Ведичні знання для жінок (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Kvitneva, 14 Серпень 2015.

  1. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут
    *********************************************************
    Тема для тих, хто цікавиться устроєм світу згідно ведичних знань.
    Ні, це не про те, що жінка має обов*язково ходити лише в спідниці, сидіти вдома, варити борщ і в жодному разі не працювати, і слова не казати наперекір своєму чоловіку.

    Це про те, що жінка божественна істота, тому вона може і має собі дозволити робити те, від чого отримує справжнє задоволення, а не пахати, щоб заробити на хліб.
    Про те, що жінка (кожна!) варта носити гарний одяг. Користуватись косметикою. І, що дуже важливо - відчувати своє тіло, знати про свої потреби. І вміти сказати про це так, щоб чоловік з радістю виконав її бажання.

    Статті до теми:
    Отношения с мамой: как они влияют на жизнь девочки?
    Берегите свекровь!
    Как сказать мужчине о том, что Вам не понравилось
    Зачем женщине творчество?
    і ще багато цікавого про стосунки між чоловіком і жінкою, жіночу природу, тощо.

    Детальніше в лекціях про різні аспекти життя:
    Алкоголізм
    Виховання дітей
    Гроші
    Негативні емоції
    Стосунки в родині
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    я думаю все просто: фінансова неграмотність або неефективність праці.
    Свого часу прослухала доволі цікаву лекцію, із якої я думаю зробила правильні висновки. Бо в мене в принципі воно працює.
    Жити не по доходах - погано. Приклад: куплена недешева машина, і значна доля зарплати йде на страховку, бензин, інше обслуговування машини. Висновок: машина куплена не по доходах. Варто було купляти дешевшу по витратах і т.д.
    Із зарплати треба частину грошей відкладати на три різні категорії: фінансова подушка у випадку тимчасової непрацездатності/звільнення/зміни кваліфікації, на непередбачувані витрати (раптово зламався холодильник, треба на ремонт чи новий), і на конкретні речі (відпустка, машина, ремонт тощо).
    Сума n має відраховуватися на квартплату і харчі-одяг і т.д. Все що залишається - можна спокійно тратити на себе коханих))
    Ну, тут це пересікається із пірамідою Маслоу - забезпечуємо нижні рівні, далі гроші тратимо на вищі - емоції, враження, культурний розвиток.
    Не вистарчає грошей - піднімаємо ефективність - шукаємо кращу роботу, вищу зарплату тощо.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

     
  4. Siania

    Siania Love Life

    Я такого не помітила, навпаки, чим ефективніше працюю, тим краще.
    А от розраховувати на гроші, які ще не зароблені не варто.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Дайте посилання де він про це говорить?
     
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    про борги не скажу, ніколи не мала, хоча і працювала колись дуже багато і заробляла люкс
    У моїй сім"ї працює інший принцип - чим більше жінка заробляє, тим менше заробляє її чоловік. Як тільки я перестала бути локомотивом - нічого не завалилось, ніхто не вмер з голоду, зате чоловік став успішним і в хаті спокій
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Дуже гарно сатья то пояснює. Власне по ведах: якщо рівень багатства призначено згідно іі благочестя -високий то воно нікуди не дівається . Тобто як людина урвала трохи більше десь то на іі долю знайдеться ДПСник , податкова , шось зламається і доведеться той надлишок віддати. Про себе розказує , в нього не є багато грошей по призначенню але має сина і жінку з хорошою кармою для яких через самого Сатью і приходять гроші хоч ті і не працюють. Є ціла лекція .
    --- дописи об"єднано, 26 Жовтень 2016 ---
    Гарний приклад ) і це теж описано.

    А що до роботи жінки , вона мусить працювати як не має чоловіка чи тата який би іі забезпечив .
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я думаю, він мав на увазі, коли жінка працює понад силу, переступає через себе, примушує себе багато працювати. Відповідно, потім ті гроші ідуть, як в безодню, не роблячи її задоволеною.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дякую за відкриття!
    це ж те саме, чому одних шикарний одяг навіть в нормальних сполученнях робить "павлінами", а іншим пасує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Я маю одну гіпотезу, але мені цікаво було б все-таки дізнатись в якому контексті було про борги.
     
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Kandya Юля я така як ти, чекати не люблю. Тому набираю те, що хочу, і тоді коли треба, а не чекаю місяць, два, пів року...

    Ну наприклад про покупки.

    Маю можливість за дещо виплачувати поступово, тому беру поки є, якщо бачу, що і розмір і якість і вигляд речей ідеально підходять. Бо деколи важко знайти хорошу, гарну і водночас якісну річ, тому й чекати не хочу. З однієї сторони це класно, бо вже користуюсь річчю та й проценти не ростуть, бо це не кредит. Кредитів не беру ніколи. Але напрягає, коли візьму кілька речей одночасно, при чому я беру тільки те, що дійсно потрібно, і маю багато віддавати. А так як я не люблю бути комусь винна, то стараюсь віддати чим пошвидше, при тому, що мене в більшості випадків навіть не підганяють. От це і напрягає.

    В лекції "Куда деваются деньги".
    В таке не вірю, бо рівень благочестя у Ведах базується на минулому житті. Християнство минуле життя заперечує. Тому я не підтримую таку ідею. Можу погодитись лише щодо рівня благочестя у цьому житті. Але не все так однозначно. Є багато злочинців, що є багатіями. Але тут вже питання в тому, що гроші зароблені негідним чином їм на добро не підуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    @Apelsynka , таким чином можна заперечити багато речей але ми знаходимось власне у темі про веди , а ті в свою чергу дуже контактують з астрологією. Ви слухаєте веди і те що заперечує релігія відмітаєте , тоді не знаю як найти відповіді на запитання . Може в психології .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Згідна, але навіть Сатья як ви казали, сказав, що гроші йому приходять через рідних. Таким чином можна теж знайти пояснення чому людині, якій нібито не мало б щастити, раптом почало прибувати. Але в кожному вченні є якесь пояснення тим чи іншим речам. Але я люблю читати різні ведичні лекції, бо черпаю багато корисного. З чим не згідна просто не погоджуюсь. Я якось тим не переймаюсь.
    Щодо психології, то думаю там теж знайдеться багато чого, що не підходить до ведичних чи християнських поглядів. Тому я приймаю те, що мені підходить, та й все)))
     
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    )))зрозуміло.
    Ну тоді желізна воля вам в поміч , моя коліжанка колись почала не погано заробляти, так виснажувалась але обмежила себе, ніяких позичань, обов'язково частина на депозит з кожної зарплати , полювала за знижками . В мінусі ніколи не була бо навчилась розпоряджатись заробленим . Одяг купувала звісно просто не за один раз багато а по трохи і з часом накопичилось всякого різного . Була не заміжня в той час .
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Вчора Валяєва написала коротенький допис . А в нас в одній з тем багато образ на батьків ... тому отаке нагадування .

    IMG_9254.jpg

    Вона мені взагалі останнім часом дуже файна . Донька іі розслабила , зробила простішою , відкритішою.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Siania

    Siania Love Life

    У Вас борги не тому що Ви більше почали заробляти, а тому що починаєте жити не по доходах. Думаю тут просто треба навчитись розпоряджатись грішми. Робіть витримку у покупках, іноді здається що нам щось ну дуууже потрібне, але включивши холодний розум розумієш, що це дійсно було лишнє :) Принаймні, у мене так працює.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Згідна на 100%. В мене теж був такий період, коли мені дуже часто траплялись речі, послуги, події, які ну дуууууууже мені були потрібні (так я думала) і я витрачала на них гроші, які ще не заробила. Але я не могла ними насолоджуватись, тому що коли їх оплачувала, то відчувала грошову неспроможність самостійно їх купити, і це приводило мене у відчай. Тепер я навчилась говорити "ні" таким речам. Жити стало набагато легше ))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member



    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Може й так, але я вже давно відівчилась купувати непотрібне і купую лише те, що мені треба. Лише інколи те, що хочеться, бо все-таки і це деколи потрібно:girl_wink:. Просто в мене часто так буває, що багато речей треба купувати одночасно на сезон, але це не щороку звісно, бо все попереднє вже не має вигляду. От і виходить, що деколи влізаю в позики. Але вони не є якісь великі, тобто через досить короткий час я можу їх віддати. Тому думаю, що мені просто треба навчитися спокійніше ставитись до таких ситуацій. Хоча згідна, що значно краще і приємніше спочатку відкласти гроші, а тоді їх витрачати. Але не завжди так виходить. Тому для мене все ж краще скористатись можливістю мати вже з поступовою виплатою, ніж через довший час. Якось так.
    Щодо захцянок, то їх маю багато:girl_haha:, але я стільки не заробляю:girl_in_dreams:. Тому не купую те, що не можу собі дозволити. Кредити для мене табу, тому чекаю кращих часів для більших захцянок.
    От щодо поступово, це гарна ідея. Тоді позики певно не знадобляться. Думаю, коли вже є сім'я, діти, то вже важче більше собі купувати. Та й дуже залежить ще від того скільки чоловік отримує, хоча мені більше подобається ідея коли чоловік працює, а жінка займається домом і дітьми, або працює лише частково, суто для власної реалізації і задоволення, а не для того, щоб заробити на життя. Бо я не впевнена чи була б щаслива від цілковитого сидіння вдома, я б просто знудилась. Але пахати і на роботі повний день, і вдома, мене б не вистачило.

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Трохи не так - через Сатью гроші приходять його рідним. Його дружина отримує свої гроші через нього.
     
  21. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ну, але суть та сама. В жінки грошей не було і по ідеї не мало б бути, через чоловіка прийшло. Він знайшов цьому таке пояснення. Взагалі кожен лектор мусить знайти якесь пояснення суперечливим питанням. Але якщо вже все так визначено, то їй би мав попастись бідний, бо вона на багатого по ідеї Вед не заслужила. Усьому завжди можна знайти пояснення. Але я категорично проти таких, скажем так, фатумних ідей, що типу не заслужила. Тоді залишається лише скласти лапки догори і ніц не робити. Тому й релігія проти всяких там гороскопів і всього схожого. Вважаю, що людина здатна багато чого змінити у своєму житті з Божою поміччю і своїми діями. Тому, як я вже казала, беру з Вед лише корисне для себе (бо там є і мудрі ідеї) і що не суперечить християнству. І бачу тут теж багато християнок, які читають такі статті. Ви хіба погоджуєтесь з ідеями, які суперечать християнству?
     
    Останнє редагування: 28 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 1