Трагічні життєві історії

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем odree, 3 Червень 2009.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    А звідки ви то знаєте? А може то просто така відмазка? Знаєте, я кілька років тому відпочивала на Світязі у тітки своєї і приїхав до неї якийсь її знайомий. Крутий такий чувак з шикарною іномаркою. Мені розповіли таку історію, що кілька років тому він переїхав людину,на смерть..Вина була його... Але він так собі запросто відкупився, не сидів,нічого,абсолютно!!! І по ньому не було взагалі видно, що його щось гризе.Він відривався по повній, машина така , що огого! Ось про що мова! Розумію, що є різні випадки, буває іноді дійсно якась фатальна випадковість, шкода водія, їй з тим жити все життя. Але головне, щоб вона все-таки усвідомлювала це! Бо часто таких батьки відкуповують і вони навіть не розуміють, що зробили.
     
  2. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    я не берусь нікого ні звинувачувати, ні виправдовувати...

    але чому повністю провина водія? (ДАІ по отриманому відео ще не зробило офіційного висновку...)
    що робила дитина 6-річного віку на проїжджій частині дороги (не на пішохідному переході)? (я розумію що вулиця з обмеженням швидкості та одностороннім рухом, але ж - Дорога...)
    де були батьки дитини чи дорослі у супроводі?

    особисто я - за адекватних водіїв та адекватних пішоходів, але, на жаль, в нас дуже бракує і тих, і інших, як і досконалого місцевого законодавства в питаннях захисту водіїв від неадекватних пішоходів...

    Перший час як жила в Німеччині завжди дивувалась чому на дорогах було достатньо німців-водіїв, котрі як бачили пішохода, котрий переходить дорогу у невстановленому місці, підвищували швидкість, щоб "навмисне догнати" (і такі випадки "вдалого доганяння" не рідкість) або максимально налякати... Погодьтесь, досить неадекватні дії водіїв...
    А в нас усе навпаки - для усіх винен майже завжди водій (апріорі) незалежно від обставин ДТП...
     
  3. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Повірте,як би хотіла все віддати-знайшла би можливість,навіть в тому самому в психдиспансері. У кінці кінців,є її близькі люди,які можуть хоч якось допомогти родині, раз вона катається на такій машині. В цій ситуації їй не треба думати,як стрес пережити,а думати як помогти хлопчику. сподіваюсь так й буде.
     
  4. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Vittoriya, в мене також є два випадки таких. Один п"яний їхав і врізався лоб в лоб. А потім вихвалявся, як легко відмазався. І друга, придурашена, вилетіла на зустрічну. Також ні покарання, ні покаяння. Знаєте, після того мене нудить, коли я бачу тих людей. Хоч вони були мені досить близькими. Можливо, я приміряю все на себе. Бо коли рік назад я, виїзжаючи зі стоянки, поцарапала чужу машину, місяць відійти не могла. Я до сих пір не можу дивитися тим людям в очі.
     
  5. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

     
  6. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    оленко, але ж власне там не розженешся навіть, всі машини повзуть

    розповім тобі випадок, який стався з нами і з Божої волі ніхто не постраждав, хоча всяке могло бути. це було 16 лютого 2002 року, цей день не забуду ніколи. було багато снігу, між будинками на дорозі була просто одна колія і лід. швидкість руху на такій дорозі максимально складала 15-20 км. і от ми їхали в такій колії з мінімальною швидкістю, повертали. і тут, завершуючи поворот ми бачимо, що мама тягне санчата в колії для машин. вона не переходила дорогу, а саме їхала вздовж, при тому, шо на тротуарі сніг ьуло розгорнуто і там можна було їхати. чоловік починає гальмувати, пробує виїхати з колії, але не тут то було, машина на льоді їде, як і їхала, а до санчат залишаються метри. мама, почувши, що ми сигналимо, бере смикає санчата і..... санчата в руках, а дитина впала в колію.....а машину то несе далі. все відбувається за долі секунд. потім мені вже не видно було що робиться, бо мама рванула за малим і машина зрівнялася вже з ними. в мене пропав дар мови, серце так колотилося, що я думала, що зараз вискочить, руки трусилися, що було з чоловікам, навіть передати не мажу. коли машина стала, ми вийшли і тут та мама починає на нас кричати. а за що?????? слава Богу вона встигла за комір витягти дитину майже з-під коліс з тої колії. вона ще хвилин 5 заспокоювалася і поїхала собі далі. а ми так і стояли, ще хвилин 15, поки наступна машина не попросила вступитися. ще пів години ми не могли говорити. я навіть зараз друкую і в мене аж руки тремтять.
    оленко, тут теж вина водія????? якщо б ти хоч раз поїздила за кермом по львову, ти б сама стрілася з неповагою як водіїв до пішоходів, так і пішоходів до водіїв. я не кажу, що всі одним ликом шиті, але і не варта так категорично займати одну сторону. не дай Боже нікому будь коли такої життєвої ситуації, як в цих двох родинах. особисто я молитимусь за них обох, нехай в кожного все буде добре.
    відмажуть, не відмажуть, перед Богом всі рівні, і перед ним же всім відповідати

    і пішоходи теж повинні знати правила. не можна суто до водіїв мати таке ставлення
     
  7. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Розженешся,при бажанні..Я працювала на тій вулиці більше півроку, щодня спостерігала як їздять там машини-повір розженешся.Щей на той обгризок тратуару умудрялись заїхати:sad:
    я така категорична саме в данному випадку:Тому що завдавши ТАкої біди дитині ,говорити що переплутали педаль газ-гальмо-щонайменше смішно.

    Повинні.несперечаюсь!І то навіть не просто знати, а зазубрити назубок,але нажаль
    навіть переходячи на зелене світло,на свому переході і тримаючи малого за руку..я неодноразово "відскакувала"від машини яка й незбиралась зупинятися..тут теж вина пішохода????????
    Олеся кожен дивиться з своєї колокольні,і ніхто не застрахований від пяних водіїв чи там пяних пішоходів ,які під колеса кидаються,але в даному випадку,ставлячи на місце постраждалої чужої дитини свою(не дай Бог звісно)-я вважаю що неправий водій.
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Гм-м-м.
    За свої 17 років водіння теж був у різних ситуаціях. Усі ми страждаємо від ідіотизму, але...
    Мусимо розуміти, що шкода, заподіяна черевиком на моїй нозі - моя відповідальність. Навіть, якщо зашпортаюся за йолопа, котрий розлігся поперек тротуару.
    З автомобілем аналогічно. Трафунки різні бувають, згоден. та в більшості випадків, крім нас самих (і пана Бога), ніхто не вбереже від прикрощів. Ми КЕРУЄМО автом - ми мусимо пильнувати.

    ЗІ: коли був школярем, автівка покалічила нашу класну керівничку. на автобусній зупинці. лікувалася довго і тяжко. з тих пір затямив, що навіть на тротуарі ми не є в безпеці.
    Трудно...
     
  9. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Хто знає, як дитина себе почуває?
     
  10. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    для біди не потрібно швидкості
     
  11. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    вчіть правила і здасте.
    Мені вдалось здати без грошей, брату і сестрі також, то не вірте в казки.
    Навіщо платити за права, якщо правила всеодно потрібно знати, щоб не порушувати їх та вміти захистити себе перед ДАІ, якщо незаконно беруться складати протокол.
    Сестра без адвоката та юр. освіти виграла 6 судів, (і собі і колегам) де кожен штраф був незаконним і складав від 500грн і більше. Тому правила знати треба.
    Чому не введуть штрафи для недолугих пішеходів - тут загадка.
    Це не тільки наповнило-б бюджет, але й навчило багатьох "оленів" правильно переходити дорогу.
     
  12. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Він надалі в реанімації.Будуть ще раз його оглядати,здається нащастя спинний мозок не зачіплений.але то таке попереднє..
     
  13. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Трохи теорії, може комусь пригодиться

    (Постанова КМ, КМ України, від 10.10.2001, № 1306 "Про Правила дорожнього руху")
    Водії зобовязані дотримуватися:
    безпечний інтервал - відстань між боковими частинами транспортних засобів, що рухаються, або між ними та іншими об'єктами, за якої гарантована безпека дорожнього руху;
    безпечна швидкість - швидкість, за якої водій має змогу безпечно керувати транспортним засобом та контролювати його рух у конкретних дорожніх умовах;
    п. 7.1.1 Водії зобов'язані бути особливо уважними до таких категорій учасників дорожнього руху, як діти, люди похилого віку та особи з явними ознаками інвалідності.

    2.3. Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов'язаний:
    б) бути уважним, стежити за дорожньою обстановкою, відповідно реагувати на її зміну, стежити за правильністю розміщення та кріплення вантажу, технічним станом транспортного засобу і не відволікатися від керування цим засобом у дорозі

    А це до відповідальності:
    Відповідальність за статтями 286 КК (санкція за тяжкі тілесні ушкодження від 3 до 8 років) настає лише за умови, що винна особа внаслідок порушення певних правил спричинила з необережності потерпілому середньої тяжкості чи тяжке тілесне ушкодження або його загибель.
    Якщо ж, порушуючи відповідні правила й усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, винний передбачав суспільно небезпечні наслідки і бажав або свідомо припускав їх настання, ці дії необхідно кваліфікувати за статтями КК, в яких встановлено відповідальність за умисні злочини проти життя та здоров'я особи. (санкція від 5 до8)(Постанова, Пленум Верховного Суду України, від 23.12.2005, № 14 "Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті")
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    згідна з Одрі
    швидкість немає значення. тільки увага - як водія, так і пішохода.
    теж була в ситуації, коли жінка ( на підпитку) не зауважила руху авто в лівій смузі, при односторонньому русі, бо в правій смузі паркувалася маршрутка. і вона не по переходу, а за 100 м. за ним вирішила перебігти вулицю в напрямку зупинки маршрутки.
    при чому були сутінки, машина з ввімкнутими фарами.
    водій зреагував і так викручував вправо, що вдалося не на капот піймати , а лише дзеркалом зачепити пані, що при падінні все рівно призвело до перелому руки.
    але пані на підпитку- не мала претензій. водію повезло.
     
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    дівчата, я тиждень тому бачила, як дівчинка 7-8 років буквально кинулася під машину-перебігала вул. Гнатюка на червоний, стояла-стояла, а потім побігла, якраз машина їхала
    я зрозуміла, що щось робиться, коли засвистіли гальма на весь центр і почула удар-дівчинка зашпортала, впала посеред дороги (слава Богу вже на протилежній полосі), разом з нею впала скрипочка, яку вона несла у футлярі, грохіт страшний,
    ще дивуюся, що водій не вийшов і не надавав їй по дупі
     
  16. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Вчора моя мала гуляла в дворі і я вийшла на балкон, щоб глянути де вона є. Вона з сусідською дівчинкою і з хлопчиком з садочку стояли і говорили, я побачила, що сусід хоче виїжджати і крикнула їм, щоб відійшли і взагалі там де машини не ходили, так той малий почав спеціально бігати перед машиною туда-сюда. Блін, якак я була зла, я почала на нього кричати і той сусід відкрив вікно і щось там йому пояснював, так то мале.... ще й рот відкрило! Сьогодні вечером я спеціально піду до його мами і все їй розкажу, хай всипе, щоб на все життя запам"ятав!
     
  17. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Ну не знаю, як там можна розігнатися. Там завжди припарковані машини, і досить часто стоять величенькі джипи, які треба акуратно проїхати, і практично завжди тянучка, а розігнатися там можна хіба що вночі і то не бачу в цьому потреби.
    А якби на місці була не дитина, а старша людина??? Не має різниці хто потерпілий, головний сам факт, що сталася така біда.
    Таких водіїв ніхто не захищає, а навпаки в них якраз треба забирати права і позбавляти права керування мінімум на рік. Про випивших взагалі мовчу, за таке треба не то що права забирати, а ще й посадити, щоб мали час подумати про свою поведінку.
    Одного разу (мені тоді було 17років) також мала неприємний інцидент. Була зима, вечір переходили дорогу і, стидно признатися, не дивилися, а йшли дурачилися і тут чую сигналить машина повертаю голову, а вона їде в мене. Добре, що і я відскочила і водій зреагував, трохи мене задів, але все-таки зупинився. Спершу був шок, потім ми почали говорити і розійшлися б полюбовно. Але якраз проходив участковий районний і викликав ДАЇ. Був просто даремний мінінгіт, я сказала, що претензій не маю бо сама в тому винна, але в водія забрали права, потім ще мусила їздити в обласне даї і давати свідчення.
     
  18. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    та я вірю, але це було питання саме на це речення:
    :confused:
    І там власне була розмова про це:
     
  20. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    дівчата не оффтопте!!!!!! пишіть в відповідну тему