Вальдорфська лялька

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем JuniorSkeptic, 24 Грудень 2012.

  1. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Дуже дохідливий майстер-клас з виготовлення вальдорфської ляльки. Гарнюні, правда?

    [​IMG][​IMG]
     
  2. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Вальдорфська лялька

    Я вже нарощую лялі волосся і мушу сказати, що тільд робити в сто разів легше і швидше. Але я все одно в захваті :)
     
  3. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Вальдорфська лялька

    Моя лялька готова. Робила її "всього" два місяці (з перервою на свята), зламала 3 голковдягача, пальці поколола добряче... Тож я дуже швидко зрозуміла, що 2,5 тис. грн, які бере за свої ляльки Альона Васіль (це її роботи я показувала вище) - це аж ніяк не зависока ціна для таких ляльок, вони того варті.

    Адже ляля надзвичайно приємна на дотик, і тільце м'якеньке і тепле, а не як у тих холодних пластмасових ляльок, волосся так і хочеться гладити. Зріст 35 см, волосся вшито-вишите - можна заплітати як завгодно.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Вальдорфська лялька

    Щось тільки я в цій темі пишу, видно, ніхто на форумі не хоче робити цих ляльок. А може, не наважується? Тоді не варто боятися - я влітку зустріла на майданчику дівчинку років 6-7, яка возила у візочку ляльку, пошиту її мамою. Скажу прямо, лялька була страшненька, але видно було, що дівчинка її дуже любить і пишається нею.

    Так що в будь-якому разі результат буде вартий зусиль. Крім, хіба що, такого (знайшла в інеті) :)