Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Юстина, 26 Квітень 2009.

  1. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    незнаю напевно можу я рахуватись шостою після чортеняти, не памятаю я шоб мені робили шось настільки грандіозно-романтичне. Та й не можна мені таких речей робити я звикну, потім буду кожен день вимагати :xaxa:. Вот недавно мені чоловік ММС-ку гарну прислав, квіточку, приємно булооооо :8: :8: :8:
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Збираємо свою тусівку :ninja::ninja::ninja:
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    дівчата,я з вами.......
    читаю зранку цю тему,чоловік :"що ти так до комп"ютера посміхаєшся???"
    я йому прочитала парочку дописів, тай кажу, що не знаю,чи маю я щось в цю тему дописати.
    а він:"а ти не читай,і розчаровуватись не прийдеться".......
    мій чоловік за романтикою в черзі останній стояв:ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив


    ага, в розділі Забилам би :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    після мого
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    а мій ніби і романтик, але не можу сказати, що мене його вчинки сильно вразили.
    Були і 25 роз, і вірші, але чомусь це все я вважаю недостатнім, щоб писати про це в цю тему.
    От би зірку з неба.....
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    А мій напевно і не займав тої черги:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    То яка я там вже в черзі з чоловіками-антиромантиками?:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    я навіть незнаю, нас тут вже стільки назбиралось :confused:
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    А мені колись писали вірші... та ще й багато всякого було, але зараз щось важко пригадати.... всі думки про вихідні:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Не повірите, але мій колись дістав зірку.ми два роки тому ходили вертепом!я притягла з села зірку таку з блискітками, дзвіночками на палочці! а потім її закинули в офісі на полку над дверима(майже як в поїзді така є) на висоту поза 2,5 метри. мені тої зими треба було сестрі ту зірку, так він десь дістав драбину, чуть не впав з неї, вимазався, подряпався, але зірку дістав! майже з неба!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 22
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    А я сама -антиромантик.
    Дівчата, можна мені з вашими чоловіками? :shy::shy::shy:
    В чергу, я мала на увазі.:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    та й я на 99% така(антиромантик),але ж той 1% деколи й хтів би чого такого романтичного:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    мій коханий мене тільки-он вразив, точніше приємно здивував)
    я мала іти готувати ввечерю, але якось так хотілось спати, що я заснула.... коли прокинулась, чую - щось так приємно пахне. а це виявляється мій чоловіченько піцу приготував! така смачна!!! ммм...:clapping: вже з'їли...)
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Я згадала про випадок, який трапився зі мною на колишній роботі.
    Мій день народження. Кінець робочого дня. Стою на вулиці перед управлінням з оберемком квітів в руках, в 10 метрах від мене подарунки: гори коробок цукерків, алкоголю (хорошого всякого), інші подарунки, напівпорожні пластмасові ємкості з недоїдженими салатами, ковбасами і т.д., + величезна глиняна напольна ваза. Чекаю таксівку. Викликала свою коліжанку, бо сама би все те добро додому не донесла.
    В цей момент вибігає злий шеф (не на мене), натягнуто посміхнувся, ще раз привітав, сів в свого джипа, дав задню... І тут я почула характерний для побитої напольної вази звук... Всі мої подарунки перетворилися в суцільний пляцок... красиво всіяний грошовими купюрами (конверт з "подарунками" теж потрапив в загальну купу)...
    Стою і думаю, чи плакати, чи сміятися... В цей момент під"їзджає таксі і ми всі (я, коліжанка, шеф, таксист і вахтер) розгублені і спантеличені починаємо судоржно те добро розгрібати, стараючись вишукати щось вціліле... Шеф спантеличено мямлив, що все компенсує... і втік. Вахтер все позамітав, а ми поїхали додому. З одними квітами...
    Зараз, напевно, всім вам подумалося, що на наступний день шеф і справді романтично накупив мені цукерок і мартіні. Ага, як би не так... Хоча напольну вазу я таки дістала нову. З львівського керамічного заводу, який контролюється управлінням екології. Ваза була дарунком замість накладення якогось штрафу.
    Але зате протягом майже двох місяців люб"язний таксист (не то я йому сподобалося, не то шкода стало...) зустрічав мене КОЖНОГО ранку під під"їздом з букетом троянд, віз на роботу, а ввечері забирав додому. Вже без букета, але було дуже приємно...


    А ще одна історія пов"язана з одним із моїх колишніх хлопців. Поводився він надзвичайно... Кожна наша зустріч відрізнялася одна від одної. Ми відвідували цікаві місця і заклади, дарував мені кожного разу такі милі і цікаві подаруночки. Я, будучи мужчиною, вела би себе саме таким чином з жінками!
    А при наменшому непорозумінні чи навіть дрібненькій сварці я знаходила наступного дня на порозі розкішний букет квітів з романтичною записочкою. А букети такі красиві (композиції з Галицького), гарнющі... Одного разу я таки свій букетик "прощолкала"... Старша пані сусідка Надя повертаючись додому напідпитку (в такому стані вона кожного дня додому поверталася і з нього виходила) подумала, що оцей чарівний букетик, що стоїть навпроти її (і моїх!!!) дверей призначений саме їй... Тим більше, що недавно, як вона мені згодом розказувала, в неї був день народження... Ухажори пляшок підзбирали і розкошелилися для подруги... Букет, я звичайно, вже в іменинниці не забирала... День народження все ж таки...
     
    Останнє редагування модератором: 15 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 29
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Дівчата...а може обєднати тему.... і писати що романтичного ми робим чоловікам?
    А хто не робить то почне робити... так і чоловік навчиться... ))
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Прочитала назву теми і зразу згадався Його вчинок, який мене не те, що вразив, а просто був дуже приємним. Тоді ми ще зустрічались і поїхали разом на море. Одного такого літнього вечора сиділи ми в кафешці, де була жива музика. І мій коханий заспівав мені дуже красиву і романтичну пісню, перед тим сказавши, що це для коханої дівчини. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Після виступу кафе аплодувало, мене просили показатись де я і т. д. :8:
    Було дуже приємно. (Зауважу, що мій чоловік професійно співає. І на фоні музикантів з кафе виглядав як "звєзда")
     
    • Подобається Подобається x 17
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    трохи офтоп але і трохи в тему... )))
    Власні спостереження.
    Зараз працюю в такому місці де бачу як жінкам дарують квіти...нє, не просто квіти а такі єлітні рози метрові... оберемками...бачу як спостерігають за тим дійством звичайні прості жінки...і скільки їх є котра навіть не тримала таких роз в руках...
    Різні ємоції читаються в очах тих жінок...і подвигу в житті вони не бачили...
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    сиджу і намагаюсь вгадати де ж ви працюєте:)
    Я б теж не проти там працювати:haha:)))))
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    ОО.і мені пригадалось.:)ми зустрічались,і пішли в відкрите кафе ,а там жива музика.Ну він відійшов і за пару хвилин почала грати моя улюблена пісня..:)а музикі кажуть..ця пісня для самої самої..:shy:.і попросили всіх нам поаплодувати:shy:.і ми самі танцювали в центрі.Так класно було.
     
    • Подобається Подобається x 11