техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Ума, 8 Листопад 2009.

  1. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    я вишивала листівку в цій техніці то брала звичайне домоткане полотно але сорочкове (воно щільніше за рушникове)
     
  2. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    тканина схожа на рівномірку щільного плетення.

    Окрім наборів, я ще проколювала голкою на двонитці (дуже гарно виходило) та на фетрі).
    Перевірте натяжку та спробуйте запихати/випихати голку не перпендикулярно до тканини, а трошки під кутом.
    ну і як Хомка писала, також спробуйте різні положення голки, мусить вийти!
     
  3. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    дівчатка в мене ніц не виходить((( може хтось зголоситься зробити майстер клас такий собі...я би підїхіала до вас , десь би випили каву-чай і показали б. Кава і десерт звісно з мене))) я буду у львові 2 тижні після Великодня.
    вдячна всім хто зголоситься)
     
  4. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    спробуйте інші нитки.. в мене спочатку теж не получалось, поки не випробувала різної товщини нитки ... і проколювати тре косим зрізом вперед( теж одна з причин чому не виходить) ну і звісно тканина.. потрібно щоб витримувала проколи.. я спочатку пробувала на полотні- намучилась..затонке воно, потрібно брати грубше...
    ось тут дуже зрозумілий майстер клас -
     
  6. Raistr

    Raistr Member

    Відповідь: техніка PUNCH NEEDLE або проколювання голкою

    Привіт усім! Переглянувши тему совітую: дійсно тканину потрібно брати плотнішу, наприклад атлас. Але востаннє я просто наклеїла на зворотній бік флізелін. Нитки брала для вишивки акрилові. Вони трохи розпушуються і не дуже зручно вишивати. Раніше користувалась "штопкою", проте зараз таких немає.
    [​IMG]
    [​IMG] - це зворотній бік в процесі роботи.
    Ну а це результат: [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]