Тренуємось з Джилліан Майклс

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Яруська, 5 Листопад 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Я сьогодні була дуже старанна :girl_cool:, так захопилася, чекала ще одне коло, але чую "кул даун", чуть не розплакалася від несподіванки
    Ф2/д4 ва5
    Завтра тріцепси передадуть привіт моїм новим гантелям :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я таки взялася до стрункої фігури, отже Ф1/д2 подолано!!
    майже тиждень не важилася, і нині бачу, що вага ще підскочила. Хтось тут колись писав, що на початках тренувань так буває. Скажіть може хто з жосвіду - то на довго отой плюс? чи як воно там відбувається все "всередині"?
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    якщо довше, ніж 2 тижні - раджу переглянути харчування
    М'язи м'язами, але там палиться калорій багато
     
  4. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    В мене вчора було кардіо 2, спершу думала, що мені не доскакати до кінця, але більш менш закінчила.
    певно і мені треба, бо об'єми щось геть не змінились.
     
  5. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Вчора в мене був заслужений вихідний після 10 днів))сьогодні почався другий рівень...ох там і вправи,ох же ж кардіо я в шоці:girl_impossible:сказати, що я не встигала за ДМ то не сказати нічого:)) .
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а я сьогодні в роздумах. Всі міряють об'єми - і я поміряла
    те, що в талії плюс півтора см - це нормально, бо на початку качання пресу це в порядку речей. В мене живіт до занять був плаский, а тепер рельєф вже видно
    низ живота вже дав мінус см, і мінус см на бедрах.
    Але що мене непокоїть - це ляжки. вони були моєю вічною проблемою, місцем найбільшої концентрації ваги. Навіть від природи - тип фігури "груша". Коли я займалась балетом і гімнастикою, в мене дуже "закачався" чотириголовий м'яз. тому великі ляжки - це не лише целюліт, але виглядає все одно не дуже.
    Останні 8 років я не займалась прицільно силовими навантаженнями, фігура мінялась, і загалом я досить добре схудла. За рахунок розслаблення того м'яза і зменшення жиру ляжки вже майже нормалізувались. А на початку занять з Джиліан я відчула знайоме напруження. Почала робити додаткові розтяжки після тренувань і думала, що все обійдеться. А ні, знов непотрібний рельєф почав рости. Сьогодні наміряла майже 55 см обвід ляжки :sad:
    не впевнена, що сьогодні робитиму цілий воркаут. Добре подумаю, які вправи замінити, і що взагалі робити
     
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    і я здолала нині Ф1/д3. Було дуже важко сьогодні, бо всі мязи дуже боліли під час тренувань. Навіть трохи халтурила - робила менше , іноді щоб передихнути.
    А та моя вага то взагалі капець - залежно де її на підлозі поставити то вона різне показує. Я хоч і знала це, завжди важуть приблизно в одному місці, але нині вона шось такі збої давала при перетягування всього на 5-7см!! Так шо точна моя вага мені невідома, лише в діапазоні +-1,5кг )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Я сьогодні вже справилася: ф2д5 ва6
    Дівчата, якщо вага не йде, значить ви споживаєте калорій більше, ніж тратите, або інші крайнощі - їсте як горобичики і організм тримає все при собі.
    Я зараз їм більше, ніж до схуднення, голод швидше відчуваю, солодке їм. Переглядайте харчування, розганяйте обмін.
    Бо буде так, як в мене довгими роками: м'язи є (постійно чимось займалася), але під добрячою прослойкою їх просто не видно. Тобто самим тільки спортом схуднути важко, це я зі свого досвіду.

    Не відчуваю себе в силах і достатніх знаннях створити тему про зож_пп, але в іг достатньо профілів зі зрозумілими описами
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та вага то півділа.

    що робити з ляжками, ще не придумала. Мені при моїх параметрах 83-64-91 ляжки більше 52 см в об'ємі виглядають просто непропорційно.
    Тому пробіжка була (підчас бігу теж ті м'язи відчувались, та я вже знаю, що самим бігом їх не збільшу), а джиліанитись нині не буду, напевно. Зараз ще хула-хуп беру хвилин на 20.
    Компанія у вас тут класна. Не хочеться залишати. Але і хронічно офтопити теж не хочу
     
  10. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    а мені дуже навіть подобається ,що кожного дня тут можна "прозвітувати" про свої маленькі досягнення, і потішитись чиїмось успіхами з ДМ)) то додає, особисто мені, мотивації і якоїсь впевненості, і ще отим "зітуванням"я себе ніби контролюю, щоб не пропускати і не халтурити
    ))) а тим більше, темка є - треба її підтримувати))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Знаю, питання з тих, за яке в мене можна кинути тапком: чи зовсім обов'язково займатись в кросівках??:girl_blush2: просто в хаті якась така підлога, що під час кардіо я товчуся як кінь, ну принаймні звуки точно такі, ніби коняка стрибає...((:)girl_crazy:
     
  12. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Якщо вже зовсім треба скакати, то стелю коцик, він амортизує
    Але кросами не зловживайте
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ф1/д4! стараюся не пропускати ))
    нині вже легше трохи ніж вчора. До речі я без кросівок, бо просто не маю їх... але бачу, що дуже мені треба роздобути такий спортивний топ чи майку!
    і про вагу - я зараз з їжі стараюся притримуватися принципів -60, хоча не скажу що повністю йду по системі, та все ж хаосу в харчуванні менше, солодке їм до 12, рідко після. Заміряти себе шось не вмію, але от що хочу зробити, то пофоткати себе зараз і потім, щоб спаравді глянути на зміни візуально . Але все ніяк не зберуся, потім не буде сенсу фоткатися, таки треба себе організувати.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Не майку, а спортивний бюстгальтер.
    Треба, обов'язково
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    дякую, що зорієнтували. Я якраз нині бачила такі в ґутентак, і не надто дорого. Але мала мене вже там нудилася, а я сходу не розібралася який розмір мені треба, а завтра треба певно забігти ще раз туди.
     
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Я вчора пропустила, але відсакала сьогодні ф2д7 кардіо
    Завтра знову в бій)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    В мене теж сьогодні було кардіо. Перепочинок був серед тижня, тому завтра розпочну 5 тиждень, аж не віриться, невже місяць я уже тренуюсь?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а я нині таки прохалявила(( якось нині і натхнення небуло, але і умови загалом не склалися, навіть на тих 20 хв за весь день. Сподіваюся що була лиш моментна слабинка, і завтра все піде далі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    все, я виправилася!! Ф1/д5 відскакала )) правда з перервами. Взагалі мені часто доводиться робити перерви - то мала під час сну встає підцицятися, то я розраховую, що вони з татом гуляють, а вони повертаються зашвидко. Не знаю чи то дуже впливає на ефективність вправ, але маю такі перерви 10-30 хв може бути, коли як.

    Дівчата, а ті хто займається вже місяць і більше - як вам результати? візуально є зміни в фігурі чи у вазі?
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я сторінкою раніше писала про свої зміни
    і це не є негативний відгук. Просто в мене параметри до початку занять були досить невеликі (83-63-91), тому м'язами вони вже не зменшаться точно.
    інша річ - якість тіла, якість шкіри. В цьому плані руки, грудні м'язи, живіт - дуже добре змінитись
    А от ноги до такої фігури пасують значно стрункіші, ніж є зараз. Від занять за Body Revolution мої ноги зміцнюються, але важчають і накачуються. Не люблю цього. Тому я займаюсь тепер розтяжками і бігом
    Можливо, з часом знов включу деякі вправи Джиліан в свої домашні тренування.
     
    Останнє редагування: 7 Листопад 2016