Весільні запрошення

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем bilo4ka, 7 Серпень 2009.

  1. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Ого!!!!:girl_smile: Зараз такі гарні запрошення роблять на весілля, просто СУПЕР:girl_curtsey:
    А ми робили запрошення 4,5 роки тому, використовуючи власні фото. Сходили у фото-салон, зробили кілька гарних фото разом і вибрали найкраще для оформлення запрошення, також був вірш і все, далі вже самі гарно вписували імена гостей.:girl_cool:
    І я також особито телефонувала усім гостям за кілька днів до весілля, уточнити чи зможуть вони бути присутні на святі. Добре, що можна було внести зміни в меню по кількості, але це дуже зручно і фінансовго вигідно:girl_crazy:
     
  2. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Класно,дівчатонька ,перечитала тему! Я зараз без роботи,тому напевно теж тре взятися за запрошення! Накупляла паперу в центрі паперу))) (маю до того трохи дар і терпіння ,от сьогодні наробила кілька відкриток друзям на 23 лютого!) і от треба шось пробне зробити! А хочу запитати хто знає де друкують на такому прозоренькому паперчику золотими припустимо літерами))???
     
  3. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    сьогодні наткунлася на майстерклас із виготовлення листівок - може кому пригодиться)
     
  4. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    в мене не відкривається :girl_mad:
     
  5. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    в мене відкрилося, дуже гарно!
     
  6. Andromed

    Andromed New Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    дуже класні відкритки в магазині біля Залізничних кас - сооl dekor
    Дійсно оригінальні - порівняно!
     
  7. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Я вот хочу поделиться своими идеями насчет пригласительных. Мы планируем свадьбу "на два города" - вся торжественная часть во Львове (выездная роспись, венчание, фотосессия), а банкет в Нововолынске (там у брата свой ресторан, и поселить гостей со Львова плюс транспорт гораздо дешевле). Да и еще много людей приедет с других городов и даже стран. И я подумала что обычные пригласительные с датой и адресом, ничем не помогут иногородним гостям. Мой любимый очень хочет сделать их в форме свитков. И я даже сама загорелась такой идеей сначала... а потом смотрю - почти у всех знакомых свитки... да и не влезет вся информация, что написать хотела. Начала копать в интернете и вот нашла интересный вариант на американском сайте.
    [​IMG]

    Там такой чехольчик, или папочка, не знаю как лучше назвать, с боку кармашек. В него вкладываются карточки разного размера, так чтоб было видно только краешек с надписью ("Роспись", "Венчание", "Банкет" и т.д - что считаете нужным). Я бы хотела с одной стороны на них написать адрес, название, время, любую доп. информацию, а сзади карту схематическую. А в центре того чехольчика уже карточка с текстом пригласительного.
    Вот ищу где такое у нас можно напечатать... Может кто подскажет
     
  8. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Знайшла наше запрошення (перша сторінка - пофотошоплене трохи фото вишитої картинки-метрики):
    [​IMG]
    Всередину вставлялась карточка з текстом.
     
  9. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    А ми з чоловіком купили на гуртовні весільних дрібниць напів готові запрошення ручної роботи і вирішили доробити їх самі. Зекономили гроші, бо ті запрошення не коштували так дорого (бо були сирі) і вклали в них частинку нашої душі, ми робили середину повністю самі, і потім я ще стрічкою перев"язувала :girl_smile: Але, на жаль, ні фотографій запрошень ні самих запрошень в нас немає, ми купили впритик і самим не залишилось, а шкода :girl_sad:
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Весільні запрошення

    Точно!
    І "Меню"... :lol::lol::lol:
     
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Весільні запрошення

    в нас теж схожі запрошення були 2 роки назад, тільки в більш золотистих тонах! всім дуже сподобалисьи - ручна робота це справді дуже гарно!(нам тоді вийшло здється 3 грн/шт).
    а от щодо запрошень з власними фото - то мені особисто чомусь не подобається...:girl_curtsey:
     
  12. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    я запрошення роблю сама. купила у "світ паперу" золотистий папір, на Краківському квіточки, лєнточки.. а у друкарській студії надрукували текст. що вийшло, можете оцінити:girl_smile:[​IMG]
     
  13. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    я буду робити запрошення за допомогою фотошопу, правда не сама допоможе мені ще друг. Хочу фон з ромашок, мене з коханим вставити в ромашки, написати текст,куплю фотопапір. Як вже будуть готові-викладу.
     
  14. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Я не знаю хто придумав фото в запрошення ставити.. в нас вже є 2 таких запрошення, валяються по квартирі, і викинути негарно, і в фотоальбом не поставимо, бо в нас немає ще))) Одне то взагалі фото на фотопапері, покрутилось від перепаду температур... На мою скромну гадку, такі запрошення має зміст робити лише близьким родичам, якщо впевнений, що людина берегтиме такі запрошення. А так я б не хотіла щоб в когось так само моє личко десь валялось, а потім в мусорне відро...
     
  15. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Дівчата, а який у вас був текст запрошення? Мені подобається віршований, можете поділитися? Або тицьніть мені носом де гарні можливі варіянти!
     
  16. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    В нас був наступний текст - "
    Дозвольте запросити Вас на Найголовніше Свято всього нашого життя. Ми хочемо поєднати наші долі і наші серця 15 травня 2010р., і нам було б дуже приємно, якщо Ви будете свідками цієї події і розділите з нами нашу радість. Вінчання відбудеться за адресою: ..............о 15:00, весільна забава відбудеться о 17:00 в ресторані .............
     
  17. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Я мала на увазі ось такого типу:

    Ми долю свою поєднали навіки.
    Приходьте на свято, де квіти й музики;
    Щоб квітло життя, як троянди барвисті,
    Щоб йшли почуття до нас світлі і чисті!
     
  18. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    А в нас таке було на запрошенні:

    Нам весело буде зустрітися з Вами
    І випити келих вина
    За добро, за здоров"я, за світле кохання,
    За долю щасливу до самого дна.

    :girl_smile::girl_smile::girl_smile:
     
  19. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    а я знаю таке:
    Стелися барвінку віночком і зіллям,
    Ласкаво Вас просим до нас на весілля.
    Встеляйте доріжку в весільнії квіти,
    Батьки просять щиро, вклоняються діти.
    Тож просим Вас щиро й уклінно,
    Прийдіть на весілля до нас неодмінно,
    До столу святкового будем чекати,
    Приходьте будь ласка до нашої хати.
     
  20. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Ось такі запрошення і розсадкові карточки я робила сама, не судіть строго:girl_tender::shy:
    [​IMG]

    [​IMG]