Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Fran4eska, 11 Лютий 2009.

  1. mysika82

    mysika82 миється в бані

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    робила піцу за Марусиним рецептом. За 15 хвилин її не стало!!! певно таки дуже смачна вийшла!!!!:girl_smile:
     
  2. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    То може муки забагато даєте? Я даю зовсім "впритик", щоб лиш не ліпилося, і воно таке м'якесеньке виходить.
     
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    сьогодні спекла за вашим рецептом! піца - суперова! дякуємо!(ми теж любимо мякеньку і пухкеньку):girl_tender:
    п.с. буду кожні вихідні пекти за різними вашими рецептами, поки не оберемо найкращий варіант! дуже хотіла спекти як Маруся-мама(так же всі хвалять), але десь сховалася від мене моя оливкова олія...:girl_cray:
     
  4. Smokky

    Smokky New Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Я теж сьогодні робила піццу за рецептом Маруся-мама. Але так як взагалі перший раз таке робила, то трохи пересушила, бо боялася шо буде тісто сире. тому воно вийшло трохи твердим, але поки половину з'їли - інша половина стояла у виключеній духовці і видно краще пропиталась соусом, бо стала м'якшою. А ще важко було це тістотак розтягнути щоб воно тоненько вляглося. Десь читала що не можна тісто на піццу розкатувати, тільки руками розтягувати. Хто що думає з цього приводу? Хто як робить?
     
  5. olena

    olena New Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Розтягую руками,і не знаю чому вам важко було розтягнути,у мене це виходить досить таки легко.
     
  6. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Я теж руками розтягую.І з часом це вміння приходить.Бо перші рази рвалося.А тепер все гут.
     
  7. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    напевно так і є, я тепер вперлася і вирішила що поки смачнючу не спечу не здамся, хоч кожен день буду пекти:girl_devil:
    так ось, я тепер дала менше муки і набагато менше пекла, то получилася досить смачна:girl_claping:, правда розтянути її це також ціла проблема:girl_haha:
     
  8. mysika82

    mysika82 миється в бані

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    я теж розтягую тісто, абсолютно безпроблемно. Щоб не липло до рук просто постійно макаю руки в холодну воду. Розкачувати ніколи й не розкачувала, бо тісто виходить не таке, щоб його качати.
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Якщо тісто не піддається легкому розтягуванню то дріжджі ще не добре побродили. Залишіть тісто на стільниці на трохи і воно повинно краще розтягуватись.
    Я роблю з тіста колобок а тоді кладу на кулак одної руки і трохи розтягую його. А тоді починаючи з краю пальцями по-кругу кручу в повітрі і тісті розтягується.

    http://www.youtube.com/watch?v=72oe_j-0gwE
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2010
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    йой - я так само роблю))))
     
  11. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Так, пишу, щоб ніхто таке дурне робив як я робила: я до сьогодні тісто тільки розкачувала, бо хотіла щоб воно було ідеально рівне і симетричне:girl_in_dreams:. І тому не дуже мені подобалася якість тіста і особливо краї. Сьогодні нарешті вирішила порозтягувати руками, так як Маруся казала і всі інші. Виходить абсолютно інакша піца! Тепер я нею задоволена на 100%. Так що тільки розтягуйте.
     
  12. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Я сьогодні теж "розтягувала" піцу!!!!!!!Класна вийшла. Мої стовкли на одному духу.
     
  13. Vitussa

    Vitussa New Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    привіт! поділюся з вами дуже файним та не складним рецептом піци. За цим рецептом я також печу батони та смачні періжки з різними начинками. Беремо 15 гр дріжджів 1 ч. л. цукру ( до періжків беру 2-3л ) 0.5 ч. л. солі все це заливаємо 0.5 ст. теплої води додаємо 2 ст. муки і вимішуємо вкінці додаємо 3-4 ст.л. топленого масла ( масло додаємо вкінці щоб тісто було пухке) знову вимішуємо і ставимо в тепле місце щоб підійшло тоді знову місимо і втепле місце. Коли підійде вдруге розкачуємо до відповідної форми і виложуємо на дечко змащене олією наповнюємо будь-якими начинками. А ще тісто на дечці я мажу лише томатом домашнього приготування і вдушую часничку без майонезу. Ця піца печеться 7-10 хв.
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    тісто на піцу не можна розкачувати, ні в якому разі! Його треба розтягувати.
     
  15. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    ну це вже вищий пілотаж :) Я теж таке бачила,воно розтягується так і набирається повітря.
     
  17. true

    true New Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Всім привіт Пропоную легкий рецепт тіста піцци. Готую його вже багато років і всім подобаеться. Тісто тоненьке і смачне. 250 гр муки ,50 грмасла,2 яйця,0.5 стакана сметани.Тісто має бути туге , якщо рідкувате,то додайте ще муки.В тісто додайте сіль або приправу.Надіюсь що сподобаеться!Розтягую руками по формі дуже тонко.
     
  18. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Несу від себе персональне "ДЯКУЮ" Марусі-мамі за рецепт. Вчора пекла піцу за тим рецептом вперше та й ще у очікуванні гостей. Але даремно переживала - гості змели все та ще й пальчики облизували. :girl_tender::girl_tender::girl_tender:
     
  19. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    200мл молока, 7гр сухих дріжджів (доктор едкер беру)чайна ложка цукру, пів чайної ложки солі всипати це все в комбайн з ножем для теста (можна все в ручну робити).
    Як дріжджі розтануть всипати 360 гр муки (1ст л=25 гр) і перемішати. Додати в кінці 1ст.л олії будь-якої. РОзділити на два куски, один в морозілку а с другий ставите щоб підросло. Мажите братванку олією і розтягуєте по ній тісто.. воно не розкачається бо троха рідкувате, даєте ще раз підрости троха. Потім мажете соусом для піцци (я в метро купляла), і даєте що там хотите. Пекти при температурі 220-250 гр біля 7-12 хвилин.
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Я останніх пів року роблю піцу по дуже простому і швидкому рецепту: ( колись надибала рецепт піцци від Вольфанга Пака)
    250 мл води теплої + десертна ложка меду+столова ложка сухих дріжджів, все перемішати дочекатись піни....
    500-600 гр борошна + столова ложка оливкової олії+чайна ложка солі - це все перемішати, влити до борошна суміш води з медом з дріжджами, вимісити еластичне тісто, дати трішки підійти. Тіста виходить або на дві круглих піци діаметром 25 см, або на одну велику квардратну.