Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Adriasia, 19 Липень 2009.

  1. wind

    wind New Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    Згадала, що в статті лікаря Комаровського, де йдеться про те, як лікувати дитину від алергії, було сказано про кальцій і його засвоєння організмом. Знайшла її в інтернеті, ось уривок статті.
    "Малейший дефицит в организме кальция усиливает аллергические реакции – неудивительно в этой связи, что проявления АД часто усиливаются на этапе активного роста костей и прорезывания зубов. Важный фактор, провоцирующий дефицит кальция, – передозировка витамина D.
    Оптимальный препарат для использования родителями – обычный кальция глюконат (растолочь в мелкий порошок и добавить в любую молочную еду).
    Разговоры о неэффективности глюконата кальция (который стоит копейки) объясняются распространенным рекламированием и продажей всяких коралловых и других “кальциев”, которые стоят… ну, скажем так, не мало. Главный аргумент противников кальция глюконата – он якобы не всасывается из кишечника.
    Объясним. Всасывание кальция регулируется очень сложным образом. На всасывание кальция влияют три главных компонента:
    1) гормон паращитовидных желез, называемый паратгормоном;
    2) гормон щитовидный железы – кальцитонин;
    3) витамин D.
    Для того чтобы кальций через кишечную стенку попал в кровь, нужны: опять-таки витамин D, особый кальций-связывающий белок и совершенно конкретные аминокислоты, в частности лизин и L-аргинин.
    Все перечисленные вещества обеспечивают активное всасывание кальция, хотя очень небольшое его количество может всасываться и пассивно, главным образом в двенадцатиперстной кишке (пассивно – значит, без всех этих гормонов, витаминов и аминокислот).
    Кальций не будет всасываться, если чего-то из вышеперечисленного не хватает и если он (кальций) попадет в организм человека (неважно, взрослый это или ребенок) в виде нерастворимых солей, что не имеет совершенно никакого отношения к глюконату кальция, который растворяется даже в холодной воде!
    Выводы: кальция глюконат усваивается организмом, может и должен применяться в качестве лечебного средства там, где для этого есть показания.
    Но если механизм всасывания понятен, понятен и тот факт, что кальция глюконат почти невозможно передозировать – если не нужен, то и не всосется.
    1 таблетка в сутки – подавать 1-2 недели, повторить при обострении аллергии – не помешает."
    Ціла стаття тут http://articles.komarovskiy.net/allergicheskij-dermatit.html
     
  2. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    Я на своєму досвіді переконалась, що глюконат кальцію допомагає: спочатку на собі, коли від жахливого дерматиту місця живого не мала, а бовтанка дерматолога була як мертвому припарки (дякую аптекарці, яка підказала), а потім на малій. Ми рік боролися з її діатезом, і все безрезультатно, а тут два тижні подавали глюконат, і все як рукою зняло, щоки вже чотири роки чисті, тільки від цитрусових може час від часу вилазити плямка під коліном.
    Треба буде знову підгодувати, тим більше, що малій подобаються таблетки, вони з апельсиновим смаком. :)
     
  3. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    то ви говорите про кальцій глюконат фруктовий?
     
  4. seryj

    seryj Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    Не приймайте кальцій без аналізу крові . Не закальціноввуйте судини!
     
  5. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    і не тільки судини! Дуже слушне зауваження. Спершу слід здати аналіз крові на рівень кальцію.
     
  6. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    я як раз собі думала - варто би здати такий аналіз після родів - щоб знати треба кальцій в таблетках пити чи ні, а то в мене зубки не надто образцово-показатєльні по якості, а на молочко ж теж кальцій потрібен. Так щоб не замало і не забагато...
    Хтось здавав такий аналіз - мені цікаво де роблять і скільки то коштує...
     
  7. seryj

    seryj Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    Скажу де зробити впп якщо бажаете
     
  8. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    на вміст кальцію аналіз крові проводиться з вени, але можна здати його також по сечі по сулковича ( здавали в медісі, поз. ++), тобто кальцій у нашому випадку погано засвоюється, значить тре віт. Д3 ( я не давала - а виходить зря)
     
  9. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    важко сказати зря чи не зря. Я давала обидвом, у двох все тх.тх.тх... нормально, але чи це через те давання, чи через часті прогулянки, чи через ще щось не знаю. А ви з якою метою здавали? малу щось турбувало?
     
  10. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    Просто здавала кров і сечі заг. аналіз і все хотіла здати по сулковича.Вивід зробила такий - алергія у нас була пропала, а у жовтні знову зявилася, може це все повязано із нехваткою са і віт д. А гуляєм також достатньо, хоча сонечка мало зараз.
     
  11. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    Моя вам порада знайдіть собі нормального лікаря, а то і десятьох для впевненості, зробити всі аналізи, чому хрустять, а може то і не кості, а суглоби і тоді займатися лікуванням, а то нагамається ваша ляля тих штучних вітамінів і буде ще більше проблем.
     
  12. zylia

    zylia Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    вставлю своїх 5 коп. в моєї дитини довго не лізли зуби(була на грудному вигодовувані, не хворіла, добре набирала вагу) і я почала переживати за недостатність кальцію. В дитячому журналі вичитала, що найкраще кальцій засвоюється з яєчної шкаралупки і процес пішов, кожен день на кінчик чайної ложечки меленої шкаралупки і пару крапельок лимону, так 10 днів, потім перерва 2 тижні і знов 10днів, через 1,5 місяця полізли зуби. Коли запитала свого стоматолога, чи дійсно з шкаралупки засвоюється кальцій, то сказав, не знає як кальцій, а протиалергійний засіб надійний. В результаті зубки виросли гарненькі і всі фрукти їмо скільки хочемо і які хочемо (з 9 місяців) і незнаємо що таке алергія.
     
  13. dudja

    dudja New Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    А шкарлупа з вареного яйця чи сирого? Чи це немає значення?
     
  14. oreol

    oreol New Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    Я сама їм та дитина також витаміни фірми Amway кальцій-магній. Для дітей там е вітаміни , які можна жувати.Це натуральні вітаміни і я дуже задоволена
     
  15. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    Стсосвно шкарлупияйця , то знаю що мені в дитинстві на кінчику ножа додавали до кашок. Зараз стикнулася з проблемою нехватки кальцію у малого , спробую все таки з кальцій глюконату, а щодо полівітамінів, то біохіміки кажуть що вони засвоюються лише на 10-20 % , получається що купуючи дорогі вітаміни ви отримуєте зовсім мало. Краще вже ці гроші витратити на фрукти
     
  16. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    а лимон не розбавляли водою? як дитина це їла? запитую, бо малий не хоче їсти сир, то хочу попробувати давати шкаралупку (за неї знала давно, бо як вагітна ходила, то її сама їла, щоб кальцію вистачала нам двом), а за лимон нічого не чула, тому і питаю.

    це кожні 2 тижні по 10 днів, я правильно зрозуміла? і як довго ви давали?
     
  17. dydik

    dydik New Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    Стсосвно шкарлупи яйця, то я за приймання дітками та годуючими мамами і не тільки, але його треба правильно приготувати. Слід брати шкарлупу із вареного яйця і залити лимонним соком.