Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Mulohosok, 12 Липень 2012.

  1. Doroty

    Doroty миється в бані

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    Так, і ще в них фішка в вазі, бо HP Envy 4 легший на 200 грамів через це, але то невелика різниця і так , і так вони все одно легкі дуже
     
  2. Balissa

    Balissa New Member

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    також думаю собі такий придбати)))
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    Власне це одна з переваг мого - знизу він не нагрівається, тому зручно тримати його на колінах в дорозі.
    Купляла тому, що потрібен був легкий ноут - до 1,5 кг. Я часто тягаю з собою ноут до замовників, у відрядження чи на семінари. Іноді, навіть, як додатковий ноут на роботу. І так, як зарядне довго тримає, то непотрібно до нього тягати шнури.
    Комусь може здатись недоліком відсутність сідірому, то є так - легкість вимагає жертв.:) До планшетів просто не звикла і часу пристосовуватись до них і взнавати, що в них відмінне - якось не дужо. Вони для мене поки що - просто забавка.
    А функціонал/швидкість - та як в ноуту - з якою начинкою купите, те і матимете.
     
    Останнє редагування: 1 Жовтень 2012
  4. Darine

    Darine New Member

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    а скільки ваш тримає батарею?
     
  5. Doroty

    Doroty миється в бані

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    От я ще дуже задоволена, що там нормальний металевий корпус, а не якась пластмаса яка тріскається через декілька місяців.
     
  6. Mulohosok

    Mulohosok миється в бані

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    Розумію, бо в мене в самої був нетбук з пластмасовим корпусом. який веже через деякий час потріскався де тільки міг. Гарний цей HP Envy, навіть ззовні, хоча для мене це ніколи не було головне )
     
  7. Doroty

    Doroty миється в бані

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    Круто те. що в них досить непогана система захисту інформації є, мене це дуже тішить.
     
  8. Mulohosok

    Mulohosok миється в бані

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    Так, в HP Envy таке є, якщо не помиляюся називається HP ProtectSmart.
     
  9. Alenka Serova

    Alenka Serova New Member

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    як я вас розумію. Я теж вважаю, що ціна має відповідати якості, тут якраз саме той варіант, коли ти купуєш і впевнений, що твої гроші вкладені куди треба. От мені подобається, що в нього ще й дисплей HD, я н зовсім шарю, але чомусь впевнена, що це добре ))
     
  10. Doroty

    Doroty миється в бані

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    і HD відео також )
     
  11. Alenka Serova

    Alenka Serova New Member

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    нооооормально )
     
  12. intrino

    intrino New Member

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    Привіт всім:)
    Ви трішки відволіклись від теми і звертаєте увагу на дрібниці
    - ультра бук це той самий ноутбук, але набагато тонший,як цього досягли в наступних пунктах
    -по перше процесор не вставляється в спеціальний слот(гніздо))) а впаюється на плату, це економить десь 5мм, але є мінусом так як при перегріві деякі контакти процесору можуть відставати(це вік+ температура+ механічні чинники)
    -важливою складовою,яка визначає ЦІНУ, ВАГУ, ТОВЩИНУ і увага ШВИДКОДІЮ є використання SSD жорсткого диску(не дай боже вам поставити на той хард відндовс ХР, і не встановити одну програмулю(яку читайте у вікіпедії,розділ SSD)
    -так як ноутбук має бути тошншим і легшим то батарея також має бути тошнша і легша а значить і ємність її менша, і тут вже залежить від виробника як він буде економити використання акумулятора(програмно,апаратно....) але запустіть потужну іграшку і ви побачите що й до чого

    доречі зараз багато виробників випускають ноути які чуть чуть товстіше але нічим не гірші по дизайну чи швидкодії

    а швидкодія залежить суто від начинки( процесор, память, жорсткий диск,мат плата) а не від того чи він називається ультра чи максі
    а якщо попантуватись зверніть увагу на dell alienware)))


    P.S. вперше як побачив ультра бук від розповсюджених брендів то відразу помітив в ньому якусь схожість по дизайну з мак бук еір, чому б це?:)