Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Юстина, 26 Квітень 2009.

  1. Olga Myrun

    Olga Myrun Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    ОО, це така рідкість в нашому транспорті, на жаль...прикидаються шлангом і дивляться у вікно, а жінки стоять (
     
  2. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Сьогодні вибігла в аптеку. Біля аптеки є магазинчик, там сьогодні була, якась "Солодка лотерейка". Мужчина виграв 10 чоколядок. Я вийшла з аптеки, і він вийшов з магазину. Підійшов до мене і подарував чоколядку. Приємно! Подякувала, повіднєкувалась, але він таки втиснув мені її в руки . Тож гарно посміхнулась і побігла додому.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    А мені сьогодні настрій підняв лікар-уздист, який видав купу компліментів під час УЗД судин шиї :girl_blush2:
     
  4. Naikohanisha

    Naikohanisha Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    ой...а мій чоловік мене вражає щоночі :)
    незнаю про що ви подумали...;)
    Моя доця щоночі стає попитоньки з пляшечки чайочку, от чоловік завжди стає, дає попити, і підлюлює її :)
    може для когось це і звичні речі. а для мене мій чоловік герой :)))
    бо я так страшенно втомлююсь вдень шо вночі сплю мертво :))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  5. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Прочитала щойно на ФБ одну історію, розчулило, вирішила поділитися тут...

    Один из таксистов Нью-Йорка написал у себя на странице FB:
    Я приехал по адресу и посигналил. Прождав несколько минут, я просигналил снова. Так как это должен был быть мой последний рейс, я думал о том, как уехать, но вместо этого я припарковал машину, подошел к двери и постучал... "Минуточку", ответил хрупкий, пожилой женский голос. Я слышал, как что-то тащили по полу.
    После долгой паузы, дверь открылась. Маленькая женщина лет 90 стояла передо мной. Она была одета в ситцевое платье и шляпу с вуалью, как будто из фильмов 1940-х годов.
    Рядом с ней был небольшой чемодан. Квартира выглядела так, будто никто не жил в ней в течение многих лет. Вся мебель была покрыта простынями.
    Не было ни часов на стенах, не безделушек или посуды на полках. В углу стоял картонный ящик, наполненный фотографиями и стеклянной посудой.
    "Вы бы не помогли мне отнести мою сумку в машину?", сказала она. Я отнес чемодан в машину, а затем вернулся, чтобы помочь женщине.
    Она взяла меня за руку, и мы медленно пошли в сторону автомобиля.
    Она продолжала благодарить меня за мою доброту. "Это ничего", сказал ей я, .. "Я просто стараюсь относиться к моим пассажирам так, как я хочу, чтобы относились к моей матери."
    "Ах, ты такой хороший мальчик", сказала она. Когда мы сели в машину, она дала мне адрес, а затем спросил: "Не могли бы вы поехать через центр города?".
    "Это не самый короткий путь, быстро ответил я..."
    "О, я не возражаю", сказала она. "Я не спешу. Я отправляюсь в хоспис."
    Я посмотрел в зеркало заднего вида. Ее глаза блестели. "Моя семья давно уехала", продолжала она тихим голосом .." Врач говорит, что мне осталось не очень долго."
    Я спокойно протянул руку и выключил счетчик.
    "Каким маршрутом вы хотели бы поехать?" , спросил я.
    В течение следующих двух часов, мы проехали через город. Она показала мне здание, где она когда-то работала лифтером.
    Мы проехали через район, где она и ее муж жили, когда они были молодоженами. Она показала мне мебельный склад, который когда-то был танцевальным залом, где она занималась будучи маленькой девочкой.
    Иногда она просила меня притормозить перед конкретны здания или переулком и сидела уставившись в темноту, ничего не говоря.
    Позже она вдруг сказала: "Я устала, пожалуй, поедем сейчас."
    Мы ехали в молчании по адресу, который она дала мне. Это было низкое здание, что то вроде маленького санатория, с подъездным путём вдоль не большого портика.
    Два санитара подошли к машине, как только мы подъехали. Они были бережны , помогли ей выйти.
    Они, должно быть, ждал ее.
    Я открыл багажник и взял маленький чемодан в дверь. Женщина уже сидела в инвалидной коляске.


    "Сколько я вам должна?", спросила она, достав сумочку.
    "Ни сколько", сказал я.
    "Вы же должны зарабатывать на жизнь" , ответила она.
    "Есть и другие пассажиры", ответил я.
    Почти не задумываясь, я наклонился и обнял её, она держала меня крепко.
    "Ты дал старушке немного счастья", сказала она "Благодарю тебя".
    Я сжал ее руку, а затем ушел.. За моей спиной дверь закрылась, Это был звук закрытия еще одной книги жизни ..
    Я не брал больше пассажиров на обратном пути. Я поехал, куда глаза глядят погруженный в свои мысли. Для остальных в тот день, я едва мог разговаривать. Что если этой женщине попался рассерженный водитель, или тот, кому не терпелось закончить свою смену? Что, если бы я отказался от выполнения её просьбы, или посигналив пару раз, я затем уехал ?
    В конце я хотел бы сказать, что ничего важнее в своей жизни я еще не делал.
    Мы приучены думать, что наша жизнь вращается вокруг великих моментов, но великие моменты часто ловят нас врасплох, красиво завернутые в то, что другие могут считать мелочью .
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    То скоріше вчинок мужчин.:)
    Вчора під час вечірньої прогулянки з молодшеньким у нас поломалось колесо від візочка і ми всю дорогу його губили. Поки дійшли додому, пено з п"ятеро різних мужчин старалися мені те колесо причепити, щось там підремонтувати.
    Правда то все безрезультативно, бо у нас там щось серйозне трісло і все ж.
    Навіть один дуже галантно одягнений чоловік чисто пообмазувався до того візка і руки всі чорні і сорочка на манджетах, я ще давала йому вологу серветку повитиратися, але він мужньо стверджував що то дрібниці, головне що візочок тепер в порядку. Я звичайно промовчу шо за три кроки знову те колесо відлетіло, ну, але най... всерівно приємно.:girl_flirt:
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    а я останнім часом приємно здивована чоловіками в транспорті, навіть радше хлопцями :). так приємно бачити, коли заходять дівчата-студентки, чи мого віку, а хлопці уступають місце. так що не все так погано, як ми звикли думати. правда, є і винятки. особливо, хлопи 50+
     
  8. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    то особлива категорія-нічогонечуюнічогонебачу. Я б навіть сказала, що та категорія починається 40+ - 50+

    ---------- Додано в 08:52 ---------- Попередній допис був написаний в 08:51 ----------

    а мене вразило, як хлопчик маленький допомагав бабусі нести пакет з магазину. Хлопчик був чужим для тої бабусі, не онук
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Вапше не в цю тему, але не знаю куди писати, а не написати не можу)

    Короче, до мене сьогодні залицявся мужчіна. Нє, ну в принципі до мене часто залицяються, бо я це провокую: макіяж, мініюбка, каблуки, начьос на голові без шапки при мінус 20... Ну і я ж нікому не говорю, що в мене четверо дітей.... Але то всьо не серйозно...

    А сьогодні до мене так серйозно залицялись. Причому, мужчіна-красавіца, а-ля Сєргєй Кузін. І я, вапше без міні, без макіяжу, навіть голову давно не мила, і ногті поломані, а він на мене запав. В Арсені. До мене так активно і відверто залицялись напевно, коли мені було 17...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Ой то так часто буває, коли на фіг не треба, натє вам:girl_crazy:в мене був період коли я не хотіла ні з ким зустрічатись взагалі, то до мене нові знайомства прям липли)))))))))
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А мені сьогодні +/- десятирічний джентельмен запропонував допомогти із візком на сходах!
    Рада, що такі діти є)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  12. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    @Mansikat, мені колись два пацана десь по років 12 з автобуса каляску виносили у супроводі здивованих поглядів купи дорослих:)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    ото можу собі уявити як тим дорослим (ну, мужикам, принаймі) мало би бути соромно...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    @Mansikat, а ніфіга:) . Ніхто помагати не кинувся і не сказав - дай я...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    не вразив, але настрій підняв :)
    йдемо вчора вдвох з доціком вечірнім Сиховом. І якось так вийшло, що крім нас на солідній ділянці тротуару - самі мужчини. Тут в мене падає мобільний, і - це треба було бачити, - всі як на флешмобі одночасно кидаються до нас :) допомогти :) прикольно було.
    я сама підняла телефон і посміхнулась, а один хлопець каже: "ну що ж Ви..."
     
    • Подобається Подобається x 12
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Малину зіпсували мужчинам:girl_haha:Треба було почекати:)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А мені на днях в маршрутці мужчина ,скоріше навіть хлопчина уступив місце...Я спочатку навіть не зрозуміла чи мені це))три рази обернулася чи часом немає якоїсь бабусі ззаду.А він каже:сідайте,сідайте)))Думаю блін чи то я така гарна:girl_spruce_up:,чи то може поправилась(подумав,що вагітна):girl_crazy:Але було так приємно і незвично..Бо я навіть вагітною їздила,то не кожен мужчина давав місце,а тут такий джентельмен:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Це взагалі обовязок чоловіків уступати місце жінкам, але на сьогодняшній день це така рідкість, що радієшь цьому як дитина. Я теж ніяковію, коли мені уступають місце)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ви знаєте це точно рідкість,бо я коли ходила вагітна і їхала в маршрутці,то були одні "мужики",всі сиділи,а я одна стояла.Мені було так обідно...Тому я цьому зараз дуже дивуюсь і тішусь тим,що ще залишились ті справжні мужчини,а не повимирали як мамонти))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    а мене цими вихідними теж приємно вразив один чоловік на вулиці. ми з малим взяли ровер і малий катався, поруч на лавках сиділи люди. і тут малий злазить і каже: мама, ровер зламався. я дивлюсь - цепочка злетіла. я кажу, ну що ж, тягнемо ровер додому, а йти троихи треба було, бо то не в нашому дворі сталося. і чоловік,який сидів на лавці каже: давайте я зремонтую :). давайте. він крутився хвилин 10 добрячих, бо в цепочку потрапив камінець і не давав крутити цепочку по тій шестірні. він дістав, цепочку натягнув. всі руки в мазуті, обидві. щастя, що я мала велику пачку вологих серветок. подякувала, дала йому їх повитирати руки і ще раз подякувала. ех, є на світі добрі люди. мало,але є :)
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1