Тести на знання української та російської мов

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Незабудка, 28 Серпень 2011.

  1. Надибала ось такі цікаві тести: українська мова, російська мова.

    У мене з української мови вийшло 7 з 8-ми. Щось наплутала з видами складних речень. :girl_sad: Сумно. Я була про себе кращої думки :girl_wink:

    А результат тесту з російської мови мене, чесно кажучи, вразив і навіть трохи розсмішив:
    Розсмішив тому, що я і близько не росіянка, в школі російської зовсім не вивчала..

    Як на мене, тест з української мови складений не зовсім добре. Може хтось має кращі? :girl_flag_of_truce:
     
  2. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Тести на знання української та російської мов

    українська 7 із 8...не добрий тест...оце от "складно-сурядне-підрядне" не розуміла ще в школі...
    російська
    :girl_blum:
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    [​IMG]

     
    Останнє редагування: 28 Серпень 2011
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Тести на знання української та російської мов

    8 балів там і там.

    ІМХО, тест з російської легший, бо більшість завдань є на перевірку правильного написання, вишукування помилок і ком - це можна зробити інтуїтивно, маючи в голові "зразки". В українському ж треба згадати складну для більшості теорію, тут інтуїція не допоможе..
     
  5. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: Тести на знання української та російської мов

    Та, мені за свої результати соромно :girl_blush2: Що ж, треба відкривати підручники з обох мов і вчитися, вчитися, вчитися, як заповідав.... ну ви в курсі :girl_yes2:
     
  6. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Тести на знання української та російської мов

    Арфографією трєба вмєть каріставацца.
    Я і па русскаму, іпа українськаму нє прашла. Сранку сяду за кніжечкі. ;D
     
  7. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Тести на знання української та російської мов

    ого, 4 з української(((
    думала, кращий результат буде:girl_cray:

    а російську (розумію, але говорити не можу) здала на 7 з 8, капець!!!
    Вы дали 7 правильных ответов из 8. Почти отлично. Возможно, вам просто оказался не по зубам суффикс "чик". Одна ошибка простительна. На фоне общих ответов это неплохой результат, вы можете радоваться, что ваш уровень - выше среднего. Таких, как вы, в стране, согласно опросу ВЦИОМа, – 15%.*
     
    Останнє редагування: 29 Серпень 2011
  8. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Тести на знання української та російської мов

    Українська 5 з 8 (сором мені, переможниці шкільних і учасниці обласних олімпіад)
    Російська: Вы дали 7 правильных ответов из 8. Почти отлично. Возможно, вам просто оказался не по зубам суффикс "чик". Одна ошибка простительна. На фоне общих ответов это неплохой результат, вы можете радоваться, что ваш уровень - выше среднего. Таких, как вы, в стране, согласно опросу ВЦИОМа, – 15%.* - навчалась в російській школі :girl_smile:
     
  9. sheisqueen

    sheisqueen миється в бані

    Відповідь: Тести на знання української та російської мов

    Російська : Вы ответили на 6 из 8 простых вопросов. Не самый плохой результат на общем фоне. Скорее всего, вы неплохо знали русский язык в школе, просто было это давно, и теперь учебник Розенталя для вас заменяет грамматическая автопроверка в "Ворде". Гордиться вам особенно нечем, но для выживания в среде носителей русского языка этого вполне хватит. Таких, как вы, в стране, согласно опросу ВЦИОМа, - 21%.*
     
  10. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Тести на знання української та російської мов

    Та ну, геть не сором, в мене практично такий самий результат, тільки з української 4 з 8:) Тести складені дуже слабенько, знання класів займенників не допомогає спілкуватись красиво і граматично коректно і писати, звісно, теж:)
     
  11. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Тести на знання української та російської мов

    тю, 7 з української..:beee: хай би вже казали де помилка..
    зато, з російської 8 з 8:girl_crazy:
     
  12. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Тести на знання української та російської мов

    В мене теж 7 балів. Сподівалась на кращий результат.:sad:
     
  13. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Тести на знання української та російської мов

    українська 5 з 8 :girl_blush2: :girl_cray:
    російська 8 з 8 :girl_crazy: поставила чоловіка до відома, що він одружений на іноземці, та ще й вимираючого виду ...
    тести не рівнозначні, як на мене.
     
  14. atena

    atena Active Member

    Відповідь: Тести на знання української та російської мов

    і в мене 7 правильних відповідей з української мови
     
  15. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Тести на знання української та російської мов

    і рос., і укр. - 100%
    але що правильні відповіді на теоретичні питання говорять про грамотність - в користуванні, письмі і мовленні?
     
    Останнє редагування: 30 Серпень 2011
  16. effata

    effata New Member

    Відповідь: Тести на знання української та російської мов

    І в мене українська - 7 із 8, а російська - 8 із 8!
    Я шокована також "вимирающим видом", хоч і вивчала російську у школі. Проте вважала, що українська моя на вищому рівні... Мене заплутало останнє питання про морфологію...сором такий... до речі, мені здається, що питання у всіх однакові...
     
  17. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Тести на знання української та російської мов

    Таа.. Українська 6, завжди думала, що в мене кращий рівень.. А от російська - 8. Хоча нею взагалі не всію говорити і всі слова ненавмисно перекручую на український лад. Треба перечитати граматику рідної мови! :girl_yes2:
     
  18. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Тести на знання української та російської мов

    Клас))) Я була завжди найкращою, де не вчилась, з мови))) і з укр, і з рос)))
    5 з 8 - українська, 7 з 8 - російська))) Темпора мутантур, так сказать))
     
  19. vasomy

    vasomy New Member

    Відповідь: Як правильно? (як уникнути невластивих запозичень)

    ось тут пропонують перевірити свої знання мови
     
  20. Santanka

    Santanka New Member

    Відповідь: Тести на знання української та російської мов

    А у мене і з української, і з російської 6.. Ніколи російську не вчила, і не спілкуюсь. А українську треба повторювати трошки, але згадавши свою викладачку з університету, мені пропадає все бажання брати книжку з української мови в руки.... брр, страшна людина...:girl_impossible: