Торти: переписи, поради, питання

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

  1. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    В одному з переписів бананових коржів є таке: після випікання корж одразу слід поставити у морозильну камеру на 45!!! хв (тоді він буде супервологий). Хтось таке робив?
     
  2. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, скоро у синочка День народження. Хоче нести у садочок тортик. Порадьте, щоб то таке спекти, щоб дітки їли. Ми алергіки, то не їмо так дуже солодощів, вагаюся, що діткам смакуватиме. Желейні/фруктові/мусові/ кремові начинки. Щось таке не сильно солодке?
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А можна? Нам не дозволяли торти. Лише печиво, сочок, цукерки. Максимум кексики.
     
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    не можна в садочок тортів і всього решта з кремами!
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, маю багато горіхів. Хочу спекти горіховий бисквіт. Який крем? Щось мені здається, що пасуватиме кавовий. Що думаєте? Хтось має перевірений рецепт того крему? Чи може якийсь інший?
     
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    @Rodionochka, я люблю горіховий торт з кавово-масляним кремом, роблю за цим рецептом

    Для тіста: 1,5 склянки мелених грецьких горіхів, 9 яєць, 0,5 склянки мелених білих сухарів, 1 склянка цукру.
    Крем: 250 г вершкового масла, 100 г цукру, 3 жовтки, 5 столових ложок міцної завареної й перецідженої кави (щоб не було осаду, можна взяти розчинну каву), 1 столова ложка борошна.
    Жовтки відділити від білків. Білки збити на стійку піну. Жовтки розтерти з цукром до білого кольору, додати мелені горіхи, сухарі, перемішати. Додати збиті білки й легенько вимішати все.
    Увага! Горіхи треба молоти тільки на спеціальній машинці для зелення горіхів: вони повинні бути сухі. Або комбайном або блендером. У жодному разі не на м’ясорубці!
    Тортівницю змастити жиром і посипати сухарями. Викласти в неї горіхове тісто й випікати в духовці за температури 180-190 градусів близько 45 хвилин. Перші 20 хвилин духовку не відчиняти. Готовність тіста перевіряти сухою дерев’яною паличкою – якщо вона залишилася суха, значить корж готовий.
    Коли спечений корж охолоне, розрізати його вздовж на дві частини й перемастити кавовим кремом. Боки й верх торта також помастити кремом. Прикрасити половинками й четвертинками горіхів.
    Крем готувати так. У банячку, який поставити в інший – з киплячою водою, збити жовтки з цукром. Коли маса стане пухкою, не припиняючи збивати, додати борошно й каву. Коли маса загусне, зняти з плити й охолодити. Масло збити до утворення піни й по ложці додавати до масла, не припиняючи збивати, охолоджену кавово-яєчну масу.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @arushka, якраз то, що треба! Величезне дякую!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а на якого розміру тортівницю розрахований рецепт?
     
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    в мене 26 см
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Спитаю в цій темі...
    Дівчата, скиньте мені посилання на акаунти в інстаграмі з пряниками, тортами, різною випічкою, зі Львова. Особливо цікавлять пряники з декором. Маю на увазі акаунти дівчат, які роблять на замовлення це все. ПиСи Я в інста не зареєстрована, поняття не маю як там шукати(((
     
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Можу порадити з власного досвіду двох дівчат - одна з Винник, одна з Наукової. Торти і пряники останньої дуже класні.
     
    Останнє редагування: 13 Листопад 2019
    • Подобається Подобається x 1
  12. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    можна мені контакти?
     
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Оскільки в ПП питають контакти, то покажу тут їхні роботи, щоб було на що орієнтуватися.
    На смак всі були добрі.
    З пожежними локація Винники, торт теж цієї майстрині.
    З динозаврами пряники і фігурка з мастики локація Сільпо на Науковій (не раз тут замовляли).
    Ще згадала за пряники на хрестини, локація Аквапарк.
    І ще були дуже класні пряники на Миколая, локація Гал перехрестя.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    То має бути вже змелених, чи просто чищених?
     
  15. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member


    Ось такі новорічні пряники робить моя сусідка (локація - Винники)
    1D83D91C-C4A4-426A-A328-F6B4C008D541.png
    а ще всякі неймовірні торти і десерти, як от «немандарини»)
    0AC7B769-9787-46D3-B26D-F627F8448D27.jpeg
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2019
    • Подобається Подобається x 1
  16. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    мелених
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Порадьте будь ласка якийсь смачний небанальний крем, щоб пасував до пісочного тіста з ягідною начинкою. Збиті вершки, класичний заварний, сирний з маскарпоне, масляний кавовий вже робила, набридли... Хочеться чогось нового)
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2019
  18. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Online.... Сметанковий?
     
  19. Online

    Online Well-Known Member

    Той, що сметана збита з цукром? Це класика з дитинства. Хотілося б щось оригінальне)
     
  20. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    @Online , а сметанковий заварний?
    300 г сметани
    1 скл. цукру (можна трішки менше)
    Яйце
    1 ст. л борошна, ваніль.
    Всі компоненти розмішати, варити на маленькому вогні, можна на паровій бані, поки не загусне, остудити. Збити 200 г масла, поступово додаючи заварну масу. Сметану даю магазинну 20%, крем має легку кислинку, гарно пасує до фруктів в торті.
     
    • Подобається Подобається x 2