Ведичні знання для жінок (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Kvitneva, 14 Серпень 2015.

  1. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут
    *********************************************************
    Тема для тих, хто цікавиться устроєм світу згідно ведичних знань.
    Ні, це не про те, що жінка має обов*язково ходити лише в спідниці, сидіти вдома, варити борщ і в жодному разі не працювати, і слова не казати наперекір своєму чоловіку.

    Це про те, що жінка божественна істота, тому вона може і має собі дозволити робити те, від чого отримує справжнє задоволення, а не пахати, щоб заробити на хліб.
    Про те, що жінка (кожна!) варта носити гарний одяг. Користуватись косметикою. І, що дуже важливо - відчувати своє тіло, знати про свої потреби. І вміти сказати про це так, щоб чоловік з радістю виконав її бажання.

    Статті до теми:
    Отношения с мамой: как они влияют на жизнь девочки?
    Берегите свекровь!
    Как сказать мужчине о том, что Вам не понравилось
    Зачем женщине творчество?
    і ще багато цікавого про стосунки між чоловіком і жінкою, жіночу природу, тощо.

    Детальніше в лекціях про різні аспекти життя:
    Алкоголізм
    Виховання дітей
    Гроші
    Негативні емоції
    Стосунки в родині
     
    Останнє редагування модератором: 4 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    Мені здається поваги потребує его-стан "дорослий" чи "батько", а уваги - "дитина". Тому вони обидва важливі, просто кожному своє. Спробуйте дитині не дайте уваги - вона вам зробить. Так само мамі - поваги, буде "тьомная ночька і ні адной звьоздачькі".
    Якраз вчора з кумасьою балакали про вирази відомих людей, що важливо трохи знати про ту відому людину, під впливом чого сказаний вираз, тоді є краще розуміння і не все так однозначно буває.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Погоджуюсь з Танею. Але увагу своїй "дитині" краще давати самій, тоді це буде невичерпний ресурс, і не потрібно буде вимагати її від інших :girl_wink:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    Якщо від цього є почуття сатисфакції, то добре, а як нема, то треба піднапрягтись і попросити когось (мужа, хлопця і т.д.) від кого воно буде.
     
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Та мусить бути, якщо правильно все робити, з любов'ю і повною віддачею.
    Ну, увага від сторонніх тим і мила, що вона спонтанна, не по наказу. А так, навіть не знаю :scratch_one-s_head:
     
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Не по наказу, а по проханню. І увага різною буває. В різній якості. я тобі напишу приклад свій в пп
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дуже цікава думка... Якраз вчора була свідком ситуації в підземці. Мама тягла за руку свого 5-річного сина, який в свою чергу заходився від плачу. Причин такої поведінки дитини ніхто не знав, можливо мама була права, можливо ні. Дитина явно не хотіла йти з мамою туди куди його тягнули. В підземці була купа людей і ніхто не звертав увагу на ту дитину і маму. Якщо так є, значить так є. Лишень один мужчина індус звернувся до хлопчика і сказав не плакати. Мама була незворушна. Вона і надалі йшла і волочила ту дитину за руку. Хлопчик не сподівався на увагу і зразу замовчав. У нього був ніби шок.
    Цікаво було спостерігати за дитиною, особливо мені, бо я в дитячі істерики не вірю (ну тобто вони бувають, але це радше від непорозумінь а ніж тому, що воно заповзялось мене знервувати нині...)

    Я так не вмію. Нажаль, не вмію влаштовувати темні нічки.
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    С 23:41 23 сентября до 0:40 25 сентября по киевскому времени – 23-й лунный день. Энергетика этих суток тяжёлая и тёмная. Как правило, их мощная энергия провоцирует человека на агрессию и насилие. Энергетические потоки крайне нестабильны. Возникает высокая вероятность аморальных поступков, ограблений и убийств. В этот день легко ввязаться в авантюру. В человеке легко высвобождаются инстинкты захвата, склонность к дракам. День связан с преследованием, изгнанием. Следует подавлять свой страх. В этот день люди могут потерять душевное равновесие. Любой разговор легко может превратиться в ссору или привести к конфликту, а их лучше избежать в эти сутки. Старайтесь как можно меньше общаться. Не стоит ходить туда, где вы можете оказаться в толпе – чем больше собирается людей, тем более непредсказуемым становится их поведение. Нельзя поддаваться самообману, провокациям и соблазну мщения. Если попытаетесь кому-то отомстить, это обязательно обернётся против вас. В деловых и личных отношениях возможно проявление зависти, ревности, обиды, претензий из-за обманутых надежд и неосуществлённых планов. Если вы решите с кем-то поделиться своими мыслями, то вас могут неправильно понять. В этот день лучше меньше говорить, а больше делать. Чем больше вы будете говорить, тем более вероятно, что вы станете участником скандала. А это, в свою очередь, приведет к потере вашей энергетической стабильности. В 23-й лунный день у людей часто меняется настроение и отношение к окружающему миру. Плохое время для судебных заседаний, особенно если пытаются осудить невиновного. Также это один из самых неудачных дней для работы и бизнеса, поэтому не предпринимайте ничего важного. Переговоры, скорее всего, не принесут результатов, зато могут принести дополнительные проблемы. Помните, все сказанное в это время может быть обращено против вас. Главное – не расходовать понапрасну силу, предоставленную Луной, на конфликты и ссоры, а направить ее в нужное русло.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Таке враження, що сьогодні якийсь особливий 23 день. Добре, мстити не буду , переконали.
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дівчата, як думаєте, яка приблизна ціна такого дійства? :scratch_one-s_head:
     
  11. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    цікаво, треба певно до них писати і питати, я уяви не маю
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Нова лекція , Сат'і йде синій колір))
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  13. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    ааа, так давно його не слухала, дякую! як завжди смачно)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Ммм! Кайфанула, дякую!!! Прояснились деякі моменти, що були в минулому
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Зловила себе на думці, що Сатью ніколи не ставлю на пришвидшену швидкість як іншіх лекторів, яких зазвичай слухаю на 1,5 чи 2. Смакую ))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    :girl_blum::girl_crazy:
    [​IMG]
     
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @flame, інколи без Калі жінкам не обійтись :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    Інколи виринає тут питання про виховання хлопців, дозволяти битись чи ні. Ось приблизно на 1 год.50-й хвилині думка Сатьї про це
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Вподобала собі лекції Нарушевича) Багато з того, що він пише знаю вже з життєвих ситуацій, але дещо дійсно в новинку. Тільки я люблю читати, а не слухати. Так більше вникаю. Читала про стосунки, а зараз почитую лекції на тему фінансів. Здивувала думка, що чим більше жінка працює, тим більше має боргів. І це таки правда, принаймі для мене. Помітила, що якраз коли маю більше роботи, то час від часу щось таки позичаю. Хоча по ідеї мало б бути навпаки. Я людина порядна, тому віддаю завжди і якомога швидше. Тому ті, хто мені позичає ніколи не хвилюються і позичають зі спокійною душею. Але саме мене такі ситуації дуже напрягають. Тому вирішила не набирати на себе надто багато роботи. Подивлюся, що з того вийде.
    А що ви думаєте про цю його думку? Чи помічали таке у своєму житті?
     
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Просто чим більше людина має, тим більше хоче. Щось собі планує. Є люди-реалісти, які спершу назбирають гроші, а потім їх витрачають. А є такі, як я) От я собі напланувала (це по дачі) і розумію, що коли багато працюватиму, то до весни зароблю. Але те, що я напланувала -- я хочу вже! От ідуть в хід кредитки, "оплати частинами" і т.д.... А якби не мала багато роботи, то б і гроші не було б куди тратити і ірнчого б не позичала (а от у людей не люблю позичати. Мені легше відсотки банку заплатити, ніж у когось брати (хоча і дають)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ні, особисто в мене такого не було і нема
    але взагалі-то, цікаво, що мається на увазі - багато працювати чи багато заробляти?
    ну і овердрафт власної зарплатної карти я не вважаю боргом, хоча і туди дотепер теж не залізала
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 1