Тандемне годування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Irus'ka, 31 Липень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Тандемне годування

    Поки що нам це не допомагає...все це має супроводжуватись з цицею в роті!

    Згідна 100%,але як їх виключити я не знаю...що вже тільки не пробувала,а результат 0(
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Тандемне годування

    в мене результат пішов після народження Вірусі. Перші дні були складні, а потім зявилось розуміння.
    почитайте розділ про поведінку дитини біля грудей. ГВ не має бути мукою для мами
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Тандемне годування

    якщо майже всім (ну або багатьом) не приємне годування (чи як каже цьом-цьомка "деякі моменти") під час вагітності, особливо 2-й триместр, то може варто скоротити кількість прикладань на добу ще на початку вагітності, а як старшій дитині треба буде, то вона собі їх збільшить після народження меншої.
    чи щось я не так кажу?
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Тандемне годування

    хм, діти такі чутливі до свого майбутнього переводу в статус старшого, шо може бути досить важким те скорочення
     
    • Креативно Креативно x 1
  5. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Тандемне годування

    угу-угу
    от ми зараз дуже активно говоримо про то, що в нас скоро буде маленька ляля, сестричка і вона буде хотіти багато циці, але не так як наші баби: " о буде скоро мале, то вже тебе не будуть любити)" то з того часу мала почала частіше їсти вдень і деколи вночі, ніби хоче набрати зараз на майбутнє))
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Тандемне годування

    то тільки моя сестра унікум?)) відлучила 1,5-річну дитину за 2 місяці вагітності повністю (без жорстоких методів, поступово, мама нікуди не їхала, без дурника-пляшки і т.д.). правда в неї була перевага - дитину завжди присипляв тато на ніч і вдень теж малюк спочатку наїдався, відривався від циці і засинав так.
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Тандемне годування

    Нам скорочення пройшло майже безболісно. Майже, бо все-таки певні зміни в поведінці Юстинки пов'язую з цим. На момент народження Терезки їли на сон вдень і через раз на сон ввечері. Зараз старша на взводі, стрес в неї капітальний, то їсть частіше. Я не заперечую, але якщо в якийсь момент годувати її не виходить, то стараюся пояснити. Доходить через раз, але доходить. Зараз маємо трохи проблем з їдженням молодшої, мушу приділяти тому багато уваги, але загалом тандем мені зовсім не обтяжливий, навпаки, старша спокійніша, коли поцямкає трохи.
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Тандемне годування

    мені важко фізично, коли Сергійко відмовляється їсти нормальну їжу, а хоче тільки груди. По-перше, важко встигнути ї зварити і прибрати, і Дмитрика теж доглянути. По-друге, Віруня таки погано набирає вагу, і я мушу годуванню її приділяти додаткову увагу. А Сергійко тоді "назло кондуктору" не дає сестричці спати - і до вечора я вже як той самий лимон.
    але таких днів менше, ніж нормальних :) значно
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тандемне годування

    Я чоловіка спитала прямо: що тобі важливіше, аби хата була прибрана, чи їсти наварено? Він сказав, що їсти. Відповідно, якщо я не встигала (чи не встигаю), то знала, на що можна було забити. Так мені було легше. А прибирати допомагав сам чоловік, хоч він і працює 6 днів на тиждень. І мені стресу було менше і він знав, що в мене важкий день був і бачив, чим допомогти. :)
    Мене за то постійно мучила совість. І я просто перестала важити. І наша Мелася була постійно худенька (хоча складочки мала, не геть суха), а щічки щойно зараз з'явилися. Мені аж дивно бачити ті її щоки пухкі, як і кругленького животика. Відколи помітила їх, усвідомила, що Натусик тепер удень майже не прикладається, хіба на обідній сон.
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Тандемне годування

    мене ще не мучить, але...
    Щось що більшою дитина родиться, то менше вона набирає. Наразі все у межах норми, тож буду то трактувати як "мрія слінгомами" :)
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тандемне годування

    Я би загнулась, якби все це на мені було в перші півтора-два місяці. Безвідносно до тандему. Чисто фізично.
    Старість?:)
     
  12. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Тандемне годування

     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Тандемне годування

    від Вірусиних 2 днів десь до тижня було досить тяжко, але виключно через мій гемоглобін 85. Далі все нормалізувалось.

    Однозначні переваги тандему - старший виконує функцію "молоковідсмоктувача". Коли груди переповнені, наприклад, зранку, то спочатку даю "роз'їсти" Їжачкові, щоб принцеса не захлиналась :)
    ну і їсть Сергійко вже не так навіжено, як перший тиждень.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Тандемне годування

    така штука. Коли Сергійко прикладається, він трохи посмокче, відбувається прилив молока, він випиває прилив і потім грудь "умовно-порожня", таке відчуття, що тягне аж від лопатки десь. Так от, в цей момент, коли закінчується приплив і починається це відчуття "витягування", мене дико нудить і я дуже зле почуваюсь. Що то таке? Триває пару тижнів, мені важко, бо ледь витерплюю ті останні 5 хв годування...
     
  15. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Відповідь: Тандемне годування

    Мене на перших порах нудило при годуванні - але швидше на початку, перші 15 хв приблизно. Читала в свічадівській книжці, що то нормально..
     
  16. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тандемне годування

    я свого часу не знайшла відповіді. Зупинилась на тому, що насосик то вже потужний, тому і тягне сильно. Тоді з насосиком домовлялись цицю пускати.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Тандемне годування

    от і ми теж так організували. коли вже стає неприємно зовсім - я забираю сосок і починаю Сергійка цьомати-гладити, розповідати, який він у мами любимий Їжачок (якщо вночі, а якщо вдень - забираю сосок і відволікаю якимись іграшками)
     
  18. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Тандемне годування

    Мене також нудить, але лише в під час місячних і в дні, коли проходить овуляція...
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Тандемне годування

    а те що нудить? це теж через сильний насосик? то тільки в тандемщиків таке є чи трапляється і в тих, хто одну вже більшу дитину годує?
     
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Тандемне годування

    Не тільки при тандемному годуванні.