У кого де було весілля?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 29 Грудень 2006.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ БУЛО весілля (ювілей/ДН/хрестини/роковини). Якщо НЕ БУЛО - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!
     
    Останнє редагування модератором: 24 Травень 2015
  2. messenger

    messenger New Member

    Доброго дня!
    Порадьте заклад для весілля орієнтовно 50 чол.

    Перевага - гарна територія і приміщення. В ідеалі коло якогось озера. Ну і решта по списку (смачно, обслуговування і т.д.).
     
  3. GarnaDiva

    GarnaDiva New Member

    Доброго дня, ми справляли в ресторані Butterfly у Вінниці. Дуже романтична і приємна обстановка.
     
  4. saturn

    saturn New Member

    В Еліті обслуга і все на шикарному рівні
     
    • Смішно Смішно x 2
  5. Romankaaa

    Romankaaa New Member

    Святкували в кінці жовтня в ресторані "Відень" (біля Зимної Води). Сказати, що я задоволена - не сказати нічого. Та і гостям, певно сподобалось, бо дуже багато схвальних відгуків чули потім. І дехто хотів собі замовити, але кажуть, що до листопада 2018 вже всі дати зайняті (пропонують будні дні хіба).
    Вибрали заклад майже спонтанно - знали, що дат нема вільних, прийшли десь в лютому на зал подивитись і буквально при нас відмовились від броні.
    Сам зал то просто казка, все таке світле, гарне:girl_in_love: Закохалась з першого погляду.

    Адміністратор пан Зорян - професіонал, радить тільки найкраще і треба його добре слухати. Все порадив, все показав.
    І дуже терплячий, бо ходила я в ресторан як по свячену воду. То до декораторів, то на столи подивитись, то на ще щось. Якщо хтось буде в "Відні" робити, слухайте його, не пошкодуєте.

    Дуже переживала, чи всім місця хватить - робили майже на 140 людей + купа дітиск, але місця було якраз.

    Офіціанти вишколені, до кожного столу прикріплений один офіціант, моментально забирали порожні пляшки та тарілки.

    Кухня дуже смачна, страви подають оригінально. Переживали, чи не замало замовили, але в результаті море всього полишалось.
    Тепер чекаю, поки піду туди на чиєсь весілля, бо на своєму майже не їла. А страви спробувати хочеться:girl_haha:
    Не дозволяють свого солодкого, але їхній кенді-бар був нереальним. Дуже багато всяких тістечок та 4 види пляцка.
    Як і на кенді-бар, так і на фуршетні столи постійно доносили щось офіціанти.
    Мені вже вельон знімали, а фуршети пустими не були (при тому, що гості їли і їли).

    Заклад однозначно рекомендую, сервіс та кухня на найвищому рівні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Shumee

    Shumee Member

    "Приозерний заїзд" поблизу м. Яворів, там дуже гарний краєвид і три зали - для гостей, для танців і для фуршету...+ надворі бесідки) Ціни дуже лояльні)))доїзд по трасі))дуже задоволені)
     
  7. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Я туди заїжджала цього літа. Сталося так, що ми були змушені змінити зал , який ми вже собі обрали для нашого весілля. На той час в Скіфії були ремонти, тому багато чого оцінити я не змогла. Пишу за великий бенкетний зал, тому що, пам'ятається, там ще є менший зал.
    З плюсів :
    -великий просторий зал ;
    -якщо не помиляюсь , то круглі столики (або можливість такі замовити);
    -наявність внутрішнього дворика (доволі гарний);
    -альтанки;
    -Вікна вітрини ;
    -лояльний менеджер, яка може багато що уступити , якщо будете таки замовляти зал ;
    - своє м'ясне (багато закладів тримають марку , і своє не дозволяють приносити м'ясне) ;
    - доволі невелика ціна за меню кухні на одну особу (літом ціна була 350грн/особа);
    .... І поки що , це все, що мені прийшло в голову з плюсів ...
    Мінуси:
    - ну дуже вже близько заклад знаходиться до траси -ніякої нормальної прилеглої території зі сторони дороги, яка до того ж і не обгороджена добре. (Знаєте, є діти на весіллях, за якими важко інколи встежити, а бувають і такі гості, які приймуть на душу і за ними теж треба добряче дивитися ... А тут вийшов... і опа, траса ... Машини, шум, насичений рух... );
    - страшненька вбиральня (можливо вже і довели до ладу, унітази поміняли);
    -скандинавський дерев'яний стиль із стелею -балками дивився доволі бідно, але, мені казали , що в них глобальні ремонти, мають бути гарні зміни ;
    - потріскана місцями плитка ;
    -важчезні дерев'яні крісла (деякі розсохлися і хиталися );
    - павутина, яка реально в очі кидалася, і на скільки я розумію, до ремонтів, її ніхто не знімав (тобто, на чиїхось весіллях вона так і звисала ).

    Цього мені було достатньо . Вирішила, що там я точно нічого святкувати не буду.

    Також, мені знайома казала , яка справляла там зустріч випусників, що кухня в них не ахті .

    Більше не пригадую ніяких деталей, тому що, було це вже як з пів року тому .
     
    Останнє редагування: 11 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  8. didushokvika

    didushokvika Молода Мама Віка

    Розповім за наші останні бенкети і свої оцінки по 5ти бальшій шкалі:

    Весілля - Ресторан "Високий замок" - 4/5.
    День народження - ресторан "Львівські Забави" - 3/5.
    Ювілей - "Галактика"- 5/5.
     
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Якщо той, що з готелем СВ, наверх від вул.Миколайчука - то роки 4 тому були там гостями на весіллі. Нічого особливого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. silena

    silena злая мачеха

    Відгуляла весілля подруги недавно у Сонаті, при готелі. Дуже смачна вишукана кухня, ввічливий персонал та гарна зелена тераса. Мені дуже сподобалось :girl_dance:
     
    Останнє редагування: 6 Березень 2018
  11. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    "Кавалер Бутік Готель" - раджу, якщо хочете ставленя до вас, як до коронованих осіб. Причому, що цікаво, таке ставлення не лише до замовників і гостей, а й до підрядників, що приємно дивує. Не раз трапляється, що адміністрація ресторану ставиться до ведучого, музикантів, операторів як до "третього сорту" - то стіл накриють десь в коридорі, то апаратуру примушують через підвал носити (хто в темі - зрозуміє), то просто нахамлять. Тут же - абсолютно протилежне ставлення. Ледь я встиг занести одну колонку, як вже біля другої колонки стояв охоронець із візком, щоб допомогти завезти решту апаратури. Що вже казати про ставлення до гостей - персонал вишколений на найвищому рівні.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. LiubaG

    LiubaG New Member

    "Нота Бене" на Поліщука. Ціни, оригінальна кухня, інтер'єр, і особливо персонал - все дуже порадувало. Ніде в Україні я не зустрічала такого чудово сервісу. Не ставили умов, щоб половина алкоголю була з їхнього ресторану ітд, чи плати за оренду залу, чи обовязковий % чайових ітд..... А про те, щоб щось пропало чи поменшало в кількості і мови не може бути.
    Чудовий заклад!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Liandra

    Liandra New Member

    Доброго дня!Підскажіть будь-ласка скільки приблизно коштує місце на весільний бенкет у ресторані Едем в Пустомитах(вул.Глинська), можливо хтось чув чи знає?
     
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А чому просто не подзвоните в ресторан і не спитаєте про ціну? Будете знати одразу. От про плюси і мінуси різних ресторанів, звісно краще питати відгуки гостей, бо в ресторанах такого не розкажуть. Ну хіба тільки нахвалять себе)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Juszin

    Juszin Member

    А в мене з моім чоловіком, підкреслю це слово, так так, чоловіком, весілоя буде за кордоном. Так як ми проживаємо в іншій краіні, в кінці цього місяця. Просто раніше саме святкування, бенкет не було змоги зробити, а після цього ще й в Украіні будемо робити.
    І ви знаєте я одна в сім‘і, одна в батьків, з дитинства мріяла про пишне весілля. А з віком зрозуміла що не в цьому щастя і нащо воно мені. І чесно якби не батьки, то напевно і не було б ніякого весілля, вечірка тільки. Бо мені чомусь і не хочеться цього шаленого свята з купою гостей. Але це все роблю заради них. Так як я в них одна, і більш не буде кому. А вони так про це мріяли. А я все життя мріяла про брата, або хоча б про сестру на крайняк. Хоча б когось рідного. Тоді був би шанс не робити весілля, а спихнути це заняття на рідного брата чи сестру
     
  16. Oksana Abramchenko

    Oksana Abramchenko New Member

    В ресторані в рідному місті.
     
  17. Grizli

    Grizli Member

    Дівчата Привіт, чи організовував хтось собі весілля закордоном ?
     
  18. ShorpaJanna

    ShorpaJanna Member

    Весілля було у своєму дворі)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mixa

    Mixa Member

    Копу не раджу, за 5-ти бальною системою на 3+. Святкували дн, адміністратор багато наплутав. Офіціантів доводилось довго шукати. Хоч кухня досить смачна. Якщо підходить по розташуванню можу порадити Статус. Трошки дорожче за Копу, але на голову вище.
     
  20. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Була така ідея (але тільки ідея, швидко її відкинула), мені не по кишені платитити за літак і готелі для всіх, всім теж не по кишені такі весілля :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    http://posydenky.lvivport.com/search/21161405/?q=Галицька Корона&t=post&o=date&c[thread]=33885
    :)