Весільні сукні

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

  1. innochka

    innochka Member

    У нас весілля було в стилі Еко.Темне дерево, соняшники... Костюм нареченого темно-коричневого кольору.Тому і сукню ми обрали з молочного мережива і молочної сіточки та з ніжно-бежевою основою і коричневим поясочком.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Mondi

    Mondi Member

    Ніколи не любила й не мала щастя до пошиття одягу ...
    Але ж весілля раз і на все життя, вирішила шити плаття!
    Звичайно, перед цим обійшла усі салони і ринки м. Львова, переглянула відгуки в неті і модні тенденції плать на 2016 рік, ну, думаю, я готова! До весілля залишалось 5 місяців можна приступати до шиття омріяного плаття. До слова, я хотіла низ плаття королівський атлас , корсет мав бути ручної роботи, мальований у народному стилі (соняхи, маки і т.д.) я бачила таку роботу вживу і практично закохалась у таке плаття (формат весілля ми підганяли під плаття). Доручила таке завдання салону "Імперія Стиль", що знаходиться на вул. Куліша, власниця Ліля, мила особа, зняла мірки і приступила до роботи (це я так лише думала) !!!!! і тут починається найцікавіше - примірка за приміркою, а плаття не готове, то корсет заширокий, то низ недобре підрізали ... то малюнок на корсеті не такий ...Згідно договору плаття мало бути готове на початку червня, як результат на початку липня (два тижня до весілля) плаття все ж таки зшили та корсет завузький, дуже сильно перетескає груди. Обіцяли виправити усі недоліки - нажаль, нічого не вийшло, плаття я не забрала!!!! Прийшлось шукати у салонах готове плаття, відповідно довелось змінювати усю стилістику весілля, що потягнуло за собою додаткові витрати, нерви і стреси. Свої емоції описувати не буду, думаю й так ясно. Нікому й ніколи не пораджу звязуватись з даними людьми!!! Нажаль, простих людських вибачень від ни я не почула.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Корисно Корисно x 3
  3. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Mondi жах, уявляю ваш стан. Я б на них в суд подала!
     
  4. Mondi

    Mondi Member

    Нема ні часу, ні бажання, тай взагалі бачити їх не хочу + договір фількіна грамота.
    Завдаток у повній сумі (5 тис грн) , повернули на слідуючий день на карту ПриватБанку.
     
  5. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Добре, що повернули! Уявляю ваш стан перед весіллям, сама за кожну дрібницю переживала...це дійсно стрес( Сподіваюся і бажаю вам відпочити після весілля в якійсь подорожі :girl_in_love:

    Мені після мого весілля хотілося з чоловіком на безлюдний острів поїхати :DDD Мали теж купу мороки, але через шлюб, десь я писала про це вже):girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Malaika

    Malaika New Member

    Я купляла свою весільну сукню в Києві. Там значно дешевше. У торговому центрі "Маяк", метро Лісова.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Mondi

    Mondi Member

    Дякую за підримку й розуміння.
    Справді весілля - це розвага для гостей, для молодят це робота-робота й ще раз робота)))) (так каже наш ведучий Ігор Габа) .
    Багато перепонів й нюансів через які проходить пара тим самим провіряється на міцність))))).
    Можливо в 18-21 рік коли весіллям повністю займаються батьки і молодят нічого не цікавить, то не так боляче переживаєш кожну детальку й мить...
    --- дописи об"єднано, 17 Липень 2016 ---
    а шиють наші дівчатка з Києва. мій чоловік зі Столиці і у 2014 році його сестра виходила заміж, також каже що ціни на плаття значно дешевші ніж у нас. А ще у них не прийнято на рік замовляти місця, музику, ведучого, феєр-шоу і т.д. ))))
     
  8. pullitko

    pullitko New Member

    Купила своє на плаття у Весільному домі на Південному за 2 тиждні до весілля. Представляла своє плаття зовсім по іншому але взяла те яке мені підійшло по фігурі і до лиця. Задоволена тепер що не купила плаття за 1 тис. доларів, щоб потім дивитись як воно залежується в шафі.
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2016 ---
    Так і взуття там є .3 чи 4 магазини. В одному з них я і купила свої туфлі- обійшовши перед тим весь Південний
     
  9. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    я свою весільну сукню купувала в салоні "Діва" на вул. Городоцькій (біля магнуса). ціни адекватні в порівнянні з деякими салонами, продавець класна жіночка))сестричка там теж на своє купувала! я була дуже задоволена своїм платтям)))хоча перед тим собі уявляла зовсім іншим)
     
  10. Mondi

    Mondi Member

    :) я своє також купляла у салоні "ДІВА"
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. innochka

    innochka Member

    Через те і кажу що шити можна але треба знати де.
    Це з їх останніх суконь.Ах я б ще раз заміж вийшла... dress-34.jpg
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. KatyaWings

    KatyaWings New Member

    В салоні Бель Мадмуазель на сихові можна взяти в прокат як нові так і вживані сукні, і вибір в них доволі великий.
     
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А чому ви питаєте чиєїсь думки, то ж ваше весілля, яке хочете плаття таке і купуйте
     
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @AnnaBond
    я_б_подруг_взагалі_не_слухала,а_робила_так_як_хочу_і_мрію_я)..а_сукні_чудові....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Мені дуже подобається. Але я їх саме такими і бачу, як в рекламах, без фати із шикарною зачіскою.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я марила сукнею з довгими рукавами :) І таки на власне весілля мала омріяну сукню, хоч багато хто відмовляв. Але то ж мій день, моя мрія :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  17. Emotional Lady

    Emotional Lady Well-Known Member

    Дуже гарні сукні! Особливо якщо весілля не влітку - то дуже навіть в тему.
    Єдине, якщо руки сильно захуді або заповні - треба подумати чи воно того варте або вибирати не з обтягуючими рукавами сукню.
     
  18. Skifia

    Skifia миється в бані

    @AnnaBond мені такі сукні подобаються, романтичні такі. Головне щоб вам підійшло по фігурі.
     
  19. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    І я також там купувала, переміряла цілу купу суконь. Тоді на вулиці мороз був -22 , то власниця допомогла ще й дуже гарний піджачок тепленький підібрати напрокат . Дуже була задоволена уважним ставленням і сукня мені дуже подобалася !!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Yylanka

    Yylanka New Member

    Купувала плаття у Чернівцях. Правда приїхали не в ті дні...маю на увазі, що у них є оптові дні і в ці дні є більший вибір суконь (віторок і четвер). Але правда ми приїхали в пятницю і були магазини відкриті і можна було обрати гарне плаття. Загалом подібне плаття бачила у Львові, то вдвічі дорожче було.