Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Komashka, 12 Травень 2008.

  1. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Я з свекрухою вже 2 роки живемо майже разом))) (ми з чоловіком живемо разом, просто через роботу живемо 2-4 дні в тиждень в свекрухи) Вона забезпечена, багата жіночка, але тут де вона живе, нема ні спа салонів ні інших... от. Вишиванку має, золото має, картин не прихильниця, посуд гарний має, парфуми теж, техніка...мене не зрозуміють) Вона власниця магазину... от може наведе на якісь підказки..., дякую що всі так гуртом відгукнулись)
     
  2. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Я своїй свекрусі дарувала чисто символічно комплект якісної постелі і покривало на ліжко ( La Vele) і гарну скатертину на обідній стіл) була дуже задоволена)


    Надіслано з мого iPad, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Я ніколи не розуміла і напевне вже й не зрозумію навіщо це обдаровування рідні нареченого саме на весіллі. Так, завжди приємно щось подарувати, особливо близьким людям, але весілля на мою думку (саме гостина, бенкет) на найкращий час.
    Тим не менше, наслухавшись того, що "в нас такі традиції і не дай Бог ти їх порушиш", я вже прикупила свекрусі золоту підвіску, свекрові купуватиму вишиту сорочку, а сестрі срібний набір. Хоча я б все одно купувала ті чи інші подарунки, але моя воля, то дарувала б їх не під час весілля :)
    Не знаю поки, що дарувати двом бабцям.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    а у НАС є традиція дарувати невістці 1000 долярів коли свекруха їй хустку знімає. і не дай Бог ту традицію порушити))))) кагбе намйок)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. медведик

    медведик New Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

     
  6. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи


    Я також подарувала обом пледики і вони задоволені)


    Надіслано з мого iPad, використовуючи Tapatalk
     
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Дякуючи форумчанкам, купила свекрові і свекрусі вишиванки ручної роботи, ну дуже їм сподобались. Сестрі чоловіка подарувала золоту брошку, її чоловікові годинника. Плимінниці золоті сережки. Бабам халати і хустки, дідові светра.
     
  8. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    то можуть батьки між собою домовитись
    я на весіллі нікому нічого не дарувала, але наші батьки так між собою домовились, що то не потрібна традиція
     
  9. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    А я нічого не буду дарувати, бо я темна в тіх ділах. Хоча моя мама наполягає "щоб погано не виглядати перед новими родичами". Я поспілкувалася з моїм напівчоловіком з цього приводу і він сказав, що то наше свято чого ми маємо когось одарювати.
    Отака у нас сімейка )

    Я взагалі не розумію такої традиції, чого я маю одарювати його родичів, типу "дякую вам за нього такого прекрасного"? Тоді чого вони моїх родичів не одарюють, я ж діамант і вони ще не уявляють як їм пощастило :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Valyushonka, обдаровують чоловікову родину, бо було заведено, що дочка йде від своїх батьків жити до чоловікових, тому майбутня родина і "задобрювалася"
    нічого спільного з діамантами і щастям :)
     
  11. galjynja

    galjynja Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    В крамниці де працюю зауважила що дві особи, мама з донькою,вже ходять не одну годину,щось вибирають,коли підійшли до мене і озвучили що вибирають подарунки родичам нареченого,а їм їх треба аж 18,я була в шоці,так це був не останній їх прихід,я їх ще бачила в нас 2рази.
     
  12. LiaMia

    LiaMia New Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Дівчатка, підкажіть де можна купити гарні вишиванки для батьків нареченого і які зараз ціни? Часу вже зовсім мало:girl_impossible:
     
  13. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Ну що ж, і ми відгуляли своє весіллячко, і у нас є така традиція, хоч за невістку я не йду, але як бачте традиція!!!))) Мені було приємно дарувати подарунки, люблю дарувати і люблю отримувати)))
    Свекрусі подарувала золотий перстень, любить вона прикраси) Хоча з самого початку і не думала дарувати золото, але як хтось тут вище писав... треба уважно прислухатись, і почуєте хто що хоче в подарунок))
    Свекру- вишиту сорочку)
    Бабусі- одіяло, а другій бабусі- великий махровий рушник)
    Усе)) Дівчата, а чому ви не хвалитесь тут своїми подарунками, які вам подарувала свекруха на весілля, чи такої традиції може нема????!!!! Думаю, не варто створювати окремої теми, це ж також стосується цієї ж традиції) Мені от подарували золотий браслетик)
     
    Останнє редагування модератором: 22 Вересень 2014
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Я обдаровувала чоловікових батьків, братів, бабу і діда. Свекруха мені теж робила подарунок. А от недавно було весілля в чоловікового молодшого брата і там наречена нікого не обдаровувала, казала, що в них немає такоі традиціі. Та свекруха все ж ій дарувала. І ще й купувала подарунки своім діду і бабі, типу від нареченоі, бо вони не розуміють, як то молода нічого не подарувала.
     
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    В мене взагалі вийшов казус з подарунком. Коли свекруха одягає хустину зазвичай дарує подарунок. Подарунок вона купила і віддала свекру, ну і в головний момент вона до нього, а він не віддає. Так і вийшло, що потім вже свекор з тим подарунком підійшов і подарував. Ну але я собі вирішила, що то її подарунок. Подарувала, до речі, золоту цепочку з медальйончиком.
     
  16. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    я для свекрухи купила золотий ланцюжок з медальончиком,для свекра і брата чоловіка купила сорочки ,а мені свкруха подарила золоті кульчики
     
  17. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Для свекрухи- золоті сережки
    Для свекра- сорочка, кардиган та краватка
    Для сестри- золоте колечко
    Для брата - спортивний костюм
    Для швагра- сорочка та краватка
    Для хресної- хустка та фартух, вино і солодощі (вона була господинею на весіллі, тобто пекла солодке)
     
  18. kamaliya

    kamaliya Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    Свекрусі ланцюжок з медальйоном,а сестрі сам медальйон.....Свекруха мені кульчики!!!
     
  19. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Весілля: подарунки для свекра та свекрухи

    У мене було мабуть найпростіше - чоловік одинак:) та й бабусь з дідусями давно не має. Свекрусі я купила хустину на шию і золоту брошку, а свекру - сорочку та золотий тримач для краватки. Золоті подарунки я планувала купувати, а от з іншими вийшло спонтанно.
    Моя подруга розказала, що знає таку традицію, що невістка дарує батькам чоловіка подарунки і каже до них такі слова "Дарую Вам хустину, щоб прийняли мене за дитину, а Вам дарую сорочку, щоб любили як рідну дочку". І вже під цю традицію я докупила хустину і сорочку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Я дарувала свекрусі сумку елегантну чорну шкіряну, вона тепер нею дуже тішиться( виявилось то єдина порядна сумка, що в неї є), хоча голову мені морочила майже до самого весілля (спочатку обіцяла сказати мені, що хоче)
    Свекру і рідному брату - по сорочці,
    Бабусі - вишиту сорочку.
    Хресних не обдаровувала, бо живуть не в Україні і свекруха була проти, а мені то на руку :girl_smile: