У чому вбрані наші дітки?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем viltis, 10 Квітень 2009.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Я останнім часом стикнулась з проблемкою --ніяк не можу вгадати, в що саме вдягнути свого малюка, щоб йому не було жарко-холодно. Одні дивлячись на мого хлопчика кажуть, що я його парю, інші кричать, що здуріла, бо маленьку дитинку залегко вдягнула. Та й погода в нас така мінлива. То я зранку дзвоню до мами ( вона гуляє з собакою, і питаю чи жарко, і як вдягати приблизно) а потім в обід перевдягаю, бо стає дужже жарко.

    Як правильно визначити кількість одягу???
     
    Останнє редагування модератором: 6 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Я переглянула каталог від Valeri і речі справді гарні, а ціни дівчата там які? Мене цікавлять ковтини і повзунята і котонові і велюрові розміру 56.
     
  3. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Ціни прийнятні. Не скажу які, бо в мене "блат" і + давно повзунята брала. Шапочка десь 20 грн коштує, а далі не скажу.
    Ще додам, що на сайті далеко не все є. В мене багато їхнього було, то знайшла схожу одну позицію всього. Є багато гарних кольорів.
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    по цінах Валері:
    Брала в них человечки середньому по 40-45 грн, бодіки на довгий рукав по 35 грн, бодік без рукавчиків ( тіпа маєчкою) за 27 грн, шапочки 15-20 грн.
    Але всі речі є в різних по типу тканинах, то ж і ціни відрізняються. Но в порівнянні з тим які взагалі ціни на дитячі речі в тому ж антошці, чи на південному - то у валері просто шоколадні ціни а якість нічим не гірша, а може і краща.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Сьогодні заходила в Тигрес, що в Арсені на Сихові, то там вроді непогані (30-40:wacko: знижки (30-40:wacko: на товари колекції Весна-Літо 2009.
    Купила боді-льоля фірми Smil (41 грн.) (В-во Одеса) вроді непогана якісь, і в середині дуже мякеньке я думаю для новонароджених якраз, от тільки ненаю яке воно буде після першого прання
    А Valery тоже в Тигресі була, але деже малий вибір.
     
  6. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    А мене взагалі не можна впускати в жоден дитячий магазин!!! Як побачу щось гарненьке не можу стриматись й все!:girl_in_dreams:Воно все таке гарнюня,ну як можна стриматись?!Чоловік вже давно закрив очі на то,що в нас у доні більше речей,ніж у тата й мами разом!:girl_crazy:
     
  7. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Колись вони мали у Львові свій фірмовий магазин з дуже прийнятними цінами, тепер, на жаль, залишилися лише антошки-тигреси :sad:
    З усіх речей, ношених моєю доцькою, якраз ці залишилися в найкращому стані, готові для другого малюка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Взагалі то я купляла в Інтермаркеті на Городоцькій, але там дуууууууууже маленький вибір. І ще на їхньому сайті читала, що вони продаються в Арсенах, але я ще там не була і тому точного ненаю чи вони там дійсно продаються
     
  9. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Одяг фірми Smil купувала в Арсені на Зеленій(мені до нього найблище) . Але також малуватий вибір.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Треба їм писати, щоб відкрили назад свій магазин!!!!!!!!!!
     
  11. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    В мене теж речі від Smil скільки б не прала залишаються в дуже гарному стані. Але ні в Антошці, ні в Арсені... і взагалі ніде не бачила великого вибору їх одягу!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Нещодавно була в Антошці - у вівторок. Вибір марки SMIL там досить непоганий - і повзунята, і кофтини, чєловєчки. І ціни відповідають якості.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Я туда збираюсь в понеділок трошки закуплясь в роддом. А які межі цін на повзунки і человєчки?

    В якій Антошці? Та що на Науковій?
     
    Останнє редагування модератором: 18 Вересень 2009
  14. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Ціни на повзунята десь 40 грн. , на кофтинки - теж в таких межах, чєловєчкі - 67 грн. Ще, до речі я купувала набір біленький, щось схоже до христильного,: повзуни половинчасті, кофтинка, шапочка, рукавички - все разом 59 грн. Марку не памятаю, але вітчизняна. Там ще є просто суперські розпашоночки по 13 грн. - Якість теж дуже класна, на кнопочки і з ефектом рукавички-рукава(можна і так і так). Є і інші виробники і дешевші ціни.
    В їх асортименті ще є і шапочки дешеві, і ситцеві і трикотажні, я теж брала.Хотіла взяти шкарпеточки, але знайшла дуже класні пінеточки - взяла. Всі марки є сертифіковані, на відміну від тих, які я бачила в Лис Микита, що в центрі біля Вернісажу. Ціни трішки дешевші за SMIL, а якість - просто якесь знущання над покупцем:тканина жорстка, але колір вже вицвівший. розмір не європейський, а якась1.Туди іти не раджу;)
    До речі, я теж в роддом закуповуюсь. Мому малятку 34 тиждень, може десь разом родити будемо;) в один час.
    Як закупитесь, то поділіться враженнями;)

    Асортимент товару в них і там і там практично однаковий. Одні речі я купувала в Центрі, а інші на Науковій. До речі, ціни я писала без 5% знижки, а в мене є ще і карточка, Якщо вона і в вас є, то не забудьте.
    Щасти Вам:)
     
    Останнє редагування модератором: 18 Вересень 2009
  15. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Я на Південному бачила такі розпашоночки фірми Тотошка за 20 грн. Тканина мені не дуже сподобалась, якась твердувата і малюнок дубовий. Класно виходить - в Антошці дешевше! :girl_haha:
     
  16. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    сьогодні була на вул. Франка, біля Стрийського ринку в магазині трикотажу. Там представлені і дорослі і дитячі речі. Так от хотіла запитати у вас, дівчата, чи ніхто не знає таку фірму "Ладан" - Червоноград, яка в них якість? Я ризикнула, і вирішила купити повзунята і кофтину найменшого розміру - весь комплект мені обійшовся в 36 грн. Якщо після прання ці речі не поміняють свого вигляду, то це супер, бо якість в них хороша. Правда там вибір невеликий і є ще вироби ПП Семенюк.
    Може хтось знає, де є більший вибір?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Ну як закупи!!!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Та чоловік хіба дасть щось купи!!!!!!! :girl_cray: Забобонний трошки він в мене. Попала перше в Пелікан в Цумі то там і купила повзунки (36 грн) фірми Агу. Класна якість і вигляд прикольний, з бантіком (я їх просто обожнюю). А перед тим купила боді-льолю, шапочку і шкарпеточки. Так що вже як народиться, то голеньким не буде. Нажаль все по одній штуці (більше не позволяють купити :girl_cray::girl_cray::girl_cray:)
    А в Антошці хотіла купити памперси, салфетки і присипку (ціни вроді найнищі з тих які я де-небудь бачила) так як все чоловік недав - спішився трошки :girl_cray:
    Можна сказати походила, пооблизувалась і толком нічого не купила. А і ще приглянул ліжечко в Тигресі в Скрині.
    От такі бідні мої покупки, хоча по магазинам я чоловіка витягала по повній програмі :girl_cool:

    Купила ось такі повзунятка (4102) http://agu.com.ua/ukr/product/da/

    Діви Семенюк чи Ладан? Фірму Ладан мимольотом бачила на Краківському а Діви Семенюк є 5 маг у Львові
     
    Останнє редагування модератором: 22 Вересень 2009
  19. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Можете написати, де саме?Бо якість мені подобається, а фірма Агу, це що за виробник. Я заходила на сторінку, досить гарненькі.


    Мій би теж не дав і його мама, але я ходжу всюди зі своєю мамою, тому і немаю проблем. Правда, добре, що везе теж не він, а батько. Не все купуємо, але хоть роздивитись можна, батько в мене терпимий - в машині сидить скільки треба:)
    Я була сьогодні в Карапузі на Вол. Великого, бачила там фірму Татошка. Якість мені теж не сподобалась.
     
  20. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Діва Семенюк:
    Личаківська 18
    Гоголя 14
    Петрушевича 5
    Коперника 48

    Агу Луцька фірма. Найбільше їх бачила в Пеліканах на Горродоцькій і в Цумі.

    Дівчатка ще писли що хороша фірма Валері. Я її тоже щупала і тоже ніби непогана якість. Є на Санта-Барбарі і бачила на Південному. Ось їх сайт http://www.valeritex.com/

    А мому татові недай Бог проговоритись що щось купила, то буде моріла на цілий вечір. Про це я тільки можу поговорити з мамою і чоловіком.
     
    Останнє редагування: 22 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  21. Helga.k

    Helga.k Well-Known Member

    Відповідь: В чому вбрані наші дітки?

    Є ще магазин-гуртівня "Піколо", на Замарстинівській, кінцева трамвая, але там немає ні вивіски ні центрального входу, це на теритарії якогось колишнього заводу. Частину речей вони там шиють, а частину привозять з Турції та Польші, якщо я не помиляюсь. Кілька днів тому подруга купувала комбінезон-трансформер зимовий з капішоном, топіками та рукавичками на ріст 86см - 350 грн. Комбінезон відкритий(без рукавів) вільветовий утеплений на різт 80 см - 120грн. Шапочка весняно-осіння - 25 грн, є ще там трикотаж.
     
    • Подобається Подобається x 5