Ваші враження про розділи форуму

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Bluemchen, 11 Вересень 2009.

  1. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші враження про розділи форуму

    А хто хоче, щоб йому допомогли (морально) - де має писати? Чи це йому на ДП заборонено до припинення зацикленості?
    4 дні для цієї життєвої ситуації - зациклення чи таки нормальний процес? Може людина писати про те, що болить, чи мусить шукати інших розрадників, бо на ДП - зась?

    Не треба боятись за форум, ніхто з нього не піде.
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Ваші враження про розділи форуму

    я шось не бачила шоб була допомога від фраз - я його не знала і не бачила, але життя не уявляю. є тема про допомогу, можна зробити форумівку, побалкати, згадати.
    в крайнощі не треба впадати. мене юлині слова просто вбили. то називається фанатизм
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Ваші враження про розділи форуму

    інколи не варто бачити людину, варто просто з нею поспілкуватись!!!
    а що робити людям які з деяких причин не можуть зібратись???
     
  4. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Ваші враження про розділи форуму

    Вдруге запитую- чому всі мають право вирішувати, що і кому робити...?
    та ну...))))? кожен переживає все так, як йому легше... а не так, як вирішують всі навколо. І якщо мені потрібен час, щоб повернутися сюди- то мені нічиє схвалення на то не потрібно.
    Наталя, соррі, але то вже перебір.... Я що маю в рупор кричати- як і коли я допомогла? Хто сказав, що ті, що пишуть там- не допомагають на ділі? А кому і що допомагає- вирішують ті, хто там пише. Кому не цікаво- чому б просто не пройти повз??
    не варто перебільшувати і, тим-паче, перекручувати слова людей, які писали в тій темі з болем і співчуттям.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Ваші враження про розділи форуму

    гов гов гов, дівчата. Тема буде, просто давайте зробимо паузу, бо ми одне одного все більше вганяємо в транс, це не правильно. Розвійтеся трошки. А тема буде обов"язково і завжди.
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Ваші враження про розділи форуму

    це нормальний процес!!!для кожного своє, дехто може за декілька хвилин змиритись, декому ще досі в голові не вкладається...
     
  7. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Ваші враження про розділи форуму

    Чому хтось один-двоє вирішує- коли робити паузу, і для чого...:confused: Кожен сам собі вирішить- читати ту тему, чи дописувати. чи взагалі туди не заходити...
     
  8. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Ваші враження про розділи форуму

    Мені здається, що було б правильно зачинити тему опісля 9- ти днів з дати втрати.
    Більше не маю що сказати...
     
  9. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Ваші враження про розділи форуму

    Ні, не будем)))
    Кожний по-своєму переживає( Тому забрати доступ до (можливо,
    ) єдиного каналу виявлення емоцій, хибне рішення, на мою думку.
     
  10. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Ваші враження про розділи форуму

    Це так. Деяким натурам саме бурхливий вияв емоцій допомагає. Деякі люди бурхливо все переживають. Такі вони є.
     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Ваші враження про розділи форуму

    я шось не бачу причини повертатись, бо ти наразі тут
    нашо голослівні заяви - ДП - не ДП. ми робимо форум форумом
    все
    страждайте
    я йду до дітей
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ваші враження про розділи форуму

    Мене зараз оте все дивує. що ви робите? Чого намагаєтесь досягнути, зачинмвши тему?? Від оцього обговорення в темі мені погано стає.... Я думала мені потрібен час, аби оговтатися, щоб знов ввійти в форумне життя, бо ДП ніколи не зможу покинути. Але зайшла в зачинену тему, де останні кілька дописів лише Ліліні, трохи не зрозуміла..
    Не хочу багато писати, не хочу входити в суперечки, але й дописувати теж поки не маю бажання. Єдина тема, де могла якось душу відкрити зачинена..Чому, особисто я не розумію... Надіюся , що 10ого ми таки зберемось. Більше писати не хочу. Чи то конче повідомляти про перерахунок грошей?.... Емоції тре тримати при собі...
     
  13. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Ваші враження про розділи форуму

    повертатися до інших тем- я думаю, ти розумієш, про що я ;)
     
  14. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Ваші враження про розділи форуму

    чому? шо в житті твоєму змінилось? (давай поговоримо, ви ж всі хочете говорити)
    дитина не радує, немає якихось професійних досягнень? чому не розказати про фільм/книжку цікаві?
    чому просто не жити
    люди!!! ми починаємо вмирати як тільки народились
    хтось довше, хтось коротше
    але будь-хто з нас може померти в цю ж секунду
    а назавтра котрась народить дитину
    то просто життєвий процес
    за місяць все згладиться
    за рік-другий прийдуть люди, які взагалі не знатимуть хто то був.
    ну 9 днів, ну 40 - яка різниця, коли вам продовжувати жити
    душа вічна
     
  15. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Ваші враження про розділи форуму

    Як мені приватно написала одна мудра форумлянка - пишіть в щоденник. Свіжі записи висвітлюються справа на панелі. А виводити постійно в топ нових - нема потреби. Бо таки починається зациклення.

    Я зараз скажу, певно, цинічну річ.
    Вчора в мене був ДН. Була запланована забава за містом, ще й спільна з іншою дуже хорошою людиною, запрошені люди, все домовлено. Ми якраз планували з чоловіком їхати на закупи, коли мені задзвонила Богданка і сказала, що трапилося.
    Я проклинала себе за ту забаву, я її не хотіла, я не уявляла, як то все має бути тепер. Але я розуміла, що мушу відбути, бо підведу інших.
    Потім я дякувала Богу, що похорон вранці, і я на нього потраплю, принаймні попрощаюся.

    В проміжку між похороном і виїздом з дому, поки чоловік все готував, я тупо сиділа в двох гілках двох форумів, всоте перегортала скайпову балачку і давила сльози. Можете собі уявити, яка я їхала на ту забаву.
    А там - там було дуже багато усміхнених, щасливих життєрадісних людей, і, мабуть, ще більше дітей. Були співи і філософські розмови в лісі при ватрі, далеко поза північ (хоч і діти). І прийшло розуміння - життя продовжується. Людина спалахнула, і згасла, як і всі ми колись зробимо. Потрібно її відпустити і жити далі. Не забути - молитися, згадувати. Але відпустити. І дарувати своє тепло і любов іншим, щоб зробити цей світ ще трошки кращим.

    І сьогодні я вже заходжу в ці гілки без сліз, просто з тихим смутком. Біль ще є, але він вщухає, і так воно і повинно бути. Не можна жити втратами і спогадами. Це найгірше, що ми можемо зараз зробити для його пам'яті.

    Тому я підтримую, гілку потрібно закрити. Наразі, до вгамування емоцій. Можна відкрити згодом. Або ще краще порадила Богданка - зробити поминальний запис в його щоденнику і відкрити для коментарів - щоб не оновлювалося постійно в нових.
     
    Останнє редагування модератором: 6 Травень 2012
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Ваші враження про розділи форуму

    дякую, оцих слів я не могла найти
     
  17. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Ваші враження про розділи форуму

    дуже багато що. Якщо спілкуєшся з людиною мало не щодня, якщо взагалі втрачаєш друзів- хіба нічого не змінюється?
    тому, що думається не завжди про те, про що хочеться.
    я згідна, однозначно... Але минути має час, щоб жити лише іншим, залишивши все у спогадах..
     
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Допоможемо сім'ї levandivka

     
  19. SovaBa

    SovaBa noctua

  20. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Допоможемо сім'ї levandivka