Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Adriasia, 19 Липень 2009.

  1. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    У Яни хрустять кості і то дуже сильно.
    Скільки лікарів стільки і думок. Пічкати антибіотиками (для чого???) категорично не хочу. Брати пункцію на інфекції та інші дурниці (присутності відсутності ферментів) також. Спершу хочу народними нешкідливими методама спробувати ті скрипулі здолати.
    Хто, що знає?

    Мені радили наступне, але хочу порадитись з вами чи взагалі таке моїй крихіточці можна
    1) навар з виварених 17 -ть годин телячих косточок по дві ложки два рази на день.
    2) шкарлупу (домашнього!!!) яйця молоти і додавати в їжу
    3) давати їсти (вже і зараз) дитині якомога більше сиру (творогу).

    Шановні досвідчені мамочки, порадьте будь ласка, чим можна і чим не можна укріплювати дитині кості.
    Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. irrka13

    irrka13 Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    шкаралупу яйця? в пів року? я би краще радила спочатку вияснити, чому ці кості скриплять. ці всі методи швидше нагадують профілактику остеопорозу. не думаю, що в такому віці він є. спробую завтра зв'язатись з коліжанкою, вона в канаді вчила ортопедію. може, вона щось знає
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    та лікарі причину хочуть пункцією визначати (як тільки чую то слово мені страшно стає, не те щоб піддати свою дитину тим тортурам) тому власне і хочу і профілактику і для зміцнення...
    Ну шось я не розумію для чого моїй крихіточці пункції. Як на мене то це безглуздо. Не одну людину тим аналізом скалічили і мені відомі випадки коли люди інвалідами після того ставали. Така у нас медицина на жаль. Того хочу народні нешкідливі методи, які можна малій дитині :)
     
  4. irrka13

    irrka13 Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    якщо чесно, я особисто не знаю людей, яких би скалічили пункцією. а коли була студенткою, бачила операцію з епідуральним обезболенням. можливо є випадки, але я не знаю такого (не можливо все знати). я не на вашому місці і не знаю, що б робила, якби була вами. але як на мене, зі сторони, то й народні методи можуть бути шкідливі, якщо не відомо, від чого робити профілактику. шкаралупу яєць піврічній дитині? дуууже сумніваюсь в корисності ТАКОЇ профілактики.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    шо 1) шо 2) - не думаю шо добра ідея
    їчте сир - і багато. а навар з кісток і шкарлупу - не тра
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    шкаралупу з яєць їсть, наприклад, моя свекруха. каже, що допомагає. але їй 62. і ніхто, в тому числі і лікарі ефекту не бачать.
    ще я читала, що вагітним рекомендують потовчену шкаралупу яєчну з маслом перемішану на хліб намазувати і їсти саме для профілактики різних там кісткових проблем.

    то таке - щоб не думали, що такого не буває.

    АЛЕ, 6-тимісячній дитині?! ви що?! ви знаєте, що це алергічно? чи вам експериментувати подобається?

    вивар кісток - те саме. нісенітниці.

    творог в 6 міс? залежить, що вже входить в раціон вашої дитини.
    але - яка по вашому повинна бути доза творогу для профілактики проблем з кістками? та й потім - яких саме проблем?

    медицину нашу можна довго критикувати, але не варто нехтувати нею взагалі - це однозначно. і після встановлення причини багато що може прояснитися.
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    ще я вставлю 5 копійок.
    творог у такому віці можна лише трошки, і то за необхідності. він важкий і погано впливає на підшлункову, що може призвести до значних проблем з нею.
    Щодо шкаралупи яєчної, то свого часу багато читала, що дають її дітям, але на кінчику ножа, а не ложками, і за певним рецептом готують. Дуже багато тих розповідей було на всім відомому всеукраїнському форумі.
    І просто моя думка, що може ще до якогось лікаря звернутись, бо пункція таки страшнувато. і чи то справді саме укріплювати кості треба?
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    про творог обовязково ще почитайте
    він важкий на нирки...
    здається можна не більше 50 гр на добу
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    ІМХО: А вітамін D (зокрема D3) приймати? Він є в крапельках, тільки беріть водний розчин а не спиртовий! Щоб кальцій з мамусиного молочка засвоювався. А мамусі ударну дозу молочних продуктів. Може ваш природній кальцій просто не утримується організмом...
    Надлишковий кальцій я б не давала, щоб не вийшло так, що ви дасте його, а він всерівно не засвоїться, а просто сяде на нирки...
    А от щодо пункції... її ж мали б взяти не з хребта, а з бедрової кісточки, процедура під наркозом і дитинці залишиться лиш синячок, який її і не турбуватиме.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    я далеко не медик, але щось так собі подумала. як то кості крустять??? можливо хрустять сухлоби при згинанні??? можливо тої "змазки" суглобної в дитини замало??? тоді кальцій тут ні до чого....
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    Так Адріасіна доця не на грудному молочку....В тому то вся проблема.......
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    Та навіть кальцій з сумішей може не засвоюватись :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    Адріасю може краще спочатку зробити біохімію крові на кальцій(аналіз крові на склад мікроелементів), щоб точно знати що дитинці не хватає кальцію, калію. чи ще чогось. Самі ж знаєте що забагато кальцію то не є добре, можуть бути проблеми з нирками, які не зможуть вивести надлишок кальцію. а може дитині калію нехватає? Він відповідає за еластичність суставів? Треба зробити аналіз крові щоб не гадати.:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    Будь-який наркоз не є вже й таким "безобідним".
    Біохімію крові беруть з вени - трохи страшнувато. Вже тоді можна почати з найпростішого - здати ранкову сечу на аналіз по Сулковичу. Визначають вивід кальція з мочею. Щоб аналіз був достовірнішим - не вживати продуктів багатих кальцієм хоча б день два перед здачею сечі. Це, якщо суто кальцію стосується.
    А незасвоєння як кальцію, так і вітаміну Д може бути через проблеми з ШКТ. Тут треба хорошого дитячого гастроентеролога.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Катруся

    Катруся Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    Дівчата і я свої пять копійок вставлю, десь місців 3 тому ми чи не двічі в тиждень здавали аналіз по Силковичу, дільнича мала думку, що бракує кальцію у дитини і постійно позитивний результат тобто 3- 4 плюси, норма коли до 2 плюсів. Призначали кальцій Д3, Боялась я його давати.Сама усилено їла КД3 в таблетках, бо боялась що у дитини зуби підуть з запізненням через нестачу кальцію . І от одного дня зустрічаю на вулиці дільничу і вона каже, ви знаєте чула таку думку від лікаря поважного , що кальцій може виводитись так інтенсивно коли його забагато.. От так. А зубки у нас полізли вчасно ..Нестача - то я десь вичитала коли, зубки лізуть з запізненням. Тобто дівчата веду до того, що не завше можна вірити приписам лікарів, може бути і дві сторони медалі.
     
  16. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    Коли моя подруга зіткнулась з такою ситуацією (в її синочка хрустіли кісточки), то дільнича лікарка порадила їм до страв чи пиття додавати по 1краплині соку лимона. Малому тоді було приблизно 6 міс. З часом (як не буде алергії) то кількість краплин можна збільшувати.
     
  17. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    про лимон. Після того як почала в чай додавати лимон у нас зразу зуби полізли (вже є три і ше один лізе). Шось в тому є.
     
  18. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    Багато років тому сиділа в черзі до зубного. Там сиділа бабуся з онуком-студентом. Розповіла таку історію - її невістка по рекомендації лікарів їла багато шкарлупи яєць. Я точно не памятаю, щось вона перед тим мала - чи то на сонці довго була, перегрілась, (на морі) чи що, не буду брехати. Так от, малий родився із зубами в 2 ряди. І тепер вони кожен рік виривають по два зуби. Ну, і лікарі причиною такої дивини назвали зловживання скорлупою матері під час вагітності.
     
  19. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    просто кислота сприяє засвоєнню кальцію.
     
  20. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Укріплюємо кості!!! Чим? Як?

    В знайомої мала недоношена, в них схоже проблема - в малої одна ніжка довша та суглобики хрустіли, знаю, що вони зверталися в клініку Казявкіна, ходили на спеціальні реабілітаційні курси. З приводу пункції не знаю, але знаю що різні аналізи здавали, може й пункція була, то їм сказали що порушено щось там в розвитку того суглобу, тому і ніжка коротша, і хрустить. Він наче не встигає рости за кістками, тому той хруст є. Тобто суглоб повільніше за кістки розвивається. Тому, думаю, Адріася, що вам отак "на око" все ж, не варто дитині кальцій призначати, чи дієту спеціальну, бо то може й проблема в протилежному - кальцію забагато, кістки ростуть швидше норми, а от речовини яка впливає на ріст суглоба замало, звідси й хруст. Раджу вам сходити до толкового ортопеда, і не займатися самолікуванням, бо в такому віці дітки дуже гарно реагують на різні корекції та впливи і дають при лікування гарний результат, а от як запустити - то вже біда.