Тренуємось з Джилліан Майклс

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Яруська, 5 Листопад 2013.

  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Ого. Я з кілограмовими, то деякі вправи так ледь з ними дотягую. Руки (і не лише вони((() втратили форму за ті три роки що прохалявила.
    Двохкілограмові напевно і не осилю.
     
    Останнє редагування: 20 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Хо-хо, скільки підпільниць :girl_dance:
    @Fleshka @Shatenka за якими комплексами займаєтеся?

    Оскільки ранок почався дуже рано, а перший сон був дуже коротким, я вже позаймалася
    Ф1д19
    Розбудіть хтось мене :girl_emo:
     
  3. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Я теж до підпільниць:girl_smile:, тихенько читаю темку , боюсь сама собі зізнатись, що люблю фізичні вправи і починаю від них залежати. Бувають дні, що приходиш до дому , ледво волочиш ноги, думаю, ні, сьогодні не буду, а той голос з середини - тааак, встала і пішла любити своє тіло... І я йду..),(потім так себе люблю за прикладені зусилля)). Кардіо чергую зі шредами. Джиліан суперова.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Взялась наразі за фігуру за 30 днів. Доповзла до 2 рівня. Закінчу це все діло, і питатимусь тоді тут, що наступним краще робити.
    Кардіо для мене не проблема, а от силові на руки, то трошки слабо стягую.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Для мене проблемою було тільки перший тиждень. А потім, навпаки - відчувала потребу займатися, навіть просто посеред дня робила деякі елементи програми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Я теж з таких починала, здавалися непідйомними. Зараз вже по 2 кг використовую, і вже, мабуть, важчі б могла брати. В мене руки - найбільш проблемні, дуже слабкі були - колись навіть після пілатису боліли.
     
  7. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Я з самого початку купила 2-кілограмові, бо думала, що кілограмові будуть залегкі)) Правда,ті вправи,які Джилліан каже робити з легкими гантельками, мені трохи важко, деякі роблю без)
    Зараз займаюся з Body Revolution, дуже мені подобається ця програма, не набридає, бо вправи різні. Це вже третій чи четвертий раз проходжу її)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ф1 д 12 готово
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я сьогодні поважилась, бо по відчуттях стала значно тяжчою
    а ні, ті ж 57 кг.
    спина починає дякувати. А тодійшій біль в спині після тренування був пов'язаний з тим, що я займалась майже спросоння, не "розходившись". Так робити не треба.
    Нині запланувала собі тренування на 11 годину, якщо нічого не зміниться і відзаймаюсь свій ф1 д13- то не буду вже тут флудити :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Сьогодні було кардіо. Ф1д20, останній день третього тижня, завтра вихідний, з понеділка починаю четвертий тиждень
     
  11. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @cjomcjomka, Ви зовсім не флудите, Ви завдаєте ритм і тримаєте темку в тонусі), пишіть ще..
     
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Сьогодні завершила 2-й тиждень. Завтра починаю 3-й)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Хм, 3-тій тиждень значно важчий, мені таке відбиває охоту займатись. Побачимо як буде далі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Четвертий воркаут мені подобається значно більше, ніж 3ій. Мені третій теж важкий, на руки особливо. Але бажання закинути немає.
    Аніта Луценко недавно писала в ІГ, що якщо важко, то якраз треба тОму і приділяти увагу, а не закидати.

    Я більше побоююся другої фази)))
    Але закінчити комплекс треба, бо вже хочу Джиліан-йоги
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    мені щось її йога не подобається, якась занадто фітнесова чи що.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

     
  17. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    А в мене вчора був перший день 1-го рівня "стрункої фігури"...:girl_dance: викупила ганткльки по 2 кг, і пішла жара:girl_smile: мені вага їх якраз люкс, лише випади в сторону з підйомом гантелей на рівні очей не дуже даються, тому беру лише одну гантель:girl_sad: буду займатись і тут підписуватися, для контролю,щоб не халявнічати:girl_crazy:
     
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Почала четвертий тиждень Ф1/д22
    Час пройшов швидко, гарно позаймалася і в задоволення, сьогодні вже легше)

    Мені якраз такої фізухи і хочеться
    так, важливе доповнення, дякую
    Я лиш наголошувала на тому, щоб працювати над собою, щоб стати кращим, лінь переборювати
    @kykysia а коли ви спати лягаєте?
    Я коли скакала, то заспокоювала себе, що це лише 6 хвилин)) але я вдень займаюся
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я вчора не змогла собі організувати тренування (були в гостях цілий день)
    нині вже готовий 14й день 1ф
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    @Імель десь близько 23 - майже зажди, буває і пізніше.. от вчора пострибала,в душ і спати)
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2016