Тренуємось з Джилліан Майклс

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Яруська, 5 Листопад 2013.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та як сказати
    за годинку до заняття - не зле :) в моєму досвіді
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    В моєму випадку зле навіть за 2 год до заняття. На кардіо вмираю.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    я її зробила певно за дві годинки, але дуже розтягуала задоволення і ше холодною допивала, то десь за пів год до заняття(( ну така вже в"яла займалась капєц((
     
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Ф2/д2 ва6
    Важко і трохи задовго, але є над чим працювати
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ф1 д 20 ВА 4 зроблено
    сьогодні ребра нічого не казали.
     
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А я свій бегіннер знайшла лиш 3 воркаути, думала, що їх є більше, але не знайшла. Хоча ми наразі трошки виїхали з дому, на телефоні важко шукати мені, а може хіба купувати треба весь курс. Але я тут розхлябалася трохи і роблю вправи через день. Нині вирішила взятися за "струнку фігуру", левел 1. Намучилася капітально, але хвалю себе, що не починала з нього відразу, а хоча б тих пару днів взяла ту "розкачку" на бегіннер.
    Ще хочу почитати рекомендації про їжу і пиття на період виконання вправ, бо так хочеться пити відразу після вправ, а я шось не знаю чи варто напиватися так дуже, і через скільки можна їсти.
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    якщо Ви не схильні до набряків і не маєте проблем з серцем - пийте скільки хочете. Якщо схильні набрякати - пийте після тренування малими порціями, але часто.
    З приводу того, що хтось задихається на кардіо. Я не претендую на роль експерта, але раджу переглянути ритм дихання. Особливо коли кардіо-вправи чергуються з силовими. Буває так, що треба швидко встати і почати стрибати. Ось тут зверніть увагу, щоб тим вставанням не збити дихання і не почати стрибати на "збитому".
    В мене понижений тиск, всякі судинні дурниці, але я прекрасно бігаю і вже майже 3 тижні прекрасно займаюсь з Джиліан. Поки не почала правильно дихати, пробігти не могла і кілометра.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я вмираю навіть від не швидкої їзди на велосипеді після кави( думаю собі пульсометр купити, може то задужо для мого серця.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    @Retaret там так і є лише три ва: 10 днів ва1, потім 10 днів ва2, потім 10 днів ва3

    Зозульки, в кожній програмі свій графік!

    А я сьогодні обзавелася кілограмовими гантельками, зввтра буду вже махати)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    і я вже відтренувалась, 4 вокраут мені залегкий чи що.
     
  11. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Мацьопенька перемога над собою - 10 день готово... )Цілком погоджуюсь з вами, @cjomcjomka, я поки не почала контролювати вдих-видих, то кардіо ледве осилювала,а потім прислухалася що там ДМ говорить, то вона й радить там слідкувати за диханням)
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені якийсь не те щоб залегкий, але не "насичує", а "розпалює апетит"
    я вчора після нього ще крутила хула-хуп (не одразу) і ще протягом дня кілька разів мене пробивало на двохвилинки-кардіо
    сьогодні 21 день! Я ще так і не вирішила, чи буде він вихідним :) але число 21 означає ,що у мене вже звичка. З чим себе вітаю щиро :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  13. iragonzales

    iragonzales В декреті

    сьогодні завершила 1 фазу, завтра відпочиваю. Дівчата ви всі молодці!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Я згадала, що в мене сьогодні кардіо, гантелі чекають до завтра))
    Сьогодні ф2д3 к2.
    Кльово, важче, але абсолютно можна робити, я боялася кардіо-вправ в опорі на руки, але така всього одна.

    Мені ва4 дуже подобається вправами на ноги і сідниці, і він легший мені, ніж ва3, який більше на руки має навантаження, але я вже писала, що в мене руки слабенькі

    @Made in USSR вирішуйте свої протиріччя і повертайтеся, я буду вас чекати))) сварити себе - зайве, успіх в любові :heart:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я після першого проходження ВА 3 помідор порізати не могла, так руки перенапружились :)
    він був "днем улюблених вправ"
    Я зробила кілька чергувань: кардіо - вправи на ноги-сідниці
    І навздогін покрутила хула-хуп.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Я теж від вчора з вами дівчата, після других пологів так в ідеальну форму і не повенулася, так що потрібно працювати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Імель дякую, що просвітили. Аж мені соромно стало - просто мухапавтарюха я - всі шось роблять і я давай собі, а не розібралася толком .
    Але я тепер в конфузі шо робити далі - беґіннер по тій схемі чи вже братися за ту 30денну фігуру?!! Після вчорашнього першого разу "стрункої фігури" нині таки багато що чую, особливо ноги вгорі, а ще важко брати малу на руки, так наче тіло якесь слабке стало.
    Нині ми поверталися додому з невеликого виїзду, то я так і не організувалася, але до завтра треба таки вирішити що буду робити і приступати.
     
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    @Retaret соромитись не треба, добре, що розібралися

    Мені важко вам радити, залежить все ж таки від вашої підготовки фізичної і стану, прислухайтеся до себе, якщо вистачить завзяття пройти дві програми, спочатку для початківців, потім шреди, то починайте з простішого, бо якщо шреди будуть заважкі, щоб не було розчарування, але якщо відчуваєте, що два місяці для вас - задовго, спробуйте одразу шреди
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Не знаю, як в кого, коли я приступаю до ДМ, то в мене на початках завжди таке.Ні ходити, ні сідати. Найгірше спускатися сходами. Але я продовжую робити через біль, власне йдеться про біль м''зів, а не суглобів. Може ті тренування не такі повноцінні, но вони пришвидшують для мене розганяння молочної кислоти. За тиждень проходить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ф 1 д 22 зроблено
     
    • Подобається Подобається x 2