Ведичні знання для жінок

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Rona, 10 Жовтень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я і не сумніваюся)))
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    я не знаю таких людей котрi слiпо слiдують лекцiям , чи фанатiють вiд лекторiв... але корисного можна почерпнути не мало.
    --- дописи об"єднано, 24 Червень 2015 ---
    нема за що ) я навiть не помiтила про iллюзiю, видно воно не моэ , зате iншi моменти менi були важливi ) кожен своэ знаходить .
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    коли є потреба в інформації, у змінах, то якраз таких сюрр штовхає людей на роздуми і плідні пошуки.
    а коли не потребуєш змін, то і не тягне переглядати. Хіба що подивитись, чим народ цікавиться :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    цьомка, чесно кажучи я як на кухнi то часом хочу шось послухати. Музику зрiдка бо не фанат, фiльм теж зрiдка бо ходимо на всi прем,эри в кiнотеатр . якiсь комедi клаби вони i так э часом, тому включаю шось для роздумiв. таким чином встигаю все. спецiально тематику лекцiй не шукаю . Зокрема Сатья менi просто подобаэться .
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Дівчатка, я хочу поїхати на цей семінар 2-8.08.2015 – Выездной семинар в Карпатах с Сатьей дасом “Законы счастливой семьи”
    Шукаю компанію.

    Реєстрація до 30 числа цього місяця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    До розмови про відео "Із жаби в царівну". Теза "на чому акцентуєш увагу, того і більшає" діє так, що інколи аж навіть страшно :girl_smile:
     
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    По-настоящему удовлетворенная женщина никогда не пойдет в разрушительные отношения, потому что в ней нет недостающих пазлов, она наполнена и целостна.

    Когда мы сексуально удовлетворены, то нам легко общаться с мужчинами, мы перестаем рассматривать их только как объект противоположного пола, перестаем залипать в них с первых нот, перестаем придавать им чрезмерную ценность, ведь что для нас может быть ценным, если у нас уже есть наполненность?

    Быть сексуально-удовлетворенной — это не значит завести себе любовника и иметь в своей жизни регулярный секс, хотя для кого-то и это тоже решение.

    Быть удовлетворенной — значит чувствовать свою сексуальность, наслаждаться своей природой, ощущать свое тело, получать наслаждение от всех сторон жизни, учиться получать удовольствие от мелочей. Через это все женщина наполняется и чувствует радость от жизни, чувствует себя довольной кошечкой, а не голодной уличной кошкой.


    П.с шось Сатья так трохи загнув ціну . Але 1900 + все решта в теперішній час ...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  8. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Дівчата, я до вас за порадою. Всі лектори про це кажуть - жінці треба шукати покровителя, Нарушевич каже, що батьки рідко ними можуть стати, але має бути хтось старший... поділіться, будь ласка, порадами, хто має покровителя-наставника, де його шукати? Я відчуваю, що мені він (але скорше вона) дуже потрібен.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Ahaha для мене це психолог :) я їй дуже довіряю і якщо маю скрутну ситуацію, то консультуюсь, або просто раджусь, якщо заплуталась. Уважно вибирайте наставника. І я теж такої думки, що батьки не підходять, хіба то якесь дуже рідкісне виключення, коли один з батьків може абстрагуватись від своєї ролі. І друзі теж ні (хіба що маєте друга, компетентного в особистісному розвитку і психології особистості, психології стосунків). То має бути хтось старший, мудріший і знаючий психологію. Але який завжди буде на вашому боці, що б не трапилось, це дуже важливо і це ознака люблячого серця :)
     
    Останнє редагування: 24 Липень 2015
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Виходити в люди, правильно, з повагою і любовью до всіх, спількуватись і він/вона самі до вас притягнуться. Он раптом на рівному місті зустрінеться вам така людина.

    Але не всі лектори говорять про наставника. Мені он що-тижня пригадують, що все йде від настрою в голові.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    @zetta звідки цей уривок?
     
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата наперед прошу не кидати мене тапками і помІдорами. Пішла сюди, бо погризлися з чоловіком. Він дуже не правий, але гордий і впертий.
    Передивилася кілька сторінок і з дюжину лекцій Нарушевича і Торсунова. Дійшла до висновку, що я якась неправильна жінка і жіночного в мені взагалі нічого нема. Багато хто мені казав, що я "чоловік" по натурі, характеру, вихованню і життєвій позиції.
    Ті "гуру" - Нарушевич і Торсунов - для мене тембрально і вербально несприйнятні. Я поставила відео і вишивала - через 15 хв. зрозуміла, що я їх взагалі не чую. Відклала все і зосередилася на лекціях. Побачила двох невдах, які намагаються щось розказати, щоб заробити на лекціях. Колись давно моя дуже близька подруга потягнула мене на подібні лекції в Трускавці. Я задавала багато запитань і її потім "попросили" мене більше не приводити.
    Я не пов"язую сексуальність з успіхом і моральним задоволенням. В мене "котлети" окремо - секс і оргазм, а "мухи" - буденність- окремо.
    Я відчуваю себе задоволеною, коли мої проекти і плани, працюють в запланованому мною порядку, а не тоді, коли було "небо в алмазах".
    Дівчата, я ненормальна? Порадьте мені щось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    @Rona то не уривок , така маленька стаття з жіночої санги .
    От про вчителя чи наставника , чесно кажучи в мене не виходить. Всі моі спілкування і знайомства закінчуються тим що таким наставником стаю я . І для жінок значно старших за мене і дЛя підлітків і для одноліток .
    --- дописи об"єднано, 27 Липень 2015 ---
    @flame , от читаю вас на форумі і не бачу нічого чоловічого. Скоріше тверезомисляча жінка. Про вищезгадуваних вами лекторів , вже не раз писали що багатьом вони чужі і не підходять .
    Сексуальність і секс з оргазмом то трохи різні речі . Получать удовольствия от всех сторон жизни - так сказано в статті , ну коли реалізовуються ваші плани ви почуваєте себе задоволеною , коли роблять комплімент впевнена вам це подобається , коли гарно одягнені чи доглядаєте за собою теж задоволення і впевненість , гарний шопінг потішить багатьох жінок , і на довершення класний секс з коханим - це все в купі просто круто. Бо допустимо що жінка ні чим не займається , шопінг буває рідко і то скромний, компліменти скупі або ж і зовсім нема а більше критика , ну секс такий як коли головне шо чоловіку добре .... Де ж та наповненість ? Не вірю що лиш діти можуть принести щастя і замінити це все .
     
    Останнє редагування: 27 Липень 2015
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    @flame Ви дуже нормальна Сонячна жінка :) І сильна Пітта (у Вас сильний вогонь в конституції), просто такий тип конституції, якщо Ви в тому органічні і Вам добре, то все гаразд і конституція в балансі, якщо ж відчуваєте, що некомфортно (тіло дасть знати, прислухайтесь), значить конституція вийшла з рівноваги і її треба заспокоїти (заспокійливими охолоджучими травами, солодощами, стиглими фруктами (кислого і гострого гарячого не можна), водою, приємної релаксуючої температури, спокійною музикою, медитаціями, природою - врівноважувати своє Сонечко, щоб не обпікати і себе і інших :)
    --- дописи об"єднано, 27 Липень 2015 ---
    @zetta в мене теж так було, просто ти знаєш і розумієш більше, ніж інші. Я знайшла жінку, яка знає більше, ніж я і є для мене авторитетом (так си стало, що то один з найкращих психотерапевтів України, а може і не тільки )) ).
     
    Останнє редагування: 27 Липень 2015
    • Подобається Подобається x 3
  15. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Як зїздили?
    З новим курсом доллара- таки да, це вже рахується що мало.
    Лектори, психологи, хороша бабуся в родині, до якої так і тягне. То все дуже по різному. Я ще свого єдиного не знайшла і прийшла до думки, що то явне не один наставник на все життя. У мене вони періодами.
    Я б не циклилася на психології. І на бутті на моїй стороні. Наставник для мене це той, кого я послухаю.
    ))).
    Я осьо пишаюся тим, що я така "чоловіча".
    І тобі раджу.
    Світу буде скучно, як всі будуть розові й пухнасті.
    Секс- він є у всьму.
    Це не тільки фізичний акт, а насолода від всього(їжа, хороший фільм, музика).
    То є нормально. То у всіх так. Просто у когось проект- це котлети чоловіку і чиста підлога, а у когось- світ міняти.
    То доля))).
    У мене теж таке є. Та все одно періодами як ну дуже треба- наставники самі приходять))).
    --- дописи об"єднано, 27 Липень 2015 ---
    Вчитися жінкам ще вчитися такої любові до себе самої...
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Sera я поділилась лиш власним досвідом і не відчуваю себе на чомусь/комусь зацикленою, в кожного свій шлях, не нра - не їж ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    @Sera я шось не розумію про яку чоловічіСть йдеться ? Ви говорите матом, носите кепку , штани , чоловічі футболки , любите надмірно спортзал ? Не користуєтесь взагалі косметикою і стрижка під хлопчика ? Не маєте прикрас , а пиво і таранка то ваше улюблене вечірнє заняття ? І певно жодної спідниці .
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p



    Ох, нічого собі, як Ви собі чоловіків уявляєте! ;) За такими критеріями а мене тоді ні чоловік, ні батько не попадають в категорію "чоловічих" особ. І ще багато знайомих чоловіків не попадають. Чи я Вас якось не так зрозуміла?
     
    Останнє редагування: 27 Липень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Ну та то все не обов'язково має бути в одному чоловіку . Але я зустрічаю часом таких жінок . Практично все як описала . Я наприклад не люблю маленьких кишенькових собачок , гламурний одяг , довжелезні нігті щей овальні, біжу, всякі брелки типу " розова пусічка" , не розумію подаровані м'які іграшки мені .. Не люблю істерики . Як робимо справу то робимо , поговорити можемо про все але як вже домовляємося то чітко . Також не розумію : нє, я Не піду в магазин і не понесу продукти , нехай чоловік несе бо мені ше колись через 15 років дітей родити.. Ну але я себе зовсім не почуваю чоловічою .
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.