Вагітність після пізнього викидня і ЗВ: через скільки часу?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Lvivna, 1 Квітень 2009.

  1. Hrustavka

    Hrustavka Active Member

    Відповідь: Вагітність після пізнього викидня і ЗВ: через скільки часу?

    Неправильно сформулювала речення(((( Дякую!
     
  2. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність після пізнього викидня і ЗВ: через скільки часу?

    Hrustavko, чи можете детальніше написати в чому була проблема і як лікувалися? Можна в приват, бо для мене це питання теж актуальне.
     
  3. Hrustavka

    Hrustavka Active Member

    Відповідь: Вагітність після пізнього викидня і ЗВ: через скільки часу?

    Відповіла в приват
     
  4. Latane

    Latane Well-Known Member

    Дівчатка, чи варто йти ще до іншого уздиста, якщо на 12 тижні сказали, що плід завмер три тижні тому? Чи є можливість, що уздист помилився на такому терміні?
     
  5. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    крім слів лікаря які ознаки? виділення, болі, припинення токсикозу?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Мені здається, то вже дуже криворукий узидист має бути, щоб помилитись в цьому питанні на такому терміні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    1. якщо плід завмер на 8-9 тижні, навряд чи би УЗД ист помилився. Може помилитися на більш ранніх термінах, коли ще серцебиття проглядається лиш через пульсацію хоріону. Але на 9- навряд
    2. Можна ще для підстаховки здати аналіз на ХГЧ- при ЗВ буде видно по результату.
    --- дописи об"єднано, 28 Січень 2015 ---
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Latane

    Latane Well-Known Member

    Ніяких ознак...Після узд подивилися на кріслі і сказали, що матка по розмірах виглядає на 7-8 тиждень, виписали направляння в стаціонар на завтра :sad: там ще раз будуть робити узд і якісь аналізи

    Мамочка звичайно в шоці - перша вагітність, дуже переживає...
     
  9. bazana

    bazana Well-Known Member

    дівчата, хто знає, підкажіть, після переривання на 21 тижні, коли можна вагінтіти
    лікарка наполягає 6 місяців
    у мене серце розривається, хочу дитинку
    але начиталась про ризики, тепер ніби і боюсь
    вагітність має бути четверта
     
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я після штучних родів на 32 тижні почала планувати через 6 м., але вийшло завагітніти майже через рік. Знаю дівчат в схожій ситуації, хто вже через 3 м. вагітнів. Я б не ризикнула менше ніж через пів року. Але то мені особисто не хотілось. Однозначно ніхто не скаже. Лікаря говорять про певні терміни, тому що жіночому організму треба відновитись після пологів, тим більше таких.., трохи морально оговтатись
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Дуже і дуже зрозуміло, співчуваю Вам усім серцем. Але може, таки варто зачекати трохи - Ви собі скажіть, що це заради майбутнього малятка. Бо це відчуття порожнечі і бажання її чимось залити - воно таки є тільки нашим, егоїстичним по великому рахунку. Треба відволіктися, набратись сил і вітамінів..зрештою, кажуть, що найкращий сезон вагітнення - починаючи від середини весни. Відбудете свята і з новим відчуттям у новому році ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @bazana, ми чемно чекали навіть більше шести місяців. Думаю, не просто так є терміни,хоч, звичайно, буває, що і майже відразу вагітніють і все добре але я боялась, в мене то була перша вагітність.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. bazana

    bazana Well-Known Member

    дякую вам за думки
    порадились з чоловіком - будемо чемно чекати і здавати всі аналізи, пити фолієву кислоту і т.д.
    бо прочитала, що раніше 6 міс є ризик невиношування, а це мені не треба, наша мета - малятко здорове
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. foreveryoung

    foreveryoung Member

    плюсуюсь до дівчаток з вовчаковим, після пізнього викидня в мене теж виявився АФС. Зараз перебуваю на стадії планування
     
  15. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Мені рекомендували 3міс. після 18 тижнів вагітності. Ми почекали 5. Тепер думаю треба було чекати більше щоб скинути вагу і бути в формі, але тоді я вагою не перймалась :)
    --- дописи об"єднано, 24 Листопад 2015 ---
    Мені рекомендували 3міс. після 18 тижнів вагітності. Ми почекали 5. Тепер думаю треба було чекати більше щоб скинути вагу і бути в формі, але тоді я вагою не перймалась :)
     
  16. foreveryoung

    foreveryoung Member

    Мені лікарі радили мінімум пів року, хтось каже краще на весну, в пологовому взагалі казали що ідеально було б рік почекати. Але я дуже вже хочу дитинку і чоловік також, тому я п'ю аспірин кардіо, кожні 3 тижні здаю аналіз на Чупринки і з нетерпінням чекаю коли Прокопчук дасть нам добро вагітніти)
     
  17. bazana

    bazana Well-Known Member

    а що у вас було? бо мені кажуть 6 міс чекати, але я стільки не витримаю.....
    пройшло 12днів, а, здається, життя моє
    але і боюсь, щоб доносити щасливо, а не по збереженнях валятись
     
  18. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    ЗП на 15тижні. Чистили в 19 тижнів, бо не було ніяких симптом і дізнались я тільки на черговому огляді.
    Ще здається робили УЗД після того і огляд гінеколога після 6 тижнів, потім ніяких персторог не було. 3 міс. це була загальна рекомендація для таких випадків. Це була 4та вагітність.
     
  19. bazana

    bazana Well-Known Member

    моя лікарка спочатку казала рік, потім подивилась на моє лице і сказала, хоч півроку витримай
     
  20. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Мені зробили вакуумну чистку на 7-8 тижні (причина - анембріонія).
    Лікар, який робив мені чистку, сказав прийти через місяць на огляд, зробити УЗД, здати мазки, і якщо все добре, то вагітніти через пів року.
    Мій гінеколог сказала також прийти через місяць, поздавати купу аналізів, в тому числі і чоловікові (щоб визначити причину того, що сталося), а вагітніти дозволяє через три місяці (за умови, що не виявлять нічого поганого).
    От і будь мудрим, до кого прислухатися.