Улюблені аксесуари

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2009.

  1. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені аксесуари

    Важко мені втриматись, щоб не поділитись вражінням про сумочки - навіть не знаю, від якої з них би відмовилась ;). Ще б ціни були у гривнях.....
    На цьому сайті: http://www.unique-u.biz/base.php?chapter=mlcat&mlcat_id=831&mlcat_show=mlcat_show_subgalery
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Улюблені аксесуари

    Похвалюся своєю новою "зимовою" торбинкою. :shy:
    Вже давно таку хотіла, тепер не натішуся...

    [​IMG]
     
  3. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені аксесуари

     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені аксесуари

    Виставляю свої сумки:
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 1 Квітень 2010
  5. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені аксесуари

    Аксессуари то певно моя слабкість. Так я люблю ті всі сумки, сумочки, клатчі, кошельочки)))
    Є чорні, білі, є насичених тонів синя, фіолетова. Є в смужку, полоску) хіба в горошок ще немає. Сфотаю - покажу:)
     
  6. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Улюблені аксесуари

    А я останнім часом аксесуарів практично не ношу. Можу щось підібрати "на вихід" але та кількість прикрас, яка проходять через мої руки, абсолютно відбила бажання щось одягати на себе... Кожну прикрасу "приміряю" на себе, і точно знаю, що половину з них 100% носила б... якби сма не виготовляла :girl_haha:
    А раніше у мене були ящики з біжутерією, аксесуарами, купа сумочок, ледве не до кожного строю.... може то тимчасове явище, ота байдужість?:girl_in_dreams:
     
  7. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені аксесуари

    а я ну дуже люблю шалики :girl_tender:
    а ще завжди ношу два перстіньчика срібних, три кульчики в одному вусі, срібні і дуже акуратні. І браслетик. ОБОЖНЮЮ годинники!!! правда маю лише один, але без нього нікуди.

    На шию люблю змінювати, але не часто. Весна - Літо частіше. Дуже не люблю коли всього багато, я в дечому консерватор мабуть. Вважаю, що краще менше, ніж бути як новорічна ялинка.

    Ну і сумочки - гаманці. Правда теж не люблю, коли того вагон, не люблю коли є одного стилю кілька. Краще по одній і час від часу обновлюватися, ніж воно буде лежати і місце займати.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені аксесуари

    І я люблю шалики, просто обожнюю!! Люблю такі. щоб були приємні на дотик, натуральні і гарних веселих кольорів.:girl_in_dreams::girl_in_love:
     
  9. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені аксесуари

    зазадрю вам. я щось шалики носити не дуже вмію.

    а перстні також люблю. але люблю велиткі перстні. і кульчики люблю, маю багацько різних.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Улюблені аксесуари

    Ми про шалики раніше говорили.
    http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=516657&postcount=12
    Я їх теж обожнюю!! У мене властиво повна шухляда різних фактур і кольорів. Вже навіть не рахую. Але ще купую, або на подарунки замовляю. :girl_in_love:
     
  11. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Улюблені аксесуари

    Хі, якщо будете слінгомамою, то прогнозую вам слінгоманьячність:girl_haha: Тож так цікаво кожен шалик поміряти, помацяти, оцінити.....:girl_in_dreams: Вже сумую за цим часом :sad:
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Улюблені аксесуари

    Ой, вірю. Але там ціна трохи інша, тому думаю, що з огляду на це мене та хвороба омине. :girl_haha: Але вибрати один дуже важко вже зараз.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені аксесуари

    О, ну то я вже покажу свій улюблений шалик, на даний час.правда тут він не дуже вдало на мені лежить. Ну але колір просто обожнюю ,може для когось він занадто голубенький, а я мені все-одно подобається:girl_in_love:
    [​IMG]
     
  14. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені аксесуари

    Викторія, класний шалик!
    У мене хоч їх не багато, але саме такого кольору, дуже схожий тако є! Купляла в туреччині його. дуже мягенький і приємний на дотик
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені аксесуари

    А я цей в Італії купила. Тобто мені подарували, просто були з сестрою і її чоловіком в магазині, я його побачила-мене до того кольору тяне :girl_haha:, я так біля нього зачаровано крутилася, що моєї сестри чоловік сказав, що зробить мені подарунок і купив той шалик :girl_claping:
     
  16. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені аксесуари

    А я люблю дуже фіолетовий колір) мій чоловік взимку купив собі шалик, фіолетово-біло-чорний....і я собі його часами в нього позичала))) До фіолетового пальта)
     
  17. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені аксесуари

    Вчора начиталася, надивилася...і купила собі сьогодні шалик:)

    [​IMG]

    ---------- Додано в 14:36 ---------- Попередній допис був написаний в 14:34 ----------

    А ще сумочки свої сфотала, улюблені

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені аксесуари

    мій новий пасочок.
    тільки в мене оранжевий..і з золотою защіпкою.. та взагалі пасочків купа .. купую але ношу рідко.хороба певно:girl_crazy:
    [​IMG]
     
  19. iyka

    iyka New Member

    Відповідь: Улюблені аксесуари

    не можу натішитись своєю обновкою....
    [​IMG][​IMG]
     
  20. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Улюблені аксесуари