Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Wikk, 13 Травень 2009.

  1. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    не хочу показатись неввічливою, але не задавали ви собі питання: можливо.. не свідомо ваша поведінка провокує того мужа подружкіного?:d23:
     
  2. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    це точно, тим більше я так зрозуміла їхня доця- ваша похресниця.
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    ВВажаю, що нема що казати подрузі. Просто майте на увазі. Колись трапиться нагода її застерегти або порадити. Думаю, він кумою не обмежиться. Тай скажете ви, нехай вона навіть задумається, над тим який в неї чоловік бабій, а ви готові відповідати на запитання? Чому так довго мовчала? Чому мала підозри, що він тебе клеїть і відповідала на дзвінки\говорила в скайпі 2 год\ погоджувалась підвезтись\ вислуховувала,що ти його ідеал? І взагалі не вліпила йому добре і не прийшла до мене? Врахуйте, що відповіді доведеться давати подрузі, а не на форумі. і чоловік матиме свої варіанти.
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    ну але що вам так насправді до її ідеалів? Ну от такий для неї чоловік, поки сама очі не відкриє, ніхто їй не допоможе, то повірте мені на 100%, була в нашій родині така ситуація. Двоюрідна сестра мала хлопця, нам з сестрою він дуууже не подобався, мало того, що також любив позалицятися до багатьох дівчат, зокрема нас, хоча ми то одразу обрубували і від того він нам ще більше противився. Сестра моя є одноліткою з нею, тому не раз їй говорила, щоби подумала добре, щоби очі відкрила, що він дурень, не толковий. Але поганою стала моя сестра, тоді для всіх-для сестри двоюрідної, її мами і навіть бабця наша так косо трохи дивилася. За якийсь час вже всі його не любили крім сестри, а вони завагітніли (при чому то було зроблено спеціально, щоби одружитися) ну і ясна річ було весілля. І за кілька років потому, побачивши добре його в побуті, а ще плюс сестра пішла на роботу і стала трохи більш самостійніша, бо то була перша в житті робота. І раптом почала говорити, який ж він поганий. Він не змінився - я наприклад просто навчилася його терпіти, але завжди мовчала , навіть коли раз була в них вгостях і він пішов мене провести до автобуса-то в іншому місті, а він прощаючись хотів мене в губи поцілувати, ну трудно, я то знаю як повелася, але їй ніколи би не пожалілася, бо то їхнє життя і їхні проблеми, най собі з ними самі маються, а я ітак звідти поїхала і мене то все не колише :), а він просто отакий був від самого початку. І до сестри моєї рідної ліз, і до мене, і до коліжанок своєї жінки... За роки змінився її погляд на нього. В результаті вони таки розлучилися , але то було її рішення, а не нав'язане кимсь, бо якщо своїми словами ви призведете до їхнього розлучення, повірте то не буде добре
     
  5. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    Тю, я думаю, що і в цій ситуації йде мова лише про секс. Ну а про що? Чувак собі запримітив куму симпатичну і тут таке діло поведеться-не поведеться...поведеться, то буде мовчати, а якщо щось і бовкне жінці, то він викрутиться і зробить з Нермі ворога і звабницю брехливу, а не поведеться і бовкне, то скаже, що сама знімала його(ангела), а тепер в його ідеальній сім"ї сварку сіє. Одним словом, мовчіть і буде вам щастя.

    А може вони взагалі зговорились і домовились, щоб її чоловік вас зняв))) Таке теж буває..:d23:
     
  6. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    Ніяк не зрозумію, з якою метою говорити про то все кумі. Важко слухати, як вона чоловіка хвалить? Та вже потерпіть трошки тих пару слів.
    Ну а коли скажете, то вона не з'явиться? Не встановить же подружка за ним цілодобовий нагляд. Що від того зміниться, що вона буде знати про таку його поведінку?
    Живе собі жінка спокійно, нащо сон їй забирати?
    Так от тільки що думала про те, і уявила себе на місці тої подружки. Ну от якби мені дуже близька і дорога людина таке розказала, то я б не повірила.
    Але.
    Тоді породжується безліч непотрібних думок стосовно тої людини, ну і ясно, що воно вплинуло б на наші стосунки, бо виходить, що кума то все надумала.
    Ну і невідомо, що нас чекає в майбутньому, тож не факт, що колииись, під час якоїсь неоднозначної і незрозумілої ситуації в сім'ї,необачні слова куми не наштовхнуть жінку на непотрібні негативні думки, слова чи дії.
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    Я вже з тою темою переплутала теми :D

    ---------- Додано в 17:05 ---------- Попередній допис був написаний в 17:02 ----------

    то 100%! Чужа сім'я-темний ліс
     
  8. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    Якщо ви шукали поради чи казати подрузі чи ні, то отримали від дівчат однозначне - ні. І я теж погоджуюсь, його ви не зміните, а похресницю втратите.
    Подруга щаслива, от і прекрасно, а що ви доброго їй зробите, очі відкриєте, а не факт, що вона цього хоче. А він бл..дун є і буде, і не думаю, що тільки вас на каву запрошує.
    Щодо того як його відшити, дівчата дали хороші поради, але щось мені здається, що ви ними не скористаєтесь, десь таки вам подобається оце залицяння. Ви мабуть самі собі не хочете в тому зізнатись, але подобається, не зважаючи на той факт, що він вам як мужчина неприємний. Відшити хлопа можна за три секунди, було б бажання.
     
  9. Steba

    Steba Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    А не боїтесь втратити свою подругу після такого одкровення? Чи не подумає вона що то ви її "ідеального мужа" зваблюєте потихеньку? Бо в разі чого він так і скаже: то вона сама до мене чіпляється. Як їй так добре, то нехай він і далі буде для неї ідеальним. А якщо там щось станеться, то нехай то буде без вашого втручання. Тут вам добре радили на рахунок "слухай, класна ідея, от зараз зателефоную Олі/Лесі/Наді (ім'я дружини) і запитаюся, коли в неї час буде, щоб ми всі разом пішли". Прислухайтесь. Я б точно так зробила. Та й на рахунок підвезти, що не можна відповісти: мене підвезуть, я товариша/товаришку чекаю. Коли по скайпу він дзвонить а не подружка: "о, до мене прийшли, чао". Коли ввечері дзвонить: "я на побаченні, чао". А він хай скаче в гречку в іншому місці якщо йому там чешеться. Вам однаково на те не повпливати.
     
  10. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?


    По темі - не кажи ніц нікому і в тебе волосся буде ціле і та дівчИна буде спати спокійно.
     
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    хм, а хіба не для того Hermi її відкривала?:d23:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    та то ще не факт, а може він так, пагаваріть . Хіба таких мало?? Ан нє, позаливати до дівок люблять , а вже далі нє нє, бо ж одружений, я про таких знаю. В мене така професія, що завжди якісь є гастролі , виїзди, ой що там часом робиться на них, я вам навіть передати не можу... Є такі, що просто вважають, що то інше життя , де можна все, поки додому не приїде, а є купа таких які просто пофліртують, гарно проведуть вечір, але без інтиму і всьо ( не думайте , що я з такими тусувалася :girl_blum:, я завжди зі своїм тепер чоловіком їздила ;), але все обсервувала :D). Це ясно теж не добре, але ось так взяти і надколоти довіру в сім'ї, а може і саму сім'ю тільки через то, що він на каву настирно кличе...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    Іноді бувають такі кадри, що не доходить і за десятим разом. Як кажуть - йому в очі плюють, а він каже : "Дощ падає" :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    як було вже сказано: ІГНОР - найбільш дієвий спосіб:girl_smile:
     
  15. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    Я думаю що казати неварто. Чужа сім"я- то темний ліс, і взагалі чи потребують від тебе такої "допомоги".Колись в мене був знайомий хлопець який зраджував своїй дівчині під час зустрічання, а вона свято йому вірила. дуже було шкода її, і я навіть часом хотіла їй відкрити мені відому правду. а потім задумалась, а нашо?і зупинила світ порив)
    зараз вони одружені, мають дітей. і зі сторони виглядає зразково-показова сім"я. як там є на справді, я не знаю, так як зараз майже не спілкуємось. чомусь сумніваюсь що він змінився.але вона вроді щаслива. моя думка - непомічає зраду хіба жінка, яка не хоче її помічати. а як вона сама нехоче, то нашо пхатись, ще ворогом зроблять
     
  16. MsDautfaer

    MsDautfaer New Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    І я вважаю , що розповідати не потрібно - в кінці кінців кого має хвилювати - гуляє чоловік (жінка ) чи ні . Всі дорослі і всі розуміють , що роблять . Я знаю таку сімейку , що чоловік мав собі коханочку ,коли дружина була вагітна другою дитиною . Але його роман закінчився , а діти мають люблячого тата . І дружина його досі незнає ,тому і живуть добре . А хто б виграв від того якби все вилізло ? Якщо схоче то колись сам розповість ,а як ні , то чужі " доброжилатєлі " немають права лізти в чужу сім"ю .
     
  17. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    От у моєму житті була схожа ситуація. Лише я знала, що сожитель (не гуляє), а є альфонс. Практично схожі ситуації. Він настільки закрутив голову тій жінці, що вона набрала купу кредитів (свою маму зроби поручитилем), одягла його, віддала авто, яке він вбив в ге.... Використовував, я міг і вона не перша його жертва. Я про це знала від інших людей і потихеньку спаробувала їй це пояснити, спочатку на пальцях. Та вона і слухати не хотіла, і інших людей теж, бо корисливість було видно всім. Коли їй в очі відверто сказали, то зробила з нас ворогів і таких, що стоять проти їхнього щастя. Словом, коли це все скінчилось і вона зрозуміла. що так і є (альфонс), то тоді сказала, що чого ви мені не казали. Нічого собі ? А ти хотіла чути ?
    Я до того, що треба добре обміркувати, що сказати і в якій кількості, а ще важливо зрозуміти, чи хоче людина це чути ? Бо у моєму випадку, не хотіла і сприйняла як ворожість. Я багато про, що промовчала тепер не шкодую, що так зробила. Бо потім ще була винна в тому, що замало її просила подумати. Коли засліплений коханням, то все в носі, мало хто тверезо мислить. А той, що ніби і добра бажав, вийде як заздрісник. Не завжди, але часто так є.
     
  18. OstapBanderas

    OstapBanderas New Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    Розказували добрі люди які в театрах за кулісами *лядства робляться....
    Як на мене, я б не розказував нікому нічого, бо: очі не бачать - серце не болить :)
    Ше є приказка: не суди і несудимий будеш...
     
  19. soyka

    soyka New Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    А я хотіла знати і дізналася. Впершу чергу,щоб переконатися, що в мене не параноя, що я собі це все не напридумувала. Тим більше, що з свого досвіду знаю, що інколи ревную, коли нема підстав, то ні. Та на цей раз сумніви мене просто з'їдали, а "піймати" не було як. Так вміло викручувався мій коханий, що я або мало в житті бачила, або він таки талановийтий в тому питанні (що до брехні). І добре, що дізналася, бо вже чуть дітей разом не робили, а виявилося, що він одружений.
    Тепер думаю, ну не склалося зі мною. Знайдеться інша,яка погодиться бути другою, неофіційною дружиною. А як що до тої, яку він зраджує? Чи варто їй знати, що її чоловік шукає, хто б йому народив. Чи покине він її ( в них дітей немає, а в нього є від 1-го шлюбу син дорослий), чи буде на дві сім'ї крутитися...?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Ви - свiдок зради. Казати чи нi?

    Паршиво їй, як не крути. Але за все в тому житті треба платити - щодо зрадників.
    Та ви упевнені, що йому ті діти потрібні, це ж клопіт для такого непостійного типу чоловіків. Кожна жінка, хоче сім"ю не віртуальну на вихідні, а реальну кожен день, буде його цькувати - розводись і будемо жити і дітей родити. Йому це для чого, живе собі хлопець в своє задоволення, люблять, чекають, сексу вдосталь, розважають .... Навіщо йому зайвий менінгіт на свій гопоталамус ? Тим більше одного наслідника трону таки світу подарував.
    І ще, хто знає, чи та жінка як не знає, то можливо й здогадується ? Чужа хата темний ліс, що і як є між ними, то лише вони відають. А кожній наступній він таких крокодилячих сліз налиє і наговорить небелиць (похлеще Нарушевича), щоб в милості бути і плоди пожинати.
    Лишились того ровера і добре, кому потрібен бракований товар ?
    Та хай такий приз котиться "Колбаской по-малой Спаской".