормальний. Ну і ще залежить, що то-чи йогурт , чи всілякі там Біфідо....