Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем maja, 1 Лютий 2009.

  1. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: ОФФ


    Та це я так пожартувала:), не ображайтесь. Про користь слінгу знаю, хоча нам не підійшов:sad: (купила завеликий і не могла до себе дитину як слід притягнути. Можна було перешити, звичайно, але я вже махнула рукою ).

    Стосовно даної теми : а, можливо, Ви, Maja, попробували би відмінити на 2-3 тижні будь-які овочі, а залишити лише фрукти, які дитина любить. А потім поступово вводити їх знов. Але не намагайтеся малого зразу ж "напхати" тими овочами. Ви ще такі маленькі...Куди Вам спішити:). Ваша ціль - не нагодувати тою їдою, а познайомити з іншими смаками, окрім грудного молока. Почитайте про педприкорм, може Вам таке підійде.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ОФФ

    а я написала взагалі - і для автора теми зокрема:xaxa:
    може такий варіант їм підійде:confused:
     
  3. RUZHAJA

    RUZHAJA Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    мені взагалі ця тема виглядає провокацією, щоб ми тут всі виматюкалися!
    я не вірю що таке можна писати всерйоз!:bad:
    мамаша, в вас розум є ? :eek:
    ну інтернет в вас точно є... то не полініться , будьласочка, і почитайте що пишуть про сучасні погляди на прикорм, вагу , ГВ ......
     
  4. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    Якби Олексійко виглядав як ваш Дмитрик, я б теж його не важила;):xaxa: Але коли дивишся на тільце, з якого ростуть патички - ручки/ніжки, хоч-не-хоч будеш слідкувати за вагою, щоб хоч не худав:sad: Але звичайно це не привід насилу годувати дитину і запихати в неї все підряд. Просто хочеться вірити порадам педіатрів, хочеться вірити що це корисні поради, але нажаль нам прийдеться ще зачекати на появу таких лікарів.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    А мені чомусь пігулки для покращення апетиту у дитини видаються такою ж фігнею як пігулки для схуднення мамі. ІМХО, звичайно, ніякого обгрунтування не маю...:confused::):):)
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. maja

    maja Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    ...мамаша, в вас розум є ? ...

    ви не маєте права ставити мені такі пинання і ображати мене. якщо я винесла цю тему на обговорення це означає, що для мене це дійсно важливо. Не поддобається тема не робіть допис - ось і все.


    а взагалі я дякую всім за поради і участь в обговоренні. велике спасибі.
     
  7. amazon

    amazon New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    Нам також радили цей препарат-але я так і спробувала його давати малим