Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Mulohosok, 12 Липень 2012.

  1. Mulohosok

    Mulohosok миється в бані

    Всім привіт!
    Дівчата, просвітіть відчайдушну фанатку планшетів, чому так популярні ультрабуки останнім часом?
     
  2. Alenka Serova

    Alenka Serova New Member

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    Дуже зручна і прикольна штука ) Це ті самі ноутбуки, але вони дуже тонкі, легкі та не менш потужні за звичайні ноути
     
  3. Mulohosok

    Mulohosok миється в бані

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    Ну звучить добре, але ж воно я так розумію і не мало коштує, мене більше цікавить сенс цієї штуки..
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    статусна річ, мало важить, стильно виглядає.
     
  5. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    А ще батареї у них довго тримають і працюють швидко. В моєму батарея до 8 год. і вмикається він за 20 сек.))))
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    з цим можна посперечатись. Якщо потрібно встановлювати якісь програми по-роботі, то обрабка проходить довше. А якщо просто в неті посидіти, ігри побавитись - тоді не сперечаюсь.
    Ультрабук досить корисна річ для людей які постійно пересуваються, завжди в дорозі.
    Воно взагалі крута штука, от тільки якщо потрібно для роботи(щось серйозніше ніж набір тексту) то краще брати вже ноутбук...
     
  7. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    І я готова сперечатись:)
    Залежить що вважати звичайним ноутом і з чим порівнювати.Обробка програми проходить швидше ніж на середньостатистичних ноутах. Але! Є ноутбук за 600 доларів. І є ноут за 2 тис. доларів. Багато людей путають ультрабук з нетбуком. Звісно, що ультрабук не призначений для роботи. Програміст на ньому працювати не будуть, і тут про його плюси розпитувати теж не будуть)))
     
  8. Alenka Serova

    Alenka Serova New Member

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    Так, коштують вони і в правду не мало, але мені здається, що воно того варте. По-перше він дуже мобільний, а по-друге не уступає по роботі і функціональності звичайному ноуту.
     
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    про ультрабук можна сказати так само як про айфон: він потрібен у 2 випадках
    1 тобі він дійсно потрібен для роботи
    2 ти хочеш показати що маєш можливість купити собі таку цяцьку.
     
  10. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?


    :girl_haha:
    Ну тоді і про ноут можна теж так сказати, та й про будь-який гаджет. Без них прожити можна, правда?
    Колись і ноутбук був розкішшю. Його зробили для зручності, а не для того, щоб за його допомогою вималювати собі статус!
    Так само і зараз з'явились планшети, ультрабуки....
    В попередніх дописах описані плюси, і для багатьох людей вони досить вагомі.
     
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    тут з Вами не посперечаюсь. Мене одноядерний ноут нічим пообробці потрібної мені інформації не поступається двоядерному, хоч він і старенький, і вже 150 раз перероблений.
    ну то вже питання який програміст. Сама програміст і маю таких знайомих "програмістів" які фіолетового поняття немаю про що мова. От сидимо, читаю тему і одна мега вумна сказала що то ноути, які працюють від думки:)
     
  12. Doroty

    Doroty миється в бані

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    А мы с з чоловіком придивился собі вже 2, ультрабуки HP Envy. Собі хочу 14 дюймовий, а він - 15.6.
     
  13. Mulohosok

    Mulohosok миється в бані

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    І які його можливості, як компьютера?
     
  14. Doroty

    Doroty миється в бані

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    По-перше, що мене взяло так це дизайн, гарненькій він. Мені з ним працювати, а одже має бути і оку приємно. Кажуть хороша аудіосистема, є саббуфер навіть, ну і ще, але то вже більше моя забаганка веб-камера знімає HD відео. Багато друзів маю за кордоном, то мені тепер буде одне задоволення з ними по скайпу спілкуватися )))
     
  15. Alenka Serova

    Alenka Serova New Member

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    Ого, з такою камерую і фільми знімати можна )) Або, як люблять дівчата, то влаштовувати собі якісний фотосет перед вебкою )))))
     
  16. Mulohosok

    Mulohosok миється в бані

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    А не сильно він перегрівається?
     
  17. Doroty

    Doroty миється в бані

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    якраз консультувалася з цього питання, бо гіркий досвід навчив, що цей момент дуже важливий, і ви знаєте не надурили, навіть в спеку спокійно працює, так шо система охолодження в ньому дуже пристойна )
     
  18. Mulohosok

    Mulohosok миється в бані

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    Виглядає кльово ) Особливо мені подобається, що 9 годин тримає зарядку ))
     
  19. Alenka Serova

    Alenka Serova New Member

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    Мені от цікаво, як саме відрізняєтются HP Envy 4 та HP Envy 6 . Ну тіпа, суттєво чи зовсім ні..
     
  20. Mulohosok

    Mulohosok миється в бані

    Відповідь: Ультрабук. Що таке та з чим його їдять?

    Звісно відрізняються.В них різні відеокарті, а ще в HР Envy 4 14 дюймів екран, а в а HР Envy 6 с 15.6