Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Юстина, 26 Квітень 2009.

  1. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    я деколи думаю інакше, бо до старості ще далеко, перша думка напевно я зле виглядаю раз місце дають:girl_spruce_up:

    А на рахунок дітей і дороги не радила б вам таке робити, бо колись будучи в школі чи ще де ,повертатимуться додому через дорогу і не по зебрі , бо мама не навчила, можуть не розрахувати час і не встигти перебігти дорогу... і хто тоді буде винен???
     
  2. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Є такі вулиці на яких розмітка постиралась, а знаки понищились, а є й такі, де там де треба - знаків немає, а де не треба - то три висить. Якщо район новобудов, то знаки там ще не скоро повісять, то що дорогу не переходити взагалі? Чи користуватись тільки своєю стороною дороги? То так, роздуми...
    Насправді, мужик таки зробив добре. І крапка, і нехай трохи не за правилами (ми ж не в курсі, чи розмітка дозволяла йому розвертатись). Але, жінку треба "прикривати", навіть якщо вона не зовсім права.
    Колись бачила, як іномарка "інвалідку" (двомісне чудо на колесах, в 2 рази менше за Запорожця) "прикривала" на розвороті. Машини їхали, інвалідка диркала-прикала і дуже хотіла виїхати зі стоянки, та ще й розвернутись. Без прикриття, то їй навряд чи вдалось би.
     
  3. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Ви серйозно? Він перекрив рух там, де не має права цього робити. Давайте плюнемо на всі правила, повернемось у роки коли правилами були власні думки справедливості, і будемо так їздити...І що означає ТРОХИ не за правилами? Правила є, і дорога з автомобілями це не жартики, Ви знаєте скільки людей помирає в ДТП через таких кому на правила начхати?
    Я теж переходжу не тільки там де є зебра, але ТІЛЬКИ коли не їде машина...
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    А де в нас у Львові є новобудови поблизу яких зовсім нема ні зебри ні знаків?
     
  5. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Географії Львову не знаю, я говорила про абстрактну вулицю... В Луцьку такі є.
    Я - серйозно. Форумлянка, переходячи дорогу в недозволеному місці, була не права, мужик, що зупинився на розвороту - був не правий теж, але... він зробив добре, що прикрив жінку з дітьми на дорозі.
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Мені жаль що Ви так думаєте...Він теж наражав їх на небезпеку, бо якби хтось в нього врізався, то він міг успішно не "прикрити" а "накрити" їх своїм "джипом". Будьте уважні на дорозі, 5 хв. збереженого часу не вплине ні на що, а покалічити життя може. (Мене колись збила машина у недозволеному місці для пішоходів, водій на зустрічну виїхав. Все обійшлось синцем, переляком і наукою на майбутнє).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Мені цікаво, як мама потім збирається вчити дітей і розповідати їм, що треба бути на дорозі обережними і дотримуватись правил руху, якщо не просто сама їх не дотримується, а ще й такий показує такий поганий приклад дітям... Не кажучи вже про те, що реально і свідомо наражає їх на небезпеку...
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Бути завжди "правильним", тобто дотримуватись УСІХ правил деколи зле, треба зважувати багато чинників. Не люблю категоричності!!! І не люблю людей, які щоб правил не порушувати, готові через людину переступити. То я так, образно, не про дорогу мова, про життя. Деколи бувають моменти у житті, коли секунди все вирішують, і був шанс врятувати чиїсь життя, але це було поза правилами, і іх не врятували. Тому не все в житті чорно-біле...
     
  9. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    :shutup: просто нема слів. вчинок чоловіка на джипі "вразив", так само як і вчинок мами з трьома дітьми. просто без коментарів.
     
  10. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    І їм дуже пощастило, що ніхто з них не постражав, а також не постраждали оточуючі.
    Порушникам правил варто пам'ятати про можливі наслідки.
    Чесно, коли спостерігаю, як дехто переходить дорогу, складається враження, що в цих людей як мінімум по кілька життів, або це смертники.
    І по темі: вразив вчинок іноземця, який заради коханої українки, уже його жінки, переїхав і живе в Україні більше трьох років, вивчив українську мову, і розмовляє нею ідеально. :)
     
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Як же мені набридло це обговорення! Чоловік зробив чоловічий вчинок. Ось про це тема, а не про правила дорожнього руху. На небезпеку він нікого не наражав, бо ж я написала, що до того моменту ми з ним стояли хвилин 5. Тобто, він виїхав на дорогу не тоді, коли йому терпець урвався, а тоді, коли міг це зробити так, щоб нікому не зашкодити. І міг поїхати собі, а він ще мені допоміг.

    Щодо переходу. Це на Дж. Вашингтона 4а, біля заправки. Там є з одного боку перехід, десь за метрів 500, але ж мені в інший бік. Є з іншого боку перехід, біля пологового, але там, щоб до садка дійти, потрібно або з високих сходів, або з крутої гори вниз, а я з візком. Звичайно, у мене не була безвихідна ситуація: я могла зігзагами зайвий кілометр із трьома дітьми намотати і таки, за правилами, дістатись до садочку. А загалом, біля заправки досить небезпечне місце переходу, хороший обзор, нам там обіцяють знак поставити. Просто у той день, у той час, як я писала,
    "кишку прорвало" (може десь аварія, і всі поїхали по батальній, а не по об"їзній -- по пасічній).

    і всі ці виправдання я пишу не через себе, мені взагалі байдуже. Я тішусь, що хоч одна людина мене зрозуміла і висловила свою думку. А інші, не знаючи деталей, налетіли ще й на неї.

    ---------- Додано в 13:59 ---------- Попередній допис був написаний в 13:57 ----------

    я мала на увазі безпечне
     
  12. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

     
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    ну значить не так часто там буваєте, раз не знаєте, яка гора і які сходи ведуть до садочка

    ---------- Додано в 14:32 ---------- Попередній допис був написаний в 14:30 ----------

    Ну вам одній краше знати, де і навіщо знаки ставити, ніж нам, сотням (а може вже і за тисячу) мешканцям кварталу
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив



    ---------- Додано в 14:37 ---------- Попередній допис був написаний в 14:33 ----------

     
  16. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    І я поділюсь вчинком чоловіка (швидше хлопчика), який мене вразив до глибини душі.

    Я тоді ще вчилась в 11 класі. Їхала в маршрутці. Зайшов в маршрутку старший дідусь і сів на 3-тій ряд крісел. Дідусь старенький, ледве зайшов, сивий весь, в старому зношеному плащі. Сів, витягнув з кишені копійки і почав відраховувати потрібну суму. Щось там нарахував (видно було, що має поганий зір, бо підносив монети то ближче то далі від очей і прижмурювався), і передав водію. Коли гроші дійшли до водія, той перерахував і повернув їх назад, сказавши щоб доклали, бо передали замало грошей. І ті копійки люди почали повертати назад дідусю. Останнім, хто мав передати гроші дідусю був хлопчик - на вигляд 6-7 клас. Хлопчик спочатку хотів пояснити дідусеві в чому проблема, і одночасно простягнув йому руку з грошима, але глянувши на дідуся - на півслові замовк і не передав гроші старому. Дідусь не зрозумів чому до нього хотіли звернутись і став перепитуватись хлопчика в чому річ, дідусь говорив досить голосно, мабуть мав поганий слух, але говорив спокійно, доброзичливо, і погляд в нього був добрий. А хлопчик тим часом сказав дідусеві, що "Вже нічого" і я побачила як він з своєї кишені витягнув потрібну суму, доклав і передав водієві. Це все відбувалось лічені секунди (може з хвилину-дві), я сиділа боком до них і могла добре розгледіти їх (дідуся і хлопчика) обличчя і всю подію. І вчинок хлопчика запамятався мені назавжди. Такий маленький, а такий добрий і розумний.

     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2014
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Точно, шкода що багатьом добряче "промили мізки". Довелось поспілкуватись колись з хлопцем з Камчатки (приїжджав в Карпати аж звідти - інтелігентний, вихований, ерудований ), так що всюди є нормальні люди. Але яка основна маса і влада то без коментарів. І по темі - мені досить часто допомагають відкрити двері, пропускають вперед у магазинах чи на роботі, це завжди приємно і свідчить про вихованість. Якось на підсвідомому рівні думається, що якщо не пропустив і двері не притримав, значить "не джентельмен" по моєму:girl_haha::d23:
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    не те щоб вразило, але приємно. Нині студентики ПТУ, які стояли в черзі на медогляд, попросили чергу пропустити "ту тьотю з дітьми". І черга пропустила, бо хлопчики складали половину :) Бог з нею, з "тьотею" :) Завдяки хлопцям Дмитрик таки потрапив до лікаря. Дя-ку-ю!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    Приємно порадував позавчора один чоловік в маршрутці. Їхав з великим букетом дрібних хризантем і обдарував квітами майже всіх жінок маршрутки. Всі посміхалися, файно було!
     
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Вчинок мужчини, який мене приємно вразив

    А мені часто уступають місце чоловіки, і я от думаю чи то вони такі виховані, чи то я поправилась і вони собі щось не те думають?:girl_haha:але не віднєкуюсь, а радісно плюхаюсь і тішуся:girl_cool:а і ще мило усміхаюсь і дякую:girl_haha: