Весільні запрошення

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем bilo4ka, 7 Серпень 2009.

  1. Lusuzka

    Lusuzka New Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Яку негативну реакцію викликав у всіх мій допис !!! )) Я написала свою думку і як буду робити Я......... подобається вам це чи ні ! Якщо весілля на 20 чол., то якщо є час і бажання, то нічого поганого в тому, щоб робити запрошення самому - я не бачу, але якщо весілля на 150 чол. - це хіба-що потрібно відпустку брати, щоб зробити всі запрошення, а по-друге - більша половина з 150 чол. точно повикидає їх. Якщо б я збирала всі весільні запрошення, то в мене б вже вся кімната була заставлена речима, які тільки займають місце і збирають пелюку ))
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Весільні запрошення

    Та йой...
    А ви постарайтеся, коли будете робити. :)
    ЗІ: половина не буває більшою.
     
  3. Lusuzka

    Lusuzka New Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    В мене є важливші справи ніж вирізати і клеїти 150 шт. весільних запрошень ))
     
  4. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    легше і дешевше 150 СМС одного змісту відправити :girl_bye:
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Весільні запрошення

    Буває. Але ж написали інше:
    Тепер зрозуміли? :)
     
  6. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Ну, не хоче людина робити запрошення власноруч, чи замовляти їх у поліграфії. То ж її позиція, бажання чи небажання.
    Сестра мого нареченого мала весілля на 150 людей, також сказала, що не має наміру думати-гадати над ексклюзивом, тому купили звичайні відкриточки та й по всьому. На саму забаву це не вплинуло зовсім.
    Я ж хочу зробити запрошення власноруч, навіть простенькі, однак своїми руками. Але і весілля у нас буде невелике, потрібно буде десь 35-40 запрошень. Мама моя теж вважає цю ідею глупою, бо більшість їх викине і незважатиме на мою затрачену працю. Навіть якщо і викинуть, того я відслідковувати не буду, не претендую на те, щоб хтось беріг це як реліквію.
     
  7. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Весільні запрошення

    так на весілля на 150 чол. не треба 150 запрошень, 50 в кращому випадку, а якщо гостей половина Ваша, то і того менше. Тому тут ніхто нікого не переконує в потрібності запрошення хенд-майд, а форумлянки діляться ідеями.
     
  8. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Весільні запрошення

     
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Весільні запрошення

     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    я щось не розумію. якщо 150 чол, то запрошень явно менше: 50-80 шт....
    ми робили руцями 60 запрошень і не вмерли і відпустку не брали...
     
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Весільні запрошення

     
  12. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    в нас будуть відеозапрошення,але все-таки думаю,що я ще придумаю якісь свої:)то вже не так і важко придумати якийсь оригінальний текст, купити гарненький папір,роздрукувати,а потім якось мінімально прикрасити)чомусь мені завжди від таких речей віє теплом:girl_yes2:
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    ми теж зробили відеозапрошення, але воно більш символічне, ніж реальне, бо не знаємо конкретно години та й пояснити куди то треба приїхати краще на словах)))
    тому основними будуть "паперові" запрошення:)
    я от не знаю.. направду багато можна зекономити коли робиш вручну? хтось підраховував?
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Весільні запрошення

    У нас були дешеві куплені десь запрошення.
    Як на мене, то не така велика проблема, аби нею морочитися.
    Он своїй дитині на уродини запрошення зроблю, а на своє весілля би не парилася взагалі таким.
    Чую, пора переходити в тему "кому ето надо..." :xaxa:


    Залежить із чим порівнювати. ;) Ну, і також залежить, які саме запрошення.
    Із замовленими ручної роботи буде однозначно дешевше. Із дешевими готовими - дорожче.
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2011
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    ми витратили десь 4 грн за запрошення (точніше 3,6 чи щось таке) - це з урахуванням пересилки деяких поштою. (для "чистого" матеріалу без пересилання напишу суму пізніше)

    ми робили для кожного запрошення конвертик з напівпрозорого паперу та бантик із стрічечки. роздруковували у звичайному фотосалоні (хоча можна було б і на свому прінтері, але він тоді у нас не працював)

    точніше - витратили 3 грн на 1 запрошення (+ проїзд транспортом)
     
    Останнє редагування модератором: 9 Березень 2011
  16. ReyeN

    ReyeN New Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    а це як? розкажіть, будь-ласка, детальніше.... як їх "роздавати" гостям?
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Весільні запрошення

    Це не так, як деяким новачкам усе треба "на блюдечку з голобою кайомочкою", бо не читають.
    Розсилається поштою.
     
  18. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    на дисках))) альбо вконтакте вивісили відео і додали всіх необхідних друзів))) (тільки от старше покоління того не зрозуміє- як так- без *просили мама, просили тато*
    я підтримую *ручний варіант* запрошень))
    хоча один мій знайомий так і розіслав листи по соціальній мережі- типу ви запрошені туди-то на таку-то годину))
     
  19. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    ну, погугліть, є зараз багато прикладів відеозапрошень, якщо зареєсторвані вконтакті чи на фейсбуці, то там теж багато варіантів. Знімається кількахвилинний ролик (3-5 хвилин) і потім закидуєте на файлообмінник або соцмережу і розкидаєте народу лінки.
    Але дівчата тут вже зауважували, що
    Нам варіант підйшов більше, бо купа родини закордоном і хочеться їх гарно і цікаво запросити...не хочеться просто телефонувати - просили-мама-просили-тато.
     
  20. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Молоді будемо розсилати поштою, а родичів і старше покоління все-рівно будемо їздити та просити і так як більшість має комп'ютер, то будемо їм просто на місці скидати:girl_in_dreams: