Веселі історії та випадки з життя, і не тільки свого :-)

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Consuelo, 7 Травень 2010.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    В мене сьогодні позитив з самого ранку))) замовляла з Алі бюстики безшовні. Чорний і білий. Але #китайціпатріоти і #китайцібандерівцівирішили що блакитний і жовтий будуть кращі))))

    12592405_980184992035965_7896256518961906700_n.jpg
     
    Останнє редагування: 21 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 16
    • Смішно Смішно x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  2. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    То було 11 років тому. Гуляла з візочком біля будинку, познайомилась з мамочкою і вона розповіла свою історію знайомства, одруження з чоловіком, народження дитини
    - Вчилися ми разом в медінституті, після закінчення він за направленням з інституту працював в Турці ....
    Я чую в Турції і перепитую
    - Ого, а таке буває?
    - Так найчастіше так і буває, що висилають далеко. От наближаються різдвяні свята, я на восьмому місяці, думаю поїду до нього, але нічого не говорю йому...
    - На 8му місяці, в таку дорогу, і ні слова не кажете?:girl_impossible:
    - Думала, сюрприз зроблю. Ото вийшов сюрприз - передчасні пологи і довелось народжувати в Турці...
    А я ж то вже в Турції:girl_yes2:
    - І яке громадянство в малого?
    - ????????
    - :haha:
    - :haha:
     
    Останнє редагування: 21 Січень 2016
    • Смішно Смішно x 21
    • Подобається Подобається x 3
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    замовила я в інтернеті схему до вишивання на мамину адресу і на мамин телефон.
    отже, перший раз передзвонили з магазину для підтвердження замовлення.
    а другий раз зателефонували і кажуть: ви замовили схему, а воно вам треба ? )))))
     
    • Смішно Смішно x 11
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Йду по вулиці, а назустріч йде жінка з двома собаками. І ті собаки починають на мене гавкати. А жінка і каже: фу, дівчата! :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

    Ше-м такого про собак не чула)))))
     
    Останнє редагування: 29 Грудень 2017
    • Смішно Смішно x 5
  6. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Смішну оказію мала сьогодні
    Вчора був вихідний, сьогодні теж, а на завтра в клініці записані клієнти.
    Шефова за місто поїхала (не пропадати ж 4-ом вихідним)
    Телефонує мені зранку і каже, що їй з охорони маячили, що в клініці треба перевірити сигналізацію.
    Їду туди, відкриваю двері, а сигналка мовчить.
    Поки знайшла де-що треба включити, беру, і здуру ставлю приміщення під сигналізацію.
    А сама стою ще всередині і розмовляю по телефону з колегою відносно завтрашніх прийомів.
    І кажу до неї: якого милого та сигналізація так верещить?
    А вона каже: а що ти зробила?
    Чесно відповідаю - поставила на сигналізацію :girl_crazy:
    Досі не розумію сама, навіщо :dash1:
    А вона сміється, і каже: зараз побачиш хлопців у вікно.
    І певно ще не договорила цієї фрази, як відчиняються вхідні двері і заходять, як у фільмі, два гарних хлопці: в касках, в бронежилетах і з автоматами в руках :vinsent:

    І головне, дивляться на мене і фраза: "З днем весни Вас! А Ви хто?"
    Я їм пояснюю, що я новенька і не так сигналку поставила.
    І одразу роблю "ход коньом"
    "Шоколад любите?" - питаю одного з них

    Коротше кажучи, мило поспілкувались і вони поїхали.
    А мене ще пів-дня потім "ковбасило" від таких походеньок :rock:
    Як казала одна форумлянка, я сьогодні бачила "Маски-шоу" :haha:
     
    • Смішно Смішно x 12
    • Подобається Подобається x 2
  7. VERO

    VERO Well-Known Member

    Пригадала історію з своїх студентських років. Як сценка з американського фільму.
    Один знайомий Саша (з мого ВИШу) був з Криму. В гуртожитку були проблеми з водою кілька днів. Я запропонувала йому прийти до мене на вихідні, щоб помитися. Так і зробив. Тільки зайшов у ванну, я почула стук у двері. Перша думка- тато. Як я йому поясню, що той хлопець робить в моїй ванній? (Мобільного в той час у мене не було, тому не міг попередити про приїзд.) Кажу Саші, щоб сидів тихо. Відкриваю двері, а це мій колишній хлопець (працював в нашому ВИШі). (Ми з ним розійшлися по обоюдній згоді кілька місяців тому. Ніхто нікого не образив і взагалі враження у обох залишилися дуже приємні. Просто вирішили, що так буде краще). З моїми улюбленими солодощами, іншими смаколиками, шлейфом парфумів, які я подарувала, в одязі, який ми разом обирали... Він дуже уважний до дрібниць) Починаємо говорити про роботу (змінив після того, як ми розійшлися). І пригадую собі за хлопця, який тихенько сидить у ванній. Стукаю йому, що може виходити. Той з'явився у рушнику нижче пояса, у всій красі, весь такий підкачаний... Мій колишній відразу "пригадав", що поспішає і пішов. Саша також пішов.
    А я так і не зрозуміла, що це було. Тішилася, що це був не тато)
    П.С. З моїм колишнім ходили на каву 2роки тому. Про цю історію не згадували. Хотів, щоб я з ним працювала. Заступником. Але треба було їздити постійно нам разом у тривалі поїздки Європою. Вирішила не випробовувати долю.
     
    Останнє редагування: 8 Травень 2018
    • Смішно Смішно x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Трохи чорного гумору.
    Років з десять тому повідомили, що помер татів дядько. Тато з братами ( їх троє, мій тато наймолодший) його багато років не бачили, але на похорон вирішили поїхати. Купили вінки, приїхали в те село, похорон здалека побачили, зайшли в хату. Татів старший брат трохи страждає на лицедійство, навіть поплакав коло труни, вдову поцілував, обняв. А тато звернув увагу, що їхню делегацію в чорних пальто, з дружинами здивовано зустріли на подвір‘ї. Тепер в хаті озирнувся- жодного знайомого обличчя, та й покійник на його дядька ні разу не схожий. Глянув на середнього брата ( той в нас скромний, завжди десь в куточку тримається), а той стоїть в кутку, там де хрест спертий і показує очима на табличку- а там зовсім чуже ім’я! А старший і далі плаче коло покійника! Тато з середнім братом відчули, що часу забирати старшого нема, бо насувається страшний приступ реготу, хапнули дружин і бігом в машину, там ржали істерично поки старший сам не прийшов)))) Покладені вінки так там і лишилися.
     
    • Смішно Смішно x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Сьогодні була свідком цікавого діалогу.
    Хлопець і і дівчина, років 25 не більше, п'ють каву біля входу в бізнес-центр. Видно, що знайомі, бо обговорюють якогось клієнта. І от говорять-говорять, і раптом вона:
    - Слухай, а ти дівчину маєш?
    Він(заскочений) - Еееее...Ні...
    Вона - А хочеш я буду твоєю дівчиною?
    Він(ще більше заскочений) - Не знаю, треба подумати...
    Вона - Ну ти швидше думай, я другий раз пропонувати не буду. Скажеш мені до кінця дня, щоб я знала.
    :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 14
    • Креативно Креативно x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Йду щойно додому по балкону, а там сусіди винесли клітку з морським свином. Ну і дивлюся на нього і тихенько кажу: ти пухнааастий, ти такий пухнааастий... І не бачу, що недалеко від дверей стоїть сусід в одних шортах. А в нього "буйна рослинність" на грудях, руках і спині. Він так на мене подивився... Блін... Невже подумав, що я його мала на увазі?.. :girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2:
     
    • Смішно Смішно x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вчора на мийці хлопчина, що пилососив машину питає: «Ви кролика з собою возите?» В мене такі очі))). Та песика ми возимо). Чого він про кролика?
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    шерсть напевно така тонка " кроляча" :girl_wink: Ну, або від чиєїсь зимової шуби лишилося в шпарках:girl_blum:
     
    • Смішно Смішно x 2
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    То Гайкова).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Гайко наш мені останнім часом більше маленьке порося нагадує, ніж кролика. Десь умудряється знайти бруд і в ньому вивалятись. Чудасія якась). Нова звичка.
     
    • мімімі мімімі x 2
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Щось згадався мені сьогодні один випадок. Кілька років тому їхала поїздом до Києва. Поряд зі мною їхав якийсь дядько, йому було скучно, і він розговорився зі мною. А, ще мушу зауважити, що йому було років 40-45, але на обличчі жодної зморшки, тільки був лисий. Так от, під час розмови він постійно недочував, що я йому кажу. Я якось не надавала тому значення, бо поїзд рухається, колеса стукотять... Тут дядько каже: "Ви вибачте, що я постійно перепитую. Просто мені у вухо яйце затекло." Я: о_О Думаю, він що, десь в курятнику ночував? А дядько продовжує: "Просто я прочитав у газеті, що яйце дуже корисне для шкіри, то намазав його на лице, і ліг чекати, поки подіє, та й задрімав. А воно затекло мені у вухо і там засохло, то я тепер трохи погано чую." Я: "Еееее... То може сходіть до лікаря, нехай допоможе?" А він так сумно: "Ходив я до нашої фельдшерки у селі, то вона нічого не зробила, тільки так сміялася, а потім ще й розказала про це всім. То оце мусив раніше їхати в Київ на роботу, бо тепер на мене в селі пальцями тицяють і сміються. Може, через 3 місяці, коли повернуся, то забудуть..."
    Не знаю, чи в селі забули про це за 3 місяці, бо я вже четвертий рік згадую цю історію. :girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
    Останнє редагування: 17 Липень 2018
    • Смішно Смішно x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Сумно читати коли цей вік вже до старечого заносять. Ех...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Brigitta не ображайтесь, але я не можу стриматись:girl_wink:. І так не сплю, тепер ще й хіхікаю:girl_crazy:

    то був ФАНТОМАС:haha: Або Термінатор якийсь:girl_in_dreams:
    тре чоловікові показати:girl_blum: Хай не будує собі ілюзій: без зморщок - дядько, а з тою "картою жизні", що в нього на фейсі:girl_impossible:
    а шо робити? шо робити? Ще років +-100 тому то був пенсійний вік. Нагадати про "старуху процентщіцу" чи "прочьїх старіков бояр" ..
    Таааа "плач кохана, плач":girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
    Останнє редагування: 5 Серпень 2018
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 2
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    З одним з цих унікальних чоловіків я живу))). Але він ще не такий старий), всього 38 років.
    Я взагалі до того, як у різному віці спиймається оця межа зрілість-старість. І чим ближче ти до неї, тим більше здається, що вона десь трохи далі)))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3