Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Wikk, 13 Травень 2009.

  1. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    я б не сказала. а для чого? муж і жена - одна сатана, от нехай і розбираються в своїй білизні самі. бо потім крайнім вийде той, хто розповів. а з часом це все одно випливе
     
    • Подобається Подобається x 24
  2. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    100%.............
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    погоджуюсь!це суто сімейна справа,то най сімєю і вирішують.:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    Я б сказала. Точніше навіть не так - у мене на лобі було б написано, що я щось знаю, що саме я знаю і звідки знаю. :)
    Але тут ще треба дивитися на людину, якій збираєшся казати, на те, як вона ставиться до таких речей. Бо якби я довідалася, що хтось знав про зраду мого гіпотетичного коханого, і мені не сказав - порвала б ту людину на шматки. ) А хтось без проблем пробачить.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    Хм... напевно, залежить, кому казати: наскільки близькі з тою людиною стосунки, що в неї за характер і т.д.

    Десь перед весіллям моя подружка скинула мені копії переписки одної знайомої і мого судженого... Мова була про те, що він на якомусь сайті знайомств чи то до неї в анкету заходив, чи то написав щось їй, плюс статус у нього був "неодружений".. А вона, порядна, вирішила його вичитати :bazar:: мовляв, як він може, наречена - така дівчинка добра-хороша, а він тут їй (себто мені) майже зраджує :babruysk: ну і далі по тексту...

    Подрузі сказала "забий": мало того, що нічого поганого в тому не бачу, так ще й сама там же зареєстрована - коханий привів тести якісь проходити :girl_smile: Ну і подруга посміливішала, почала давати коментарі, що їй теж здалося, що фігня, але на всяк пожежний :girl_cool:

    Їй я вдячна:girl_curtsey: Просто розумію, що вона до мене почуває, знаю, що ніколи не втручатиметься, не буде руйнувати, просто за мене вболіватиме :girl_tender:

    А от звідки взялася та моралістка, що мого коханого "на шлях істиний" вирішила наставляти:8: Знаю, що в даному випадку дрібниця... Але сумніваюся, що нам би з панею моралісткою хотілося десь в товаристві пересікатися :girl_mad:... вона просто сприймається як чужа людина, яка лізе в наші стосунки...:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    ЗДОРОВСЬКА ТЕМА!!! Я б особисто не сказала, розповідаю чому!!!
    Колись давно на дні народженні своєї подруги нехай її звуть Х, інщій моїй подрузі У хлопець подруги Х, сунув записку: Давай зустрінемось!! Мій номер телефону.....! Якщо чесно ми були в шоці (з подругою У), тому що всі дружили з самого дитинства, довго не думаючи, вирішили сказати своїй подрузі Х, і шо ви думаєте...вони розстались! Висновок...в 17 років мозок не працює, кому ми зробили краще? Подрузі? НІ, бо вона страждала, і потім підозрювала всіх коліжанок у залицяні своїх бойфрендів!!
    Випадок №2. Чоловік моєї подруги скориставшись тим, що його дружина поїхала додому, подзвонив її коліжанці та запросив на каву, ну ось ви уявіть, дзвонить вам чоловік коліжанки (з якою ви виросли),і каже: давай пообідаємо!, при тому він дуже солідна людина, приїхала в ваше міто перший раз, ви що б не пішли? Я б пішла, так і зробила моя подруга! Не знаю скільки вони там чого випили, і яких вовчих ягід там нажерлись...Ітого: дзвонить вона мені в істериці, і все розповідає!!! Я знову в шоці!!! Нічого між ними не було...і Слава Богу!!!
    Висновок: ніхто нікому нічого не говорив!!! А який сенс??? Вона б напевно і не повірила, бо шалено кохає свого чоловіка, а якщо б і повірила, хоча маю сумніви, то все одно б пробачила, або зробила вигляд, що не чує!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    У мене є 4 найліпші подруги, так-от, як би я взнала, що їм зраджують їхні кохані, то обов"язково б про це сказала, бо вони для мене як сестри, просто як факт скзала б , без коментарів, порад, підбурювань... А що робити далі, то вже їхня спільна справа. У всіх інших випадках-мовчала би.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    Якщо чесно, я би теж цій подрузі Х сказала би. А що поганого ви їй тим зробили? Навпаки, звільнили її від бабія, це ж ясно, що далі тільки гірше було б.

    На рахунок себе - сказала би, якщо це дійсно близька подруга, бо вважаю, що приховувати це від неї було б нечесно. Мої подружки добре знають, що я б ніколи не влізала в їхні стосунки з хлопцями (чоловіками), якби в цьому дійсно не було потреби.
    А от просто знайомій людині - навряд. Все одно б потім я крайня залишилась.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    Ви готові руйнувати стосунки своєї подруги? А вам не здається, що це дуже особисте, і вони мають цю проблему вирішувати самі! Є гарна приказка: оці не бачуть - серце не болить!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    А чого ж руйнувати? І хіба це я їх руйнуватиму, а не її "коханий"? Я просто не змогла б знати, що він ходить наліво, і спокійно слухати її розповіді про те, як вона його любить і який він в неї уті-путі чудовий! Це просто несправедливо.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    близькій подрузі розказати, знайомій чи далекій подрузі - ні!
    бо тоді ви будете типу заздрісниця, розлучниця і що ще напридумують собі... принаймі для того, хто зраджує...
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    Мені б тяжко було дивитись в очі людини і яка зраджує і якій зраджують. Тут я погоджуюсь з Моккою шо слухати: "який мій чоловік чудовий, як я його люблю....." напевно б не витримала. Якшо б це ше й була близька подруга, то навіть якшо б не сказала то уникала б то сто процентів :girl_cool: Але хоча так собі подумала і дійша до висновку шо б швидше не сказал, в одній ситуації вже ж промовчала :girl_cool: не хотіла пхатись, значить і ше раз б так зробила, мабуть :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    Цікава тема. :) Я якраз нині мала таку нагоду одній своїй знайомій сказати про її теперішнього ухажора. І потім так пошкодувала. Ну якої мари мені то було потрібно?!:8: Вона його так захищала, що він не бабник, а мені ледво язик втримався не сказати, що він і до мене недавно приставав. Хтіла її застерегти, а вийшло, що їй то дуже не сподобалося. Більше така дурна не буду! Нех всі мастять си голови!:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 15
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    ой, дівчата, то ще дрібниці, до мене раз приставав майбутній чоловік моєї "псевдоподруги", був пяний, то та кобіта зробила скандал і мене пообзивала всіма поганими словами... найсмішніше то, що ми з ним далека родина...
    висновок, що у всьому я винна вона зробила через те, що я в той час була самотня...
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    Швидше би не сказала... Маю приклад знайомих: він гуляв направо і наліво і про це знало баааагато людей (не знала чи не хотіла знати, як завжди, тільки його дівчина). ЇЇ подруги казали їй про зради "коханого", на що отримували відповідь: "Поки сама не побачу - не повірю"! Після чого оці самі подруги переходили в ранг ворогів, бо ж "наговорюють"...
    Як на мене, то пара сама має розібратись зі своїми стосунками і краще за них того ніхто не зробить
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    Чому руйнувати? Мова йде про зраду!!!!
    Я би у випадку, якщо б така ситуація сталася зі мною (ттт), мала би образу і на коханого, і тим більше на подугу, що знала і підло мовчала. Але мова йде тільки про найкращих подруг, які мені як сестри, а мамі моїй-як її діти!
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    В мене був такий випадок: ми тільки починала товаришувати з однією сім.парою.Цей чоловік,був на високій посаді і вважав,що може приставати до всіх жіночок.після певного періоду нашого спільного спілкування сім"ями він зателефонував і запросив мене на каву.Я спитала,чи буде його жінка,відповідно відповідь - ні.Я відмовила,а потім при нагоді,сам на сам з ним поговорила,що більше не хочу таких дзвінків,дуже поважаю і люблю його дружину,і не буду псувати відносини з нею через нього.Потім з часом я взнавала про його походеньки від спільних колєг.Їй я нічого не казала,бо прожили вони на час нашого знайомства 15 років,і мені лізти в сім"ю з досвідом було якось...
    Недавно,говорячи з нею душевно,вона сказала,що знала й здогадувалась про нього все,і що їй було робити,розводитись.В них 2 дітей,він забезпечує сім"ю,її на роботу не пускає,вона домогосподарка.І в душі я зраділа,що нічог не сказала,бо втратити таку подругу,якими ми є,я б НІЗАЩО не хотіла,і не хочу.
    Така історія в мене.
     
    • Подобається Подобається x 13
  18. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    чому руйнуєте...та тому що, люди які кожають вони сліпі. У першому мому випадку, нам по 17 було, гормони грають, і таке поняття як перше кохання, проблема в тому, що можна нажити ворога!!! Не завжди люди реагують адекватно..
    Багіра...добре, що не потовкли як квасне ябко!!!
    imel, хто сказав, що мова йде про кращих друзів???
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    Я це вже колись писала в іншій темі, просто процитую

    Тут, правда, йшлося про хлопця і дівчину, а не подружжя, але, по-моєму, суті справи це не міняє.
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    В мене якщо подруга-то тільки найкраща, бо вважаю, що друзів багато не буває, всі інші-знайомі.

    І ще здається мені, що якщо мова йде про зраду, то це не я зруйную стосунки пари, якщо розкажу, а той, хто зрадить.

    І мені не хотілося б, щоб подруга моя жила/була з людиною, яка "ходить наліво", і вважатиму своїм обов"язком їй про це розповісти, а як бути далі-вирішувати їй самій. Поради даватиму тіьки тоді, коли їх попросять!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2