Величне століття.Роксолана

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Margot, 26 Жовтень 2012.

?

Чи є "Величне століття" Вашим улюбленим серіалом?

  1. Так, не бачила нічого подібного раніше

    48,0%
  2. Ні, є достойніші серіали

    16,0%
  3. Інколи переглядаю

    26,7%
  4. А що це таке і з чим його їсти? ))

    9,3%
  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    • Подобається Подобається x 1
  2. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Ггг!
    Сулейман
    [​IMG]
    Сердце Сулеймана настолько велико, что может вместить в себя не только ответственность за все государство, но и огромную любовь. Властный, мудрый, романтичный и независимый. Он бы обязательно сделал бы тебя счастливой.
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Шось мало варіантів) в мене теж Сулейман)

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  4. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дійсно мало) В мене Балі-Бей:girl_crazy:
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дівчатка, хто дивився "Кесем", скільки серій бачили, на чому закінчився? Бо я на ютубі подивилась 30. Остання, коли вона Мурада приводить до влади але, в ІГ бачу уривками продовження його і її правління. Там ще багато того кіна. Де, то подивитись продовження?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    • Подобається Подобається x 2
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @flame я от, хочу до того часу подивитись усе))).
     
  8. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Ой, мені дуже подобався серіал із турецькою німкенею (забула ім'я акторки) в ролі Роксолани. В 2012 році активно впроваджувала українську мову у спілкуванні. І переклад цього серіалу мені здався бомбезним, тим паче що і серіал також сподобався. Тож дивилась його ще й з навчальною метою. Потім зацікавлена долею українки, прочитала "Роксолана" Павла Загребельного. Змінилось сприйняття султана і усієї епохи загалом. Богові дякую, що живу не в часи Середньовіччя.
    "Кесем " також дивлюсь як випадає нагода, але уже з не таким захватом. І гра акторів, і сценарій мені не такий захоплюючий.
    Нещодавно купила два томи художньої книжки про невістку Кесем, дружину Ібрагіма. Про українку Надю, яка також була регентом свого сина. Щоправда, книги лише в списку до читання(