Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем maja, 1 Лютий 2009.

  1. maja

    maja Well-Known Member

    В синочка поганий апетит. Педіатр порекомендувала попити два тижні "Тріметабол". Але в інструкції нічого немає про грудних дітей. Боюся давати...:8:
    Може хтось користувався цим препаратом?
     
  2. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    А більше гуляти з дитиною пробували ?:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    ОСОБЫЕ УКАЗАНИЯ: Применение в период беременности и кормления грудью. В период беременности препарат можно применять только в том случае, когда, по мнению врача, польза от применения превосходит потенциальный риск для плода.
    Данные относительно проникновения препарата в грудное молоко отсутствуют, но из-за возможного риска для ребенка необходимо принимать решение о прекращении грудного вскармливания во время приема препарата.
    http://www.compendium.com.ua/info/169552
     
    • Подобається Подобається x 13
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    ви напишіть який вік, яка вага, як годуєте, чому вважаєте що апетит поганий?
    метаболітики давати дитині - :n:
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    Незнаючи що то таке той Тріметабол, зайшла в гугл, каже то для стимулювання апетиту. А які способи не медикаментозні ви пробували, чи які вам радила лікар? Напишіть трошки більше про вашого малючка, скільки йому, що їсть, як його здоровя. Ми тут не проти ліків, але стараємось бути з тим обережними, а то з розвитком фармацевтики наші діти і ми - прямо якісь піддослідні кролики, в яких хочуть запхати всяке:bad: А може дійсно більше прогулянок на повітрі, активні ігри допоможуть і навіщо той препарат? Чи можливо у синочка якісь проблеми зі здоровям, глисти, щось його турбує? Ви якісь аналізи здавали? Ага, і ще - що саме він не хоче їсти?
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. maja

    maja Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    сину 6 місю, вага 7200 гр.(хза останній місяць поправилися на 300 гр.) гуляємо достатньо, а годую груддю, в обід овочеве пюре, вечером кашка, ще яблучко і бананчик... зі всюго переліку дитина із задоволенням їсть фрукти.
     
  7. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    :8: а навіщо тоді стимулуювати апетит? :cesored::cesored:
    а педіатр дільничий чи приватний
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    Мій зараз важить 6 500:) , а в вашому віці було 5 850. Дитині нічого не бракує. Апетит нормальний. Теж більше любить фрукти ніж овочі і кашку, але я даю яблучко в кашку - це наш хіт останній тиждень! Може і ви так робіть? А чому ви думаєте що в ньго поганий апетит? Чи це лікар вам таку ідею озвучив?:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. maja

    maja Well-Known Member

    приватний педіатр в мене, видно старається вона дуже...

    а який вік у вашої дитинки?
    В нас поганий апетит, бо запхати ложку каші чи пюре не можливо. їмо тільки хз пісеньками , чечеткою, танцями... і каші наприклад 60 максимум 80 гр . тіло в дитини дрябленьке, мязи на ручках-ножках слабенькі.
     
    Останнє редагування модератором: 2 Лютий 2009
  10. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    поспитала бо регулярно на подвір"ї такі розмови чую :xaxa: "ой, нам знову пора до лікаря, бо він знову їсти не хоче, от як проп"є вітаміни, лактобактерії п"яте - десяте (там куча всього, я просто не вникала що ще) так десь на півроку вистачає, і вагу набирає, і апетит, а потім знову потрібно лікаря, а ще їй за прийом заплатити..." я завжди тихо балділа від таких розмов, ну от є потреба в людей здорову дитину полікувати. Ціла компанія таких тривожних мамочок (притому що всі дітям на вулиці печенька-вафельки тулять і на апетит нарікають )
    а що, м"язи від їди наростають ?:xaxa: , почне повзати, рухатись, і м"язи будуть.
     
    • Подобається Подобається x 14
  11. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    Дитині 6 міс. і через те, що вона не хоче пюрешки чи кашки їсти треба їй такі ліки давати?! Ви що!!? Дитина тільки звикає до нової їжі, смаків (правда не знаю коли Ви почали вводити прикорм), може не подобається їй той смак. Пробуйте нові продукти. А може їй і молочка достатньо, то куди ж там ще й каші 80 гр влізе?.
    Мій після пів року почав набирати набирати ваги набагато менше ніж до.
    Скажу чесно, погане враження про Вашого педіатра склалося.
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    В мене в лінієчці написано:) 7місяців 22 дні. Я свого малого не садила в подушки, він ще не сидить сам, хоча на руках з підтримкою сидить і так їсть прикорм. Теж дуже переживала, що слабкі мязи, особливо на ногах. Він до 7 місяців не хотів впиратись ніжками, тільки підгинав їх під себе. А зараз повзає назад і вперед і піднімає дупку догори, повністю випрямляючи руки і ноги і спираючись на них:) І як вам прогрес? Все що я роблю, це простенькі вправи зранку, ну і малий цілий день бешкетує, перекочується-повзає по всьому широкому дивані до різних іграшок. Я знаю що багато діток в такому віці вже стоять і пробують ходити, а ми ще й не сидимо (хоча вже пробує сам з пози "повзу" присідати на бочок), але я вважаю він навчиться робити все сам без примусу, а лише з невеличкою допомогою.
    Ще про слабкість мязів: моїй братовій порадили дати 8-ми місячній дитині "печень тріски". Довго потім малого лікували, і вона ще досі (малому вже 2,5 роки) мучиться що йому давати, а що його шлуночок не сприйме. Вважаю що слабкість мязів краще виправляти фізичними вправами/іграми/масажамиІМХО
    А про "запхати ложку каші" писала сьогодні в гілочці про прикорм - краще не запихайте, бо взагалі не захоче їсти прикорм. Якби вам щось насильно пхали в бузю з завидною постійністю, вам би це сподобалось?
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    в мене взагалі слів нема. "Одни междометия и то ругательные"
    В мене Настя до 10 місяців практично ніц крім циці не їла і я собі з того проблеми не робила. А потім почалося "дай" і картопляне пюре або гречка зі спільного казана на ура :xaxa: А тут каші пюрешки яблука банани:8: і це в 6 місяців і ще паніка що погано їсть:cesored: Про "Тріметабол" то я взагалі мовчу:bad::cesored: Я от не розумію звідки у більшості людей таке бажання запхати у дитину як найбільше,ще й з казочками і іншими задурюваннями? А потім дивуємося звідки проблеми з зайвою вагою, шлунком печінкою нирками. А все з дитинства.
     
    • Подобається Подобається x 14
  14. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    Klen, бачте-но, тут трохи вага в дитини мала і мама себе накручує, думає може щось з її молоком а може щось з дитиною, а всі навколо ще й масла в вогонь підливають. От і хочеться впихнути якнайбільше:ninja: Це все через тиск звідусіль. Я в такі моменти стараюсь переводити на щось інше розмову, а тоді на холодну голову визначаю що для синочка буде найкраще і те роблю. Я б так хотіла мати можливість звернутись до кваліфікованого тверезомислячого педіатра, але поки-що приходиться займатись самоосвітою в цій сфері, бо інакше боюсь що "залікують":ninja::ninja::ninja:, як тільки їм в руки віддасишся.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    хіба 7200 в 6 місяців це мало?:confused: Моя Настя в 6 місяців 6100 важила.
    А з якою вагою народилася дитина?
    в 6 місяців вага має приблизно подвоїтися. Якщо дитина 3500 -3700 народилася то нормальна вага. Та навіть якщо до норми не дотягує то нічого страшного. Треба по дитині орієнтуватися а не по нормаг ваги.
    І з молоком "щось не так" бути не може. Для ВАШОЇ дитини ВАШЕ молоко найкраще. І якщо дитина нехоче прикорму ну то значить їй вистачає молока. Хоче фрукти чудово, не хоче - не треба. І нівякому разі не треба пихати насилу. Їжа має бути задоволенням а не катаргою для дитини. А педіатрів з подібними порадами в сад.
     
    • Подобається Подобається x 11
  16. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    Видно, що занадто старається. Це нормально, що дитина так набирає в такому віці - вони починають більше рухатись, а як не рухаються знову проблема (в мене знайома переживає, що забагато :8: на ГВ)
    Не беріть до голови! І перестаньте, мамочки, в дітей бяки всякі пхати!!!!! :banned::tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    Я щоразу пишу - нам рік а ми практично на циці. І останні 3 місяці вага стоїть на місці. Бо сашу не втримаєш.
    Автору раджу не слухати дурню про ліки, бавитися з дитиною рухливі ігри, я би ще порадила слінг - так м'язи тренуються добре, але то вже на ваш вибір
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    В кого? В мами?:xaxa::xaxa::xaxa:
     
  19. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про препарат "Тріметабол"

    Я балдію. Давати дитині ліки, бо погано їсть. В 6 місяців, коли для дітей норма ГВ. Зрештою... то справа кожного.
    Мій Дмитро он в рік має "поганий апетит", посидить два дні на циці і знову апетит з"являється. Нашо пхати їжу з піснями-казками? Не хоче? То не пхайте.
    В кінці-кінців, якщо так переживаєте за дитину, то може краще знайти причину поганого апетиту, а не стимулювати його?

    ЗІ. Спитали мене днями скільки важить Дмитро, а мені аж соромно стало: я не знаю. Я не важу дитини і живу із цим спокійно.
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    ОФФ

    і ів мами також, а головне в дитини
    по перше при носінні в слінгу тренується м’язовий корсет, який і тримає кістки на місці - не дає хребту і т.д. вигинатись
    я так кажу, бо в мене малий має сильні ноги і руки - а сидит як стовпчик і то вже давно
    з праскою в руці може довколо столу обійти (якшо вчасно її не забрати)

    почитайте щодо користі слінгу у відповідній гілці
     
    • Подобається Подобається x 2