Вади слуху - як діагностувати і лікувати?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Aster, 18 Вересень 2009.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Якщо тут не зручно, можете в пп відписати. А ви власне для підтвердження чи спростування отосклерозу робили? Ви були в інституті отоларингології на Зоологічній?
     
  2. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Ви питались тут? Скоріше в цій групі знайдете відповіді на питання, там батьки, які пройшли вже цей шлях до КІ. Але і в нас в Україні є лікарі, що не гірші, а можливо навіть і кращі (маєм вже досвід, моя дитина нещодавно проімплантована).
     
  3. Merry

    Merry Well-Known Member

    так на Зоологічній. То лікар скерував щоб виключити або підтвердити отосклероз, для діагностики одним словом
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    Я вже знайшла)))
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А аудіограми було не достатньо?Перепрошую, що випитую, просто мені чомусь КТ не пропонували. Але можливо КТ на 100 % спростовує чи підтверджує цей дігноз?
     
  6. Merry

    Merry Well-Known Member

    Аудіограма показує чи є зниження по слухопровідному типу в даному випадку, але не показує причини. А КТ показує чи там не утворився між кісточками наріст (грубо кажучи). Тобто точно діагностує. Як мені казав лікар, КТ може не показати хіба дуже ранню стадію. Ну і результат має розглядати спеціаліст, бажано лор який оперує такі патології
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ви в Борисенка консультувалися?
     
  8. Merry

    Merry Well-Known Member

    Так
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Ми туди ходимо вже 3.5 роки, дуже задоволені, тому сміливо можу радити цей центр.
     
  10. Irynka Ivanivna

    Irynka Ivanivna New Member

    Доктор Кіцера Олександр на Чернігівській напроти винницького ринку. Робить аудіограми, тимпанограми і призначає лікування. Хороший, уважний