Весiльнi торти

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Галюня, 24 Жовтень 2008.

  1. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    А в нас забава буде до 4:00, але в кінці весілля будемо лише давати пляцки) Весільного торта не замовляли.
     
  2. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    Ми теж не замовляли весільного торта....хоча дуже хотіла....
    Поговорили з господинею-пекаркою, то вона нас відрадила....Весілля в нас в серпні, каже буде жара. текти глазур....крім того сказала, що за роки свого досвіду переконалась, що він без потреби...Порадила нам давати пляцки і бамбоньєрки (з цукерками та карамельками))))
    Дивно було чути таке від людини, яка була б виконавцем роботи, могла б шось підзаробити...ВІдрадила, казала краще спекти смачнющий і красивий коровай і частувати ним гостей))
     
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Весiльнi торти

    В нас теж в серпні і замовили у знайомої, якій довіряю. Неодноразово бачила фото її тортиків в портфоліо наших весільних фотографів. То вона сказала, що відповідально ставиться до виготовлення тортів і особливо весільних. За її словами, обробляє їх і дає грубший шар мастики. Не знаю нюансів випікання і декорування тортиків, але хочеться виріти, що все буде ок:) Тим більше, що торт до подачі весь час буде в холодильнику.
     
  4. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    І нам так сказали, що без потреби. Каже, що вам вистачить пляцків, і коровая!)) А ше враховувати що у нас весілля лише на 60 людей, то це нормально буде)
     
  5. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Весiльнi торти

    Якщо розглядати торт лише як страву - питань нема. Але якщо це весільний торт - це ж зовсім інше: естетичне задоволення від вигляду, фотографії, спільне розрізання, годування одне одного, аукціон і т.д. Тому не слід змішувати трикутне з фіолетовим :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Весiльнi торти

    Саме так. Гарний торт - це ж витвір мистецтва! І навіть, якщо його не з'їдять, я всеодно його хочу:) А ось коровай не розглядаю, як солодке. Суто як частина традицій. І розрізати його мабуть не будемо.
    І в нас теж весілля на 60-70 людей.
     
  7. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Весiльнi торти

    Я також не уявляю свого весілля без такої краси як весільний торт. Навіть якщо залишиться, то думаю він не пропаде, або сама з"їм :girl_haha::nyam2::biggrin:
    Щодо короваю то він буде даватись разом з солодким гостям додому.
    А що це Ви мали на увазі під цим словом і тортом?
     
  8. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Весiльнi торти

    Інколи з аукціону (тобто хто більше дасть) продається перший шматок торта, який молодята відрізають (але не їдять). Інколи - першим шматочком молодята годують одне одного, а другий продають з аукціону.
     
  9. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Весiльнi торти

    Ніколи не чула про таке і не бачила. Але якщо відверто, то на мою думку це і є витягування грошей з гостей, це вже занадто. Тортом мають пригощати, а не продавати, навіть перший кусок, але кожному своє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Весiльнi торти

    А чому кожна ставка зразу кладеться в тарілочку? То тоді не аукціон, а просто збір грошей. Хтось дав декілька раз і загалом більше може, ніж кінцева сума, а тортика не отримав:girl_haha:
     
  12. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Весiльнi торти

     
  13. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Весiльнi торти

     
  14. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Весiльнi торти

    Ми будемо різати торт після 2 столу.Купили холодні вогні, тому хочу щоб було темно, або напів темно(смеркало). От переглянула я ,друге відео,там де лицем в торт..., фу...мені не сподобалось.

    ---------- Додано в 16:37 ---------- Попередній допис був написаний в 16:35 ----------

    А конкурс із збором грошей,мені додуші за "хлопчика чи дівчинку ", може він стандартний, але для мене самий логічний, хочуть кинуть ,хочуть ні.
     
  15. la gatta

    la gatta New Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    Цілком згідна! У нас взагалі весілля на 40 людей.
     
  16. Tigrulka

    Tigrulka Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    Ми свій тортик різали після першого танцю. І що я Вам скажу, це було вкрай правильне моє рішення. Так як ми замовляли торт 16 кг., а нам його спекли майже 25 кг., но він був високим дуже красивим і дуже смачнющим і різним!!!!! То гості на весіллі з'їли майже 3-и поверхи із 4-ох. :girl_smile:. Просто порада, як що ви хочете, щоб гості мали сили його спробувати ріжте торт раніше, а не у кінці весілля.
     
  17. Відповідь: Весiльнi торти

    а як то так вийшло, і ви платили за надмірну вагу?
     
  18. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    Ой, ми теж різали торт після першого танцю. І це було хорошим рішенням, оскільки торт з'їли повністю і всі ще мали бажання та можливість (+час) його попробувати. (хоча тортик був значно менший за Ваш, Tigrulka, десь кілограмів 7-8, але і гостей було небагато.
     
  19. Aramat

    Aramat New Member

    Відповідь: Весiльнi торти

    Ось такий весільний торт спекли у нас в Мукачеві) Був дуже смачний!!!
    13 кг!

    ---------- Додано в 10:39 ---------- Попередній допис був написаний в 10:37 ----------

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Весiльнi торти

    А я покажу наш весільний торт.:girl_dance: Вага 7-8кг.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1