Теорія всесвітньої змови

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Музик, 23 Січень 2013.

  1. Музик

    Музик Мартуська

    сьогодні, шукаючи рецепт домашнього йогурта, наткнулась на купу відео в youtube про теорії змови, світовий уряд і всяке таке. хотілося б почути думку форумлян про це. чи такі змови можуть існувати. і головне питання, яке в мене виникло в процесі перегляду одного з відео - якщо все таке таємне - то чому про ті змови так відкрито говорять на youtube.
     
  2. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Теорія всесвітньої змови

    я реально вірю в те, що світ в обіймах масонів. і, якшо ви дивились "Цейтгайст" чи "Безцінний долар" - то важко в це все не повірити.
    тому що все таємне стає явним рано чи пізно + прості пішаки і так нічого не можуть зробити,бо всьо уже схвачено і всі ролі розписані на надцять ходів вперед.
     
  3. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Теорія всесвітньої змови

    і я:girl_crazy:
    Є купка людей, які контролюють хід історії. Не контролюють лише природні явища ...Так було завжди, просто зараз інформацію приховати важче..Хоча, ми ж не знаємо всіх імен, а отже - можливо:girl_smile:
     
  4. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Теорія всесвітньої змови

    думаю, з теперішніми технологіями і це не проблема. Щось десь підірвати, щоб викликати цунамі чи розбурхати вулкан. Зупинити мабуть не можуть, а ось спричинити(якщо це економічно вигідно) чого ні.
     
  5. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Теорія всесвітньої змови

    а чому конкретно масонів? і яка їх мета?
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Теорія всесвітньої змови

    ну хмари розганяють... думаю таки впливати на природу вже додумались.. хіба ше контролювати не навчились
    згідна.
    те що існують договори, змови, таємниці давно відомо... все контролюється це точно.