Ведичні знання для жінок

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Rona, 10 Жовтень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    Назва каже сама за себе, ділимось думками, почутим, побаченим, хай буде все на цю тему в одному місці :girl_yes2:

    ---------- Додано в 13:42 ---------- Попередній допис був написаний в 13:36 ----------

    почну перша, ібо розпирає)) слухаю зараз лекції Нарушевича (про негативні емоції) і про гроші. І ці дві теми у викладенні автора взривають мені мозги)))
    В темі про негат. емоції думала, що лектор буде казати як їх уникати, гг, наївна))
    І в темі про гроші теж не зовсім про них, особливо сподобалась техніка (може не техніка, не знаю як назвати) "повиляти собакою". Короче, дуже рекомендую.
    п.с.як на мене Сатья дас свої лекції проводить в більш доступній формі, їх легше сприймати, але Нарушевич просто... ну то словами не передати.
     
  2. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

    О як би я хотіла побувати на його лекціях.(18-26 жовтня у Ялті буде проходити фестиваль "Психологія третього тисячоліття).

    ---------- Додано в 14:17 ---------- Попередній допис був написаний в 13:52 ----------

    Дуже мені подобається вислів (правда по російськи):"Если вы думаете, что Вселенная сидит и придумывает для вас проблемы и болезни, то у вас мания величия. Она просто реализует ваши мысли.."
     
  3. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

    Уникання - це деструктивний шлях. Ввійти і пройти) І так 155 разів) Поки не зніметься негатив.
     
    • мімімі мімімі x 1
  4. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

    Чула ще такого лектора як Торсунов, теж досить популярний.
    Про веди знаю лише один вислів, який десь прочитала: "Жить по Ведам- значит ведать что вторишь".
    І менно "вторишь", а не "творишь".
    В глибину суті не вникала, але якось в контактах натрапила на дівчину з Києва, яка дуже тим захоплюється, і в неї все в житті так супер пупер, дякуючи тому що вона живе по ведам... Це з її слів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

    я якось не можу більше його читати/слухати.

    Дуже доходчиво розповідає, і з гумором. Хочу ще кілька лекцій його послухати.
     
    • мімімі мімімі x 1
  6. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

    Взагалі як на мене досить не зрозуміла тема "жити по ведам". Чим більше читаєш на цю тему, тим більше не розумієш...
     
    • Корисно Корисно x 1
  7. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

    Всі по чомусь живуть: хтось по Біблії, хтось по фен-шуй, хтось по Ведам... В мене просто немає часу слухати якісь лекції, де якийсь дядько буде мені розказувати як жити, або з якого боку має стояти шафа... Хоча та з контактів навіть одягається по дням тижня, бо так в Ведах пише, і дитину свою також одягає по дням тижня.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

    В темі буде ділення почутим?
    Чи просто


    ---------- Додано в 15:07 ---------- Попередній допис був написаний в 15:05 ----------

    Для мене теж. Я не дуже розмію, як то по ним жити. Можна вникнути їх суть і пристосувати до сучасного життя. А от як жити:girl_impossible:?

    ---------- Додано в 15:11 ---------- Попередній допис був написаний в 15:07 ----------

    Їй так добре- най живе. Головне щоб іншим тим не заваджала.
    Хто ще крім мене думає, що суть того всього одна? Що світові закони одні, просто всюди по різному припідносяться?

    ---------- Додано в 15:15 ---------- Попередній допис був написаний в 15:11 ----------

    Він у Львові скоро буде.
    http://narushevich.com.ua/lvov.html

    ---------- Додано в 15:16 ---------- Попередній допис був написаний в 15:15 ----------

    100%. Якби то тяжко не було.
     
    Останнє редагування: 10 Жовтень 2013
  9. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

    Най, я ж її не осуджую. Просто приклад навела.
    ви серйозно вважаєте, що ті хто захоплюється, припустим, Фен-шуй , в такий спосіб припідносяться? Як саме?
     
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

    А давайте не будем офтопити. Я і до себе звертаюсь. Тема про ведичні знання для жінок. Тож давайте їх і обговорювати. Вірю не вірю можна перенести куди інде.
     
  11. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

    Не люди припідносяться. Я про те, що основа одна. Просто кожен її по різному розказує.

    ---------- Додано в 18:35 ---------- Попередній допис був написаний в 18:34 ----------

    Давайте. З чого почнемо?
     
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

    Торсунов і "жити по ведам" - то з одної опери, спасіба, вже пробували, нам би якийсь удобовариміший варіант )) імхо, Торсунов виховує фанатиків, шось мені не улибається чимось фанатіти взагалі.
    та як завгодно, і як зручно.
    тільки давайте дійсно без вірю/не вірю, тему створено для апріорі "віруючих")) аби не засмічувати сусідські гілки
     
  13. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

    Я в дечому з Ведами не згідна. Мене куди занесете? То я без іздьвок. Просто реально є речі, які мені не те що не зрозумілі\дикі і т.д., а просто ну такі вже далекі від реального життя.
    Може будемо писати- що не подобається\не йде, пояснювати ЧОМУ і обговорювати це?
     
  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

    аналогічно

    ну і ще що подобається:)

    От слухала я Сатью і він там цікаве посилання, на повчання Драупаді як вона стала хорошою дружиною. Я його знайшла, почитала, і так злегка оніміла:)
    В мені все протестує коли чую, що жінка має повністю підкорятись чоловіку, отако взяти і жити ним, а не собою, думати як повернутись і що сказати.
    Я за якусь золоту серединку, щоб і чоловіку добре і про себе не забувати.
     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

    и... а ти їх вивчила всі? :) я може теж щось приймаю, щось ні, просто слухаю і мені пузлі складаються або ні, як маю питання, то питаю свого лікаря (він в мене аюрведист і читає писання по-любому) або вчителя йоги і вони то все діло прояснюють до кінця. Тобто, якщо в мені всередині є запит знайти відповідь на якесь питання - вона знаходиться, часом від таких людей, що й не чекаєш (перехожого алкоголіка).
    Ніхто нікого заносити не збирається, цікавишся чимось таким? - давай балакати, усьо:girl_curtsey:

    ---------- Додано в 19:07 ---------- Попередній допис був написаний в 19:02 ----------

    думаю, тра реалістичніше дивитись на речі, нам до Драупаді як до місяця рачки, буду вдячна Богові, як зможу просто мати хоч соту долю смиренності і навчусь жити в мирі з навколишніми людьми
     
  16. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

     
  17. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

    я не в курсі, бо взагалі такого не слухаю, так що удобоваримішого варіанту не знаю))
    я колись дивилася передачу про сім"ю, яка переїхала з мегаполісу десь на хутір, там вони живуть по старим звичаям, розводять худобу, печуть хліби, рано спати лягають, жінка живе з малими дітьмя в одній половині будинку, чоловік з старшими синами в іншій, жінка до нього "в гості" приходить ... Вони вродь тоже по Ведам живуть? Чи я щось плутаю? Може хто бачив той док. фільм, нагадайте назву.
     
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

     
  19. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

    То я по дефолту зарахувала)).
    Прочитала 3 абзаца. Який зміст так жити? Нє, я розумію, що заганяння самооцінки жінки- то святе діло. Та ж не на стільки:girl_impossible:
    На деякі речі навіть такий запит не поступає. Інфа з інших джерел повністю його перекриває.

    ---------- Додано в 19:51 ---------- Попередній допис був написаний в 19:49 ----------

    А є зміст? Основу зрозуміла та й пішла далі. Життя ІМХО цікавіше.

    ---------- Додано в 19:54 ---------- Попередній допис був написаний в 19:51 ----------

    З того, що бачу я- більшості чоловікам (при чому хорошим чоловікам)- не потрібні дружини, які під них так стеляться.

    ---------- Додано в 19:58 ---------- Попередній допис був написаний в 19:54 ----------

    Ну і так, щоб не дуже офтопити- веди мене зачепили статтею Валяєвої про причини виходу жінки з декрету на роботу. Сказати, що я прифігіла- нічого не сказати. Я той фільм на одному диханні продивилася. Не знаю, чи то до вед, чи то просто стосувалося дитячих травм- та з того моменту я почала то все почитувати. Хтось то читав\дивився?
     
  20. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Ведичні знання для жінок

    я читала її статтю про причини виходу з декрету, не можу судити об'єктивно, бо сама ще в тій ситуації не побувала.
     
Статус теми:
Закрита.