Весільні запрошення

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем bilo4ka, 7 Серпень 2009.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Весільні запрошення

    Хочу поділитися трохи власним досвідом друку на картоні (може, трохи не в тему, бо друкувала не запрошення, але..)

     
  3. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    я дещо на ПВА ставила, а більшість склеювала силіконовим клейом, це так щоб вже 100% трималось:girl_crazy:
     
  4. Пуся

    Пуся Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    в мене теж такий, але пробувала на "золотому" твердішому папері чорним друкувати там і малюночок і текст, то вийшло дуже файно (але зразу пальцями чіпати не треба бо розмажеться :girl_crazy:) Коханий приніс нові катріджі, і будемо друкувати в дома )
     
  5. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    а як варіант роздрукувати текст на папері( кольоровому чи ні) і наклеїти на картон чи, як в нас буде, на ще один шар паперу, правда, трохи ширший і довший? ми робитимемо закручені трубочкою і перев*язані стрічкою) хотілось би ще додоти печатку, а як це зробити- незнаю((
     
  6. Lusuzka

    Lusuzka New Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Мені подобаються запрошення закручені трубочкою і перев*язані стрічкою, досить оригінально, бо звичайними запрошеннями нікого не здивуєш.
     
  7. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    та тепер взагалі важко когось чимось здивувати, навіть якби весільні запрошення з диму трансформувались, то мабуть би потішило кілька перших хвилин, а потім...
     
  8. Yulchik

    Yulchik New Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Мені теж подобаються запрошення завернуті в трубочку, але незнаю з чого їх краще робити. Може хтось знає підскажіть будь-ласка.
     
  9. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Я б попробувала з цупкого пергаменту.
     
  10. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Дівчата, а хтось користувався бордюрним дироколом при виготовленні запрошень?Чим легше працювати: дироколом чи фігурними ножицями?
     
  11. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Ми користувалися спеціальним різаком з різними насадками-ножами. Ще використовували дирокол, який робить сердечка. Результат на фото. Доречі букетики для гостей були з трояндочками в колір до мого плаття та сорочки нареченого та з бантиком, як у запрошенні. Бантик розв`язувався і в середині текст запрошення.
    Я бачила в інеті ролик про використання бордюрного дирокола, впевнена, що коли використаєте, то буде гарно. Але для рівності всіх країв запрошення необхідний різак, простими ножицями результату досягти важко.

    [​IMG]
     
  12. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Весільні запрошення

    я користувалася. звичайно, що бордюрним дироколом, там є вирівнювання по краю паперу, а ножицями - не завжди виходить ідеально рівно.
    п.с. дикорол Марта Стюарт.
     
  13. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Класс! Може підкажете, де такі можна взяти , і скільки коштує таке задоволення?
     
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Весільні запрошення

    Точно! Реклама у нас недорого коштує. Купить дозвіл, і всім розповість, де і кіко коштує.
     
  15. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    ми також плануємо зробити оригінальні запрошення: хочемо зробити фотосесію, і знеї зфотошопити гарну обкладинку для запрошення і роздрукувати, як тільки будуть готові то я обовязково покажу...:girl_in_dreams:
     
  16. Ksenita

    Ksenita New Member

    Відповідь: Весільні запрошення

     
  17. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    а перекласти на українську слабо? :)

    Можна отаке використати:

    Стелися, доріжко, до щастя стелися,
    Два дружні серця у єдине злилися.
    Ми квіти розстелим доріжкою тою,
    Ідуть обручатись закохані двоє.
    І ви, любі друзі, прийдіть привітати,
    Вас щиро всіх просим до нашої хати!
    *****
    Сьогодні ми у радісному шлюбі
    Єднаємо закохані серця,
    Щоб шлях життя і весело, і любо
    Пройти пліч-о-пліч в парі до кінця!
    *****
    Щоб щастя і дружба
    Завжди з нами були,
    Щоб пам’ятним день
    Став повік,

    Прийдіть же до нас,
    Ми вас просимо дуже,
    Беріть із собою
    Веселість і сміх!
    *****

    аби бажання, а знайти можна безліч варіантів!
     
  18. Ksenita

    Ksenita New Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Сердечно дякую ;)
    Тому що хотілося саме віршиком, а якось перекладати з російської не бралася))) :girl_in_love:
     
  19. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    У мене інша з'явилася проблемка, куди не зверталася в різні салони друку,що в центрі, вони не беруться друкувати текст на моєму папері. Він десь такої товщини, як ватман, може дещо грубший:girl_cray:
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Весільні запрошення

    Попросіться до когось з принтером, спробуйте хоч закалючку надрукувати. А взагалі текст можна надрукувати на напівпрозорому (типу рисового) папері і приклеїти до ватмана.