Схуднути за будь-яку ціну

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Alles, 24 Грудень 2009.

  1. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    ніззя :) Там фруктоза, себто прості вуглеводи, що підуть в жирок під час сну. Краще нежирний кефір або нежирний сир.
     
  2. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    думаєте,причина в тих яблуках? бо як на мене ні. якщо дієта каже мінус 7-8 кг, а я скинула 2-3, то не думаю, що проблема в яблуках
     
  3. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    може й ні, я просто кажу, шо фрукти - то перша половина дня.
    А взагалі я скептично ставлюсь до дієт, які обіцяють неймовірні результати з 2 тижні.
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    їм яблука на вечерю і ніц.
     
  5. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    ще є така штука, шо кількісне переростає в якісне: жир сходить, зате росте м'яз, при цьому вага лишається майже на тому самому рівні.
     
  6. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    маю надію, що це так
     
  7. Сана

    Сана Active Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Мій знайомий сидів на тій дієті. Скинув 5 кг, але все повернулось назад, як він не намагався втримати вагу)) Ще й під час дієти ходив такий злющий-презлющий. Після того сказав: ніяких більше дієт!
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Найправильніше рішення. Ніяких дієт. Вони всеодно не діють, особливо якщо в людини є певні психологічні проблеми щодо їжі.

    ---------- Додано в 15:16 ---------- Попередній допис був написаний в 15:13 ----------

    Я також. Їм фрукти ввечері, та щей з йоґуртом, і буває з дутим рисом.
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    то типу таких?

    Я їх теж часом купую, але все було цікаво, як то воно робиться? і чи є з них якась користь?
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Отакий:
    [​IMG]

    Значить пише, що дутий рис сам по-собі гірший від звичайного звареного рису, бо гласимік індекс підвищений. Проте, якщо його поєднати з молоком, фруктами і щей яйком, то воно скомпонує досить добрий сніданок.

    Те, що у вас на малюнку, то у вас воно пресовані пластівці. Воно просто задовільняє потребу коли треба пожувати щось легке, бо великої користі у них нема. Тому, якщо хочеться щось погризти, і стоїть вибір між бараболяними чіпсами і рисовими хлібцями, то рисові хлібці перемагають у всіх параметрах.
     
  11. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Віта, я дуже полюбляю такі рисові хлібці - допомагають втамувати першї ознаки голоду. До того ж досить смачні у порівнянні з звичайними пшеничними хлібцями.

    Не погоджусь. Вони виготовляються з цільних зерен коричневого рису, містять складні вуглеводи, без глютену. Тому з чіпсами їх навіть не порівняти. :)
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Ви маєте на то право. То не я придумала, а так говорять люди які займаються тим професійно. Але те, що воно пусте повітря то воно пусте повітря. Набагато корисніше з’їсти 2 ст. ложки брондзового рижу просто звареного.

    Я їм, бо мені подобається хруст, але водночас усвідомлюю, що для кращої користі його треба парувати з ягодами або посипати цинамоном, наприклад.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    о, я як маньячка з тим хрустом. Все життя любила все, що хрустить.:girl_crazy: Я знаю, що у них користі ніби й нема, але то ясно зовсім інше, ніж чіпси картопляні. Воно й продається разом з хлібцями і такими іншими малокалорійними продуктами.
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

     
  15. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Дівчата, вже й не знаю що робити- записалася на фітнес, ходила практично два місяці, харчувалася як положено ( не їла до того і після 1.5 год.) і ввечері також після 19-00. Солодке їм тільки по святах, хліба не їм , мучне дуже рідко, газовані напої також, їжа в основномуабо варена, або тушкована.Коротче кажучи після 1 міс. занять ще плюс 1 кг. Розстроїлася другий місяць заставляла себе ходити на той фітнес, от завтра після відпустки треба продовжувати , бо абонемент на пів року, а бажання нема зовсім. Вага як стояла на місті , так і стоїть, єдине ноги стали більше накачаніші.Що порадите?
     
  16. marife

    marife Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Заспокоїтись:girl_smile: Я також падала в крайнощі, он в цій темі навіть за таблетки питала. Але Бог милував. В мене була просто манія схуднути, я робила майже те, що і Ви. Потім надоїло, забила на то худнення, правда іла більше овочів і обезжирених сирів+коло. І вуалаля.................я схудла, досить добре. Як писала десь Маруся, проблема ще й психологічна(щось тіпа того)..............
     
  17. bostvl

    bostvl New Member

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    І від чого паніка? Це ж нормально. Целюліт спалюється, м'язи наростають. А м'язи завжди важчі. Тут можна хіба порадити вимірювати результат не вагою, а міряти об'єм талії.
     
  18. irkaa

    irkaa Загублений

    Відповідь: Їмо раціонально і худнемо, рекомендації, поради, досвід

    Хочу Вам сказати класний напій для схуднення, дуже ефективний

    ЛИМОННА ВОДА ДЛЯ СХУДНЕННЯ - РЕЦЕПТ

    ля приготування такої води необхідні лимон, апельсин, вода і м'ята.
    Інгредієнти:
    Питна вода - 1 літр,
    Апельсин - 1 штука,
    Лимон - 2 штуки,
    Листя м'яти - 10 штук.

    Спосіб приготування:
    Листя м'яти кладемо в глечик де будемо готувати напій.



    Лимон нарізаємо пластинками зі шкіркою. Теж саме робимо і з апельсином.


    Апельсин, лимон, м'яту злегка подавити ложечкою.
    Залити трохи теплою водою і дати настоятися напою протягом 10 хвилин.


    Потім перемішати його і дати постояти ще 5 хвилин. Наш напій готовий.

    Якщо додати лід, напій добре втамовуватиме спрагу, але буде менш ефективним. Також можна додавати ло лимону і інші цитрусові.
     
  19. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Продовжувати тренування і правильно харчуватись. Зараз у ваш сповільнений обмін речовин, він одразу не запуститься, потрібен час.
    І не зациклюйтесь на вазі, можете час від часу міряти параметри - бедра, талія, живіт.
    Побачите, що через кілька місяців будете виглядати значно краще.
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схуднути за будь-яку ціну

    Знову тої самої...

    А он, щодо об’єму то погоджуюсь. Варто його вимірювати. Якщо чесно, то просто треба розслабитись. Якщо організм не віддає, то має на то причини. Я он два тижні тому стала на вагу, і була в шоці, бо був плюс. Ну що воно таке, ніби і не змінилось нічого в харчуванні, і додала фізичні нагрузки... Проте, під постійним стресом від роботи. Поїхали відпочивати, розслабилась, класно провела час, хоч також нерви були... але після поїздки -2кг. Організм сам віддасть тоді, коли буде вважати за потрібне. Мій тримає вагу, як захист від навколишніх подразників. Я ще не навчилась давати собі раду з тими подразниками, тому і вага не сходить більше ніж те, що йде. Навіть, при фізичних навантаженнях. Вони не заваджають, але все в голові!!!

    ---------- Додано в 17:03 ---------- Попередній допис був написаний в 16:59 ----------

    Доречі, я б від фітнесу таких яскравих і швидких результатів не чекала. Як я писала вище, а для чого ви ходите на той фітнес? Він вам потрібен? Якщо потрібен то для чого? Справді для чого?

    Я переконалась, що туди треба ходити просто для задоволення, а результат буде тоді коли буде. Марійка-orman, знає краще, але я щось думаю, що для візуального результату (аля six pack) треба роки, а не кілька місяців.