Схуднути за будь-яку ціну

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Alles, 24 Грудень 2009.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    та от власне останній тиждень перед КД був просто супер, навіть отого надутого живота не спостерігала.
    Ниний 4-ий день КД і шось я надулась.:girl_cray: Вчора в туалет майже не гонило, хоч пила багато і під вечір і нині на ранок на маєш!
     
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Сьоні отримала комплімент про те,що видно,що я відійшла від розлучення. Бо з мене, тої мініатюрної дівчини, лишилось тільки ім'я)))) Ну ти і поправилась!!! От так то((((
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в мене таке було, що власне мйже вкінці кд надуло
    а то до того не худла, але й не набирала
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    А може хтось знає,як зменшити живіт,коли навіть при 49 кг він великий. Це я про тип людей. Бо хожу містом,роздивляюсь дівчат і багато є таких худих,але животаті.
     
  6. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Я пару раз робила розгрузочні дні на салаті щітка (капуста, сирий буряк, морква, олія), а перед тим читала відгуки про цю "дієту". Не знаю, дехто казав, що живіт саме зменшується, чиститься ніби кишківник, в результаті і здуття менше. Але у мене такого не було, якось усе трошки зійшло. Але хто зна. Ще кажуть допомагають розгрузочні дні на печених яблуках - там багато пектину він притягує воду, чистить кишківник і досить м"яко. Ще пектин виводить токсини. Я от якраз збираюсь попробувати деньок посидіти на тушених яблуках з корицею.
     
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    [quote uid=2650 name="ckorpionsha" post=2186846]А може хтось знає,як зменшити живіт,коли навіть при 49 кг він великий.[/QUOTE]<br />Я пару раз робила розгрузочні дні на салаті щітка (капуста, сирий буряк, морква, олія), а перед тим читала відгуки про цю "дієту". Не знаю, дехто казав, що живіт саме зменшується, чиститься ніби кишківник, в результаті і здуття менше. Але у мене такого не було, якось усе трошки зійшло. " А цей салат треба їсти цілий день?"
     
  8. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Так, я їла цілий день, дехто сидить і довше. Єдине, що зараз, коли трохи пішли овочі, мені того "зимового" салату зовсім не хочеться :girl_smile:
     
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    Живіт росте від солодощів
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    + і від пива:) от в мене дивина з животом, вранці прокидаюсь, живота не має зовсім, варто мені випити стакан води чи по снідати, з'являється живіт (пузо точніше:sad:). Але в мене така "природа", спадок, який передався від мого тата, бачу і моєму сину передався цей спадок від мене. Стільки часу я з тим борюся, безрезультатно. Пробую різними вправами зміцнити м'язи живота, це моя остання надія, бо наче і вже досягнула бажаних результатів, а живіт є.
     
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    59.200 показали ваги зранку, почала худнути з 26 числа з 62 кілограмів. От і я ранком встаю, як людина, а тіки поснідаю все - колобок!!!!
    Пиво не пю, а от солодке їла тоннами, наїла собі))))
     
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчата, живіт росте не від конкретної їжі, а від того, що ми поправляємось. А коли в худої людини є кавалок живота- то це просто її врода. З тим можна шось робити/не робити, але є люди животаті, а є не животаті.:)
    Я по своїй вроді щаслива, і мама моя не має живота і бабця не мала. Але вартує мені трохи поправитись, "вушка", живіт всьо мойо вилазить.:girl_cray:

    А я в спеку набираю.:sad: Прикро, але таки факт. Їм мало, по трошки, в вечір ніц-ніц, все як завжди, рухаюсь добре, а в туалет майже не йду, хоч води 1,5 л випиваю як по розкладу.
    Прикро якось, бо надуваюсь як повітряна кулька. Тіло видно шо в мінуса вже не йде, а по руках, ногах бачу набряки...
     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    @jalla росте, від солодощів, мабуть це гормональне, а може кишківник збиває таким чином свою роботу, але факт є фактом, можна поправлятись і в бедрах і в руках і т.д., хто там по якому типу, а можна бути досить стрункою і мати животик від солодощів :) це моє даавнє спостереження за собою, коліжанками і просто знайомими :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Може ше й індивідуальне.:) Бо я за собою такого не спостерігала, з моїх спостережень найбільше в "солодкі" дні мені іде жирку в "вушка", нє, не ті, що з обох сторін голови:girl_crazy:, а ті шо з обох сторін тазу. Мені то ше гірше виглядає, ніж живіт, бо живіт хоч втягнути можна, ну, коли сильно треба))), а з тими "вушками" вже ніц не зробиш.:girl_cray:
    І я замітила шо вони є далеко не у всіх жінок, навіть в повніших від мене нема, а в мене от так. Тепер коли стараюсь їсти солодке до 12-ї, ті "вушка" трохи сплазли. а живіт, не знаю, тре якісь вправи поробити, бо вродь і нема ефекту 4-го місяця)))і люди навіть кажуть шо він в мене плоский, хоча тут можу сперечатися до посиніння пульсу, бо мені до плоскості ще як пальцем до неба, але не пружне там те все, як стою ше так сяк, а сяду, висит.:girl_cray: Як булам ше не рожавша, живіт може й був більший, але вигляд мав кращий то стопутов.

    Одним словом працювати ше над собою і працювати.
    От літо привітало мене затримкою рідини і вже мені руки опустилися.:sad: Обідно якось, я то знаю шо то рідина, але вигляд...
     
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А я якщо поправляюсь трохи, то йде це все в бедра, ну і ноги трох поправляються. Можна вдягти спідницю (навіть трои вище коліна), необтягуючі штани, але от мені міні-бікіні ж то хочеться:girl_devil:. І знаєте, в мене живіт не поправляється, але бачу повно жінок, що мають трошки пузко, але ніжки чудові, і без целюліта, от чого так:girl_in_dreams:? А на рахунок, що можна втягнути - то щось в тому є, але постійно втягувати живіт, то що ще гірше, носити завузький одяг (коли насильно впихаються в штани, спідниці і защіпають паски, замки, то вже просто недобре для здоровя ). Тому в поправлянні бедер теж є "плюси", і якщо талія є, то вигляд доволі гарний, пропорційний і жіночний виходить:girl_spruce_up:. Та хочеться ідеального балансу, звичайно. А ще недавно почула думку, що найгірше то коли в людини поправляються плечі, і загалом верх тіла (то фігура-яблуко чи я помиляюсь?). Може @Rona порадите щось, щоб на літо підтягти ніжки і бедра, може дієта якась чи вправи спеціальні? Як не їм солодкого і не переїдаю, то зауважила що ноги теж стрункішають, і підшкірний жир зменшується, але тоді і лице худне - а того мені не треба, , я так люблю як в мене щічки зявляються, личко трохи округляється (але тоді і інше поправляється), от така дилема:girl_crazy:
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і я.
    в мене в принципі нижня частина тіла досить важка, а плечі - "балетні" і ключиці завжди такі.. яскраво виражені :)
    дуже допомагає біг. Хоч я і зовсім небагато бігаю, але приємно відчувати всі м'язи тих своїх "проблемних зон" , змінюється хода і, напевно, ще трошки - і якесь зменшення піде. Після бігу - розтяжки тих мязів, які схильні "закачуватись" (в мене - зовнішня частина бедер), і пару вправ на ті м'язи, які працювати взагалі не звикли (внутрішня сторона бедер)
    ще хочу скакалку попробувати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

  18. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Вправи вправами,але збалансоване харчування це 90% успіху.Як не крути,а на солодощах не тільки боки повилазять.Хоча сама така солодкоїжка і так важко собі любимій відмовити у тому,щоб з'їсти шматочок тортика чи цукерочку)
     
  19. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    Вирішила сьогодні почати займатись по програмі Insanity з Shaun T, подивилась відгуки в неті всі мега хороші, буду пробувати. Через 60 днів напишу результат. (Спеціально тут по-обіцяла, щоб не було в мене більше ніяких відмазок))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    А яка у вас фіз підготовка? Мій чоловік пробував і не потягнув. Я зараз маю перерив у спорті , але теж би хотіла попробувати інсаніті.