Схуднути за будь-яку ціну

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Alles, 24 Грудень 2009.

  1. shparynka

    shparynka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  2. Skifia

    Skifia миється в бані

    @shparynka, не переймайтесь:girl_smile:, я ставила "тупо" біля дописів де людина пише нісенітниці та нищить своє здоровя. Але кожен тут дорослий і сам вирішує як харчуватись і яким чином худнути, я ж висловлюю свою думку.
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Тим більше, якщо є з кишківником проблеми, то ви такою системою харчування його доб єте. Ферментна система почне працювати ще гірше. І в результаті просто нормально перестануть засвоюватися поживні речовини. При поганій роботі кишківника дробне і часте харчування- це основа основ. ТОму вечеря- обов язково має бути. І після 18 год в тому числі. Питання лише в тому- що їсти.
    --- дописи об"єднано, 1 Червень 2015 ---
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013


    Плюс тисьчу.
    Я як змінила раціон на часто і по трошки, забула про булькотіння в кишківнику і всякі негаразди взагалі.
    Єдине з вечерею тре шось подумати. Бо от вчора лягла по 1-ій, останній прийом їжі перед 18-ю, то було забагато. Вранці голова тріщить, крутиться.
    Думаю може то склянку якого кефіру пити хоча би в 20-ій, чи шо.

    А, і от нині, вилітаю з хати десь по 14-ій, прийду в районі 20-ї. Можливості на перекуси не буде. І шо робити? Поїсти в 20, чи шо, але шо, після шестигодинної перерви?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. Skifia

    Skifia миється в бані

    Бачу тут в декого проблеми у сприйнятті відгуків. Шкода, та що поробиш. Я погоджуюсь з @jalla стосовно харчування при проблемному кишківнику, і теж раджу форумлянці перейти на частіше харчування меншими порціями.
     
  6. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    На мене теж, іноді, нападає дурна ідея "схуднути за будь-яку ціну". І як тільки я про це думаю: всьо, жор і зайві кг, замість зменшення ваги мені забезпечені. Тому я, впринципі, якось дуже дієтами не заморочуюсь, просто по-можливості стараюсь не нажератися вночі і їсти не до стану "зараз ще трохи підіпхаю і утрамбую". Схуднути я не худаю особливо, там +1 кг туди сюди, але я ще просто не знайшла для себе "правильного" ритму. Бо мала один дуже показовий досвід. Їздила минулого літа на один курс, де ми займались чимось типу йоги, але більш сидячими вправами і без руху. Фізичного навантаження там не було взагалі, весь день сиділи майже і їли 4 рази на день:girl_crazy: І якось там так виходило, що я реально жерла. 20,00: подвійна порція макарон з салатом, обід: перше, друге і компот... 22.00: чай з цукорками... Ну при такому раціоні то вже мала за 10 днів бути колобком. А я приїхала, на вагу, а там -4 кг!:girl_crazy:. Я їх потім, правда, успішно назад наїла, але це вже інша історія. Просто тепер бачу, що зовсім не від харчування то злощасне схуднення залежить. Мабуть таки від внутрішнього стану. Бо там я "жерла" і не думала, що не можна, що поправлюсь. Їла та й їла собі, не думаючи. А вдома я постійно себе ловлю на тому, що думаю: о, це не можна, бо солодке, бо після 6, бо те, бо се. Мабуть треба мозок так відкалібрувати, щоб він просто перестав перейматися і собі щось забороняти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Як нема у людини розуміння гумору, то медицина тут безсила)))))
    --- дописи об"єднано, 1 Червень 2015 ---
    Народ, нема у мене такого, ну нема. ну не кидає мене на їжу зранку. Зранку я жену: в школу, бігом на тролейбус,на роботу. І я не роблю культ з їжі. Поїла, подякувала Бозі за їжу і далі по справах. Не тошнить мене, не рве, не крутить від малоїдження. Мене влаштовує три рази на день по чуть-чуть.
     
  8. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    От якщо в мене дитина на ГВ, а я хочу схуднути, відмовилась від солодкого і мучного - то ніби ок, а для мене виходить, що "за будь-яку ціну". Коли тримаюся, то втрачаю 1,5-2 кг за тиждень при активному гулянні з дітьми. Але маю якусь ломку за солодким, то їла трохи меду, яблучне повидло малосолодке. Потім зриваюсь, і головне, навіть якщо не голодна, то дико хочу булочку або тістечко...
    Залишилось 2,5 кг до допологової ваги, то в принципі не катастрофа. Жах буде, якщо втрачу самоконтроль і знову впаду в лактаційний жор.
    Як цього уникнути?
     
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Мені теж не завадило б схуднути. Я колись вже тут дописувала, старалася правильно харчуватися і спортом займатися, вага сходила дуууже повільно. А зараз спортом немаю можливості займатися, та й харчуюся як прийдеться. І не знаю, що то робити, бо зі свого досвіду все це мені слабо помагає
     
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Знайшла досить цікаве відео про організацію раціону :girl_yes: Правда я вранці більше люблю білкову їжу, бо ніякі вуглеводи мене потім довго не "тримають":girl_haha:
     
    Останнє редагування: 1 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Здуття може бути через підвищенний ріст грибка кандиди у кишківнику. До речі кандидоз і втрачати вагу заважає - дає різкі перепади цукру, особливо ввечері відчутні, бо ввечері грибок активізується.
     
  12. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Вирішила сьоні спробувати так,як книжка пише. Прийти з роботи і поїсти обовязково,було то година пів сьома. І шо??? Замість того,щоб робити заплановане,я хожу сонна,лінива муха. Мене просто розслабило і все,нічого не хочу. Тільки лежати сита. Так що мені особисто зручно їсти в 16 год. Останній раз. Більше щ мене користі у вечірній час, їжа мене робить лінивою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Хотіла теж про це написати. Стараюсь вечеряти десь в 17, бо потім забираю дитину з садка, гуляємо, то вже нема коли. Тоді добре себе почуваю, є енергія, бажання щось робити, але вечеряю досить ситно. І якщо вечеря зсовується до 19 і пізніше, все - я нічого не хочу робити, втома, бажання хіба сидіти і лежати. Раніше не звертала на таке увагу, думала просто втомилась, бо втомилась. А коли перестала їсти після 18.00, помітила таке.
     
  14. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Значить не я одна така, як поїла в шість, то потім навіть води не хочеться. Так що мій варіант, це пів 5 максимум закінчувати з їжею.
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    А коли Ви лягаєте спати?
    Бо якщо я лягаю не швидше 12-ї, то 6 год ше терпимо, а от більше вже шось не то.
     
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Коли як, раніше 12 дуже рідко,буває і трєтя ночі. Але я не хочу їсти,мені чаю достатньо
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ви ніколи їсти не хочете.:) Щаслива жінка.:)
    Цікаво як Вам перед тим вдалось набрати лишнього при таких розклАдах?))

    Дівчата, порадьте шось протів набряків. Я за вчорашній день округлилась як повітряна кулька, руку в кулак важко стиснути. А про загальний стан хфігури взагалі мовчу. Образливо, бо харчувалась чемно.
    Тих 1,5 л води шо випила взагалі певно майже не вийшли, бо в туалет майже не ходила. То спека так впливає, чи шо?
     
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Набрала,бо жерла. А чим менше іж тим менше хочеш їсти. Включити силу волі і все вийде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Знаю то ше може бути психологічне. На нервах людина або їсть без пам"яті, або навпаки голодає, тоже без пам"яті.:)
    Ну, сила волі- то вже з іншої опери. То коли хочеш їсти, а не їш, бо тренуєш ту саму силу. А якщо ви їсти взагалі не хочете і спокійно витримуєте по 8 год, а той більше без їжі, то ж пишу, просто щаслива жінка.:girl_in_dreams:
    Я тоже можу витримати, але стверджувати шо не голодна не буду, бо таки голод мене підкосить і то факт
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    останній тиждень перед місячними так може впливати