Тести на вагітність (види, терміни, наші фото)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем hitrynja, 18 Листопад 2012.

  1. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, допоможіть розібратись. Сьогодні 30 день циклу. Цикл 28-29 днів. Якщо овуляція була на 17 день циклу, можлива імплантація на 9 ДОП (26 день циклу, згідно графіку БТ), то коли варто робити тест? Затримка 1-2 дні, але тести негативні. Базальна температура на рівні 37,0-37,1.
     
  2. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    До якого терміну тест показує вагітність?Якщо від гіпотетичного зачаття пройшло 2 міс, тест покаже вагітність?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Мав би показувати довго, бо рівень ХГЛ ж тримається протягом всієї вагітності і не падає до 0. Тим більше аналіз на рівень ХГЛ здають при скринінгах, а другий пізніше, ніж 2 міс. після зачаття.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Ну так, покаже.

    А в мене прольот (((( На 5 день затримки почались критичні дні. Якраз вставала з ліжка робити тест, а тут...
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Мені провізор казала, що Еві зараз дуже стали "брехати". Може це й антиреклама...не знаю

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  6. AnastasiiaG

    AnastasiiaG New Member

    Дівчатка, зробила тест на вагітність вечором, вот що показав, я навіть незнаю що думати. Гінеколог на 13 день циклу сказала що яйцеклітини не формується, її немає. Але якось навіть боюсь йти здавати кров чи узі. Так хочу вірити що це вагітність, для мене це магія. Тому сиджу і чекаю ще пару днів щоб зробити тест зраннчку. Бо цей тест робила вчора, на 23 день циклу. Як ви думаєте? У вас таке було неясна друга смужка??
     

    Вкладення:

    • image.jpg
      image.jpg
      Розмір файлу:
      91,6 КБ
      Переглядів:
      239
  7. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    А яка довжина циклу? Бо 23 день, то ше дуже рано для тестів. У мене цього місяця казав лікар на 13 дц, що є зрілий фолікул, а на 19, що там вже киста розміром 23мм. в суботу мали бути КД, але було лиш трошечки коричневих виділень, і до сьогодні чисто. вчора робила тест, то було видно другу смужку але не рожеву, а трохи темніша ніж біле полотно, то я чогось думаю що то негативний тест, завтра, якщо не почнуться КД, повторю ...
    Ви, якщо хочете знати точно, то здайте зранку кров на ХГЛ, там вже точно буде ясно чи є там вагітність.
     
  8. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    А з приводу домінантного фолікула щось лікар казала? Бо яйцеклітину УЗД не бачить, а бачить фолікул, у якому вона знаходиться.
     
  9. AnastasiiaG

    AnastasiiaG New Member

    В мене таке ж було, вже гормон
    так я про це і кажу, не було нічого такого. Але можливо пізніш це сталось, хто знає
     
  10. AnastasiiaG

    AnastasiiaG New Member

    Зроблю пізніш тест да й все
     
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Просили тести: [​IMG][​IMG]

    І три дні До ділов, і сьогодні в день ділов та сама картина. Тести хом

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  12. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    Фото0881.jpg Привіт дівчата, ось 3 тести одної фірми (нижній сьогодні) 30дц якщо це вагітність мала би бути яскравіша полоска правда?, на 15д була постовуляторна ділянка лікар сказав що овуляція тільки відбулась і жовте тіло ще не сформувалось я думала що має бути зразу видно ЖТ чи я помиляюсь?
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ні в мене на 30 ДЦ якраз такі полоски і були. Правда, я після обіду робила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dobrafeja

    Dobrafeja Member

    Навіть не знаю з чого почати... Затримка з 16.05, цикл був як годинник. Зробила вже 4 тести і всі негативні. Як було з першою дитинкою вже точно і не пам'ятаю, вроді одразу показало. А тут всі негативні. Може я зарано роблю?! 2 тести Ultra 10мМО/мл і 2 Secret 25мМо/мл.:girl_cray:
     
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Задайте ХГЛ, щоб точно переконатися чи є чи немає вагітності. Якщо немає, то треба йти до гінеколога, бо якщо місячні мали бути 16.05, зараз вже 25.06, то вже 10 днів затримки. До 10 днів вважається може бути, якщо більше то вже недобре.
     
  16. Arika

    Arika Well-Known Member

    Як Ваші справи?
     
  17. Dobrafeja

    Dobrafeja Member

    Дякую, що поцікавилися. Але, на жаль, жодних змін. Востаннє тест робила ще у середу, негативний. Критичні не приходять, два дні були білі виділення...Не маю змоги зараз піти до лікаря . Єдине, що подібне вже було під час революції, думаю, мабуть, знов перенервувала.
     
  18. GirliBa

    GirliBa New Member

    Дівчатка, може ви підкажете, бо від переживань сил вже не маю.Затримка була 3 дні,зробила три тести, два - ледве помітні смужки, а на третьому - зовсі нічого(робила в обід), повторила і вночі і на другий день, теж саме - або ледве помітні а бо зовсі нічого.На п'ятий день почались КД.До цього більше неділі болів періодично живіт як на КД.Тепер не знаю шо думати це вагітність чи ні?А можливо якесь захворювання...Чи не варто перейматись, може це звичайна затримка.P
    --- дописи об"єднано, 30 Травень 2016 ---
    Ось і фото
     
  19. GirliBa

    GirliBa New Member

  20. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @GirliBa а кд які? Як звичайні, чи зі змінами?
    Здайте ХГЧ і сходіть до лікаря.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1